Відгук Володимир від 26.06.2026 про лікаря Відішева Наталія Михайлівна
Звертався на рентген коліна. Сподобалось, що все організовано без зайвої метушні: прийшов, швидко оформили, провели обстеження. Персонал привітний, ставлення нормальне. Можу рекомендувати.
Лікар:
Відішева Наталія Михайлівна