Відгуки про дитячих лікарів-лабораторних аналізах у Харків (м. Пушкінська)

Це якийсь жах!!!!! В одній черзі сидить купа людей на сдачу ПЛР тестів, і все це в дитячому відділенні! Адміністратор корчить із себе дуру, розповідаючи, що вони в маніпуляцію. Навіщо ви будували купу пунктів забору????
Аркадій
Харків, 15.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аркадій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт для пацієнтів на всіх етапах відвідування клініки – одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням комфорту для пацієнтів та надання якісної медичної допомоги працює команда спеціалістів. Якщо візит був дискомфортним для Вас - вибачаємося. Більш детальну інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у рамках спеціалізації клініки, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
прекрасний лікар Удовіхіна Олена Іванівна і її асистент! уважний, індивідуальний підхід до пацієнта. дуже вдячна!
Марина
Харків, 16.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Марина. Згодні з Вами, в медцентрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Дякую за позитивний відгук. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні приходив здавати кров в дитяче відділення ОН Клінік. Мене зустріла привітна реєстратор Юлія, провела мене в процедурний кабінет. Медсестра Світлана взяла кров з пальця не боляче, мені сподобалося.
Олександр
Харків, 16.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександр. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своїм досвідом звернення в нашу клініку. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік