Лазерна вапоризация гемороїдальних вузлів у Харкові

Геморой - захворювання, яке характеризується запальними процесами у венах прямої кишки та появою гемороїдальних вузлів. Залежно від розташування гемороїдальних вузлів і стадії геморою, застосовують різні методи лікування геморою (малоінвазивні процедури, хірургічне втручання).

До малоінвазивних операцій з видалення геморою відносять інфрачервону фотокоагуляцію, латексне лігування гемороїдальних вузлів, лазерну вапоризацію. Записатися на лазерну вапоризацію гемороїдальних вузлів у Харкові можна в «ОН Клінік Харків».

Показання до лазерної вапоризації гемороїдальних вузлів

Лазерна вапоризація - малоінвазивний метод видалення геморою, під час якого за допомогою лазера відбувається висічення гемороїдальних вузлів внаслідок термічного впливу. Переваги безопераційного лікування геморою із застосуванням лазерної вапоризації:

 • безболісність операції (за потреби застосовуються місцеві анестетики);
 • стерильність (під час операції лазер здійснює знезаражувальний ефект);
 • мінімальна крововтрата;
 • невелика тривалість операції - 20 хвилин;
 • невеликий відновний період. Повне загоєння займає до трьох тижнів, але через дві години можна повернутися до звичайного життя;
 • відсутність шрамів, рубців;
 • невелика кількість протипоказань;
 • відсутність ускладнень.

Видалення геморою лазером показано на першій-третій стадіях геморою. Показання до проведення лазерної вапоризації гемороїдальних вузлів:

 • наявність хронічного парапроктиту, поліпів;
 • анальні тріщини;
 • випадання гемороїдальних вузлів;
 • тромбоз, кровоточивість гемороїдальних вузлів.

Видалення внутрішнього та зовнішнього геморою лазером не проводиться за наявності гнійних запальних процесів в анальній зоні, які супроводжуються підвищеною температурою, сильним больовим синдромом. Лазерна вапоризація також протипоказана на четвертій стадії геморою, оскільки гемороїдальні вузли стають занадто великими та постійно випадають, що робить проведення операції неможливим.

Якщо лазерна коагуляція геморою протипоказана, то слід записатися на консультацію до проктолога. Лікар підбере ефективний варіант лікування геморою: консервативні методи (свічки, мазі), малоінвазивні операції (дезартерізація гемороїдальних вузлів, радіохвильовий метод). Пройти лікування геморою лазером у Харкові можна в медичному центрі «ОН Клінік Харків».

Як проводять лазерну вапоризацію гемороїдальних вузлів у Харкові?

Лазерна вапоризация проводиться за допомогою спеціального приладу - вапоризатора, який за допомогою лазера випаровує клітинну рідину з гемороїдальних вузлів. Процедура лазерної вапоризації складається з двох етапів:

 • Нанесення місцевого анестетика в анальну зону для знеболювання.
 • Висічення гемороїдальних вузлів лазером. Зовнішні гемороїдальні вузли біля основи припікаються. Щоб видалити внутрішні гемороїдальні вузли, аноскоп акуратно вводиться в анус, після чого лазер випаровує вміст вузлів, зберігаючи зовнішню оболонку. У стінках вузла через п'ять-десять днів формується каркас.

Після видалення гемороїдальних вузлів на місці впливу лазера утворюється лазерний струп, який повністю зникає, не залишаючи рубців і шрамів. Уточнити вартість видалення геморою лазером у Харкові і записатися на лазерну вапоризацію можна за телефоном, вказаним на сайті.

Вартість прийому лікарів у

Первинний прийом лікаря-колопроктолога
450грн. / 428грн.
Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
350грн.
Оплата в мед. центрі
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога
330грн. / 314грн.
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря-колопроктолога за кордон

Відгуки про проктологiв ОН Клінік у Харкові

Youtube OnClinic