Відгук Оксана від 27.06.2026 про лікаря Ватаманіца Ксенія Валеріївна
Хочу висловити щиру вдячність лікарці Ватаманіце Ксенії Валеріївні за професіоналізм та дуже дбайливе та тактовне ставлення. Зверталася до неї з делікатною проблемою, яка потребувала оперативного втручання.
Найбільше вразило те, наскільки впевнено та фахово лікарка забезпечила комплексний підхід до мого одужання. Вона не лише майстерно провела операцію, а й супроводжувала весь період відновлення, детально відповідаючи на всі мої запитання. З таким лікарем навіть до таких неприємних процедур ставишся набагато спокійніше, бо відчуваєш професійну підтримку та довіру.
Дуже вдячна за високий рівень компетенції та людяність! Якщо хтось шукає спеціаліста, якому можна повністю довірити своє здоров’я — щиро рекомендую Ксенію Валеріївну!
Лікар:
Ватаманіца Ксенія Валеріївна