Відгук Вероніка від 26.06.2026 про лікаря Батухтіна Марина Сергіївна
Дуже класний спеціаліст, максимально приємна у спілкуванні, дуже задоволена візитом ❤️
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна