Відгук Сергій від 26.06.2026 про лікаря
Дуже довге очикування, 30хв щоб здати кров.
При зауваженні чому так довго, дівчата на рецепції, нічого не зробили, відповідь банальна-чекайте.
Що це за відношення? Якщо Ви не зацікавлені в тому , щоб Ваша клініка отримувала позитивні відгуки і нових клієнтів, а якщо навпаки, то потрібно звернути Увагу на це!
Людина , яка розраховує провести 30хв часу у клінікі, а замість того чекає 40-60хв, щоб здати аналіз крові, який робиться 3-5хв