5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Хочеться щиро висловити вдячність лікарю відділення гінекології Наталії Геннадіївні за свою професійність та вдалий підхід до клієнтів, з нею всі процеси були безболісні та ніяк не лякали. Було приємно спілкуватися, як з лікарем так і з іншими робітниками цієї клініки!)))
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам приємно, що Ви повністю задоволені якістю медичного обслуговування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Руфановій Анні Анатоліївні за дуже професійну роботу. Я дуже вдячна лікарю, бо постановка правильного діагнозу, вибір результативного методу лікування є запорукою успішного лікування. В моєму випадку так і сталося. Крім того, Анна Анатоліївна позитивна, доброзичлива людина. Кожний візит до неї сповнений тільки поваги і турботи до пацієнта. Вона щира і відкрита, я вважаю, що мені пощастило, що я попала на лікування саме до Анни Анатоліївни.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Олено. Нам приємно отримувати щирі та розгорнуті відгуки про роботу наших спеціалістів. Вдячні Вам, що публічно поділились своєю історією звернення до клініки та лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом лікування, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Будемо раді бачити Вас у клініці на періодичних профілактичних оглядах, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Чередниченко Я.В, лікар уважна, приємна, доброзичлива, огляд був чітко по часу та на найкращому рівні. Клініку та лікаря рекомендую)
Доброго дня, Катерино. Ми вдячні Вам, що публічно поділились своїми позитивними враженнями. Приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Хочу залишити відгук про лікаря з великої Літери, Кошелева Яна Юріївна. Я дуже вдячна Яні Юріївні, за її добре ставлення до мене. Це лікар з великим серцем і доброю душею. Доброзичлива, позитивна, дуже уважна, приємна і чуйна. Грамотно і зрозуміло все пояснює. Кожного разу на прийомі, отримую моральну підтримку. Це така світла людина, від якої залишаються одні позитивні емоції. Я дуже рада що потрапила саме до неї. Хочу побажати Яні Юріївна гарного здоров'я, успішного процвітання, затишку і мирного неба. Якщо буде потреба, обов'язково буду рекомендувати Яну Юріївну своїм знайомим.
Лікар:
Кошелєва Яна Юріївна
Добрий день, Марино. Вдячні Вам за висловлену думку про нашого лікаря Яну Юріївну. Нам важливо знати, що консультація була інформативною і Ви залишились задоволеною спілкуванням з лікарем. Будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Запис на прийом через сайт не працює, подав заявку, пройшло 4 години ніхто не передзвонив, в кол центр ледве додзвонився, виявилося що місць які підходять за часом вже нема, хоча коли я подавав заявку через сайт там було ще повно часу. Сервіс на «висоті»...приберіть запис на прийом з сайту якщо він все одно не працює, не вводьте в оману людей.
Доброго дня, Станіславе. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що опція запису на прийом на нашому сайті працює коректно, записи прямо інтегровані в розклад прийому лікарів. Також є функція запису через особистий кабінет, заявки через який підтверджуються операторами, про що є попередження при формуванні такої заявки. Якщо будуть питання - ми залюбки допоможемо, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся до Кочеровського Олександра Ігоровича з паховою грижею, яка турбувала, було проведено обстеження і діагноз підтвердився. Незабаром було проведено операцію з видалення пахово-мошоночної грижі. Олександр Ігорович і його колеги приділили увагу кожній дрібниці, показавши свій величезний досвід і знання. Операція була проведена на вищому рівні! Ні до чого і причепитися, всі етапи пройшли за планом лікаря. Рекомендую звертатися до Олександра Ігоровича, він свою справу знає. Ну і звичайно сама клініка дуже хороша, тримає свою репутацію на рівні! Спасибі вам за все!
Доброго дня, Андрій. Щиро дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до нашої клініки та спеціалістів. Нам приємно знати, що Вашу проблему вирішено і Ви задоволені результатом лікування. Сподіваємось, що Ваш відгук стане у нагоді пацієнтам з подібною проблемою. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про Бойко Ірину. Яка з своїм великим стажем поставила моїй здоровій дитині діагноз «плоскостопість» просто з голови! Таких «лікарів» взагалі не повинні допускати до дітей!! Якщо ти не вмієш лікувати , то чому ти там працюєш ? Це запитання більше до Он Клінік.
Доброго дня, Юліє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірені факти та зазначаємо, що інформація в консультативному заключенні нашого лікаря коректна та була видана на підставі об'єктивних клінічних даних на день огляду пацієнта. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Зичимо добра та здоров'я Вам і маленькій пацієнтці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, хочу звернути увагу на уважність (або кваліфікацію) дівчат у реєстратурі. Після відвідування невролога, я попросила мене записати на низку процедур, зокрема й до офтальмолога на перевірку очного дна. Дівчина не попередила мене про те, що після цієї процедури не можна дві години сідати за кермо. У підсумку, я приїхала туди на машині, а після відвідування клініки довелося втратити кілька годин в очікуванні того, коли зір знову відновиться і тільки тоді вже їхати у своїх справах. Неприємна ситуація, шкода втраченого часу.
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт обслуговування наших пацієнтів – одна із пріоритетних задач. Нам прикро, що сталась така ситуація і перепрошуємо за незручність. Наразі ми опрацювали дане питання з метою упередження подібних ситуацій. Будемо раді бачити в клініці на наступних візитах згідгно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не рекомендую. Обманюють безвідповідальне ставлення.
Звернулася в ОНклінік м.Харків м.Палац Спорту 4-го січня 2023 року за попереднім записом.
Після прийому у лікаря з його рекомендації здала аналіз крові (сам лікар сподобався, вдячна їй). Повідомили, що результат буде через 5 днів, тобто 9-го лютого 2022 року! Заплатити 1400грн та отримати результат через 5 днів? Почали виправдовуватися про складність отримання даних аналізу.
За підсумком до 9 лютого звернулася до іншої клініки, зробила нові аналізи і того ж дня отримала результати та скоригували лікування.
А 9 лютого так і не отримала аналізів. Зателефонувавши на гарячу лінію зі скаргою, консультант Роман відповів, що зі мною зв'яжеться менеджер з відділу контролю якості по роботі з клієнтами. Також додав, що результат виявився готовим ще 6-го числа. Але так ніхто не подзвонив (((
Свої гроші 1400 грн за аналізи, які виявилися марними, я "подарувала" безладній та байдужій ОНклінік.
Доброго дня, Світлано. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Хочемо зазначити, що кожний аналіз має свій регламентний строк виконання і результат автоматично відправляється на пошту пацієнта. Ми оперативно зв'язались особисто з пацієнтом в день звернення і надали розгорнуту інформацію, ситуацію було вичерпано. На все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу трішки розповісти свою історію. У мене СПКЯ, з чоловіком намагалися завагітніти 4 роки, але все без успіхів (ніколи навіть не бачила || на тесті), вже зовсім розчарувавшись ходити по «безкоштовних» державних лікарнях, 25.02.2022 вирішила звернутись в ОН Клінік, а саме до Свінчук Олени Миколаївни і вже 31.12.2022 дізналася що ношу під серцем своє щастя ( нам 6 тижнів). Дуже вдячна клініці та своєму лікарю!!!!
Доброго дня, Катерино. Вдячні Вам за щирий відгук про історію звернення до нашої клініки та спеціаліста. Нам дуже приємно, що Ви поділились такою чудовою новиною. Сподіваємось, Ваша історія стане у нагоді людям з подібною проблемою. Бажаємо Вам міцного здоров'я, нехай все буде добре.
Служба контролю якості ОН Клінік
Скільки не ходила по «іменитих» урологах Черкас, а діагнозу толком ніхто не ставив і лікування призначали на кшталт «ну, попийте це. А якщо не допоможе, то це».
Цього разу вибрала лікаря не за ім'ям, а за зовнішністю, хто сподобався. Виявився дуже професійним і уважним, людяним. Думаю, варто більше довіряти молодим лікарям.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за щирий відгук про звернення до нашої клініки. Ми радіємо, що Ви залишились задоволені якістю медичного обслуговування, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Зичимо швидкого одужання.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікувала акне у дерматолога Рожкова Наталія Вікторівна, лікар чудово підібрала лікування, і претензій я не маю, однак, вважаю, що повторні консультації в цій клініці занадто дорогі.
Лікар:
Рожкова Наталія Вікторівна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук та радіємо, що Ви задоволені результатом лікування під наглядом Наталі Вікторівни. Хочемо зазначити, що клініка надає платні медичні послуги згідно встановленого прайсу. Вартість послуг середня в регіоні. Завжди готові допомогти в разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік