5
(9864 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11847 відгуків
Хотелось бы выразить большую благодарность Руфановой Анне Анатольевне.
Очень хороший доктор, все необходимые процедуры были сделаны аккуратно и качественно.
Сервис на высшем уровне.
#карты: 623509
Добре відношення лікарів до пацієнтів
Доброго дня, Інно. Дякуємо за Вашу думку, нам дуже приємно. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудові лікарі, усе розповіли і пояснили, швидко та зрозуміло. Дуже дякую!
Лікар:
Абу Шабан Ода Салехович
Доброго дня, Ксеніє. Дякуємо, що публічно поділились своєю думкою про відвідування нашої клініки. Для нас важливо, що консультація була зрозумілою та корисною для Вас. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі Станковій Олені Вікторівні! Найкращий лікар! Дуже грамотне лікування, без зайвих призначень. По більше б таких врачей♥️Всем раджу! Спеціаліст своєї справи! Спасибі Вам за все!
Лікар:
Станкова Олена Вікторівна
Доброго дня, Дорино. Ми раді отримати від Вас добрі слова на адресу нашого лікаря Олени Вікторівни. Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Ви або приберіть запис на певний час, або вкажіть проміжний зі скількох потрапляєш на прийом до лікаря. Як щось планувати, якщо сидиш і чекаєш по 40-50 хвилин на прийом? Коли ти записуєшся на певний час, то і повинен на нього потрапляти. Як брати по 400 за прийом, так з радістю, а як послуги якісно надавати - хер. І мені все одно на відключення електрики, це не перший день її відключають (повинні це враховувати).
Доброго дня, Тарасе. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка та перепрошуємо за ситуацію. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб навіть у складні часи всі наші пацієнти отримували якісну медичну допомогу в комфортних умовах. Але існують зовнішні чинники, на які ми не маємо можливості впливати та задалегідь передбачити. Дякуємо за розуміння, очікуємо на контрольному візиті згідно попереднього запису, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати Руфановій Анні Анатоліївні! Мабуть, як і всі, я не хотів іти до лікарні, чекав до останнього, соромився. З перших хвилин розмови в кабінеті Анна Анатоліївна дала мені зрозуміти, що нічого соромитися не варто, що справу я маю з професіоналом.
Я і сам не зрозумів, як відкрито розповів про свою проблему. Анна Анатоліївна професійно провела діагностику та операцію. Я і відчути нічого не встиг. Найнеприємніше — це післяопераційний період, тому потрібно обов'язково і чітко виконувати все, що говорить Анна Анатоліївна — і все буде добре. Дякую, Анно Анатоліївно, за ваш професіоналізм, за ваш підхід, за ваші найніжніші руки. # карти 864887
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Костянтин. Дякуємо за щирий та розгорнутий відгук про історію звернення до нашої клініки. Ми раді знати, що проблема вирішена та Ви задоволені результатом лікування під наглядом Анни Анатоліївни. Зичимо Вам міцного здоров'я та завжди готові допомогти у разі необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Ступар Н.М. та максимально не задоволена швидкістю завершення прийому. Мені здавалось, наче я не записувалась на прийом, а просто під дверима стояла чекала коли можна зайти швидко задати пару питань. Також не сподобалося те, як саме мені оглянули горло.. у мене були скарги на першіння в горлі, лікар при освітленні яке присутнє в кабінеті заглянула швиденько в горло присвітивши при цьому телефоном і просто сказала «ну червоненьке», а те що у мене були білі «цяточки» в горлі навіть не помітила. Якщо у Вас не вистачає часу на нормальний прийом пацієнта, не ставте такий щільний запис лікарю. Я не вперше являюсь пацієнтом Вашої клініки, але вперше зіткнулася з таким не приємним враженням.
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Всі послуги в клініці надаються згідно встановлених стандартів. Прийом пацієнтів проводиться за попереднім записом згідно регламенту, який є достатнім для якісного прийому та профільного огляду пацієнта. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що в даній ситуації прийоми лікаря були проведені по регламенту часу без жодних скорочень. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Будемо раді бачити Вас у клініці на профілактичних оглядах, зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величко Ірина Олексіївна прекрасний спеціаліст! Нещодавно була у лікаря на УЗД і вражена прийомом! Дуже чуйна, уважна та висококваліфікована. Я задоволена прийомом. Дякую.
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Альона. Дякуємо Вам, що публічно поділились своєю думкою про візит до нашої клініки. Ми раді, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Вдячні Вам за вибір нашої клініки, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в Обуховської на прийомі. Мовчу про те, що інсулінорезистентність і низький рівень феритину мені запропонували лікувати препаратом глюкофаж. Що само по собі вже вчорашній день. Але ок, зійшлися на форксіга, йосен, воксид і декрістол. Але вишнею на торті стали уколи Феррум лек. Тільки лікарка забула, не знала (потрібне підкреслити) попередити про те, що виявляється, цей препарат іноді, а в моєму випадку зі 100% ймовірністю, залишить після себе величезні темні синці на п'ятій точці. І такі синці (виявилося це навіть не синці) залишаються часто, і вельми на довго. Судячи з відгуків тих, хто також повірив компетентності лікаря, до декількох років, і не факт, що взагалі пройдуть. І зараз є ще й така проблема. Цей препарат дуже погано засвоюється організмом на жаль. І на сьогоднішній день є крапельниці та оральні препарати більш сучасні та якісні. І ми не говоримо зараз про те, що при низькому залізі, необхідно звернути увагу і на вітамін B. Спасибі що за мої гроші ви мені додали ще турбот.
Лікар:
Галієва Ірина Валеріївна
Доброго дня, Надін. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що в нашій клініці лікарі призначають медичні препарати, які зареєстровані для використання в Україні, призначено згідно інструкції по використанню. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Очікуємо на прийомі спеціаліста згідно попереднього запису, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік