Відгук Анна від 28.04.2026 про лікаря Батухтіна Марина Сергіївна
Дуже приємний і уважний спеціаліст. Усе детально пояснює, діє акуратно та делікатно, тому на прийомі було спокійно і комфортно. Обстеження пройшло легко, без жодного дискомфорту. Дуже рада, що потрапила саме до неї.
Лікар:
Батухтіна Марина Сергіївна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що спілкування з нашим лікарем залишило у Вас такі позитивні враження. Нам приємно знати, що прийом пройшов у комфортній атмосфері та Ви почувалися спокійно під час обстеження. Завжди готові підтримати Вас й надати допомогу у разі необхідності. Зичимо добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік