Відгук Дмитро від 26.06.2026 про лікаря Худинець Михайло Михайлович
Хочу подякувати Лікарю за допомогу!
Операція пройшла легко без будь яких проблем. В період відновлення завжди був на зв'язку і консультував за потреби. Відновлення пройшло дуже добре і без ускладнень.
Щиро Вам дякую за допомогу!
Лікар:
Худинець Михайло Михайлович