Відгуки про дитячих лікарів-лікарів УЗД у Харків (м. Палац Спорту)

Хочу висловити величезну подяку всім співробітникам ОН Клінік ДС. Була з дитиною на УЗД серця, все пройшло на вищому рівні. Доктор професіонал своєї справи (Ібрагімова), ще водила невістку Єлизавету до Бершиної, всі відмінні фахівці. Дівчата на рецепшені великі розумнички, швидко з посмішкою обслуговують пацієнтів. СПАСИБІ.
Ксенія
Харків, 30.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ксеніє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи наших лікарів. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі інноваційне обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу і бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати прекрасному фахівцеві УЗД Король Тетяні, тільки завдяки її професіоналізму виявила онкологію на першій стадії і вчасно вжила заходів, було невелике ущільнення в грудях ... я була на УЗД в трьох клініках Харкова, і в Обласній лікарні і в 1 мамології та в Евіва до цього і робила мамограму і УЗД ... всюди говорили, що все в межах норми, і тільки Тетяна, побачивши все на своєму екрані, порадила дообстеження у онколога, за що їй я буду вдячна все життя, так як я не затягла з лікуванням і зробила операцію вчасно і моя карценома видалена. Тетяна Король - мій ангел охоронець, вона висококласний фахівець і діагност. Рекомендую !!
Олена
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за розгорнутий відгук і добрі слова про нашого фахівця Король Т.Г. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Харків». Хочемо зазначити, важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Ми раді, що діагностична процедура була для Вас інформативною. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записалася на консультацію і УЗД до гінеколога. Доктор дуже спішно і не виразно все розповіла, після огляду 20 хвилин вносила дані в комп'ютер. Консультації як такої я не отримала. Ухил тільки на здачу аналізів. У клініці орієнтир розкрутити пацієнтів на гроші, більше їх не цікавить нічого. Все поставлено на конвеєр. Приватні доктора вже «зажрались» і це мало сказано. Пішла з грудкою в горлі і зіпсованим настроєм. Ніколи і нікому не порекомендую дане місце.
Настя
Харків, 03.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасіє. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що першочерговим завданням лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Під час первинного прийому лікар проводить профільний огляд, збір анамнезу, також може призначити додаткову лабораторну або інструментальну діагностику виходячи з об'єктивних клінічних даних. Комплексний підхід до проблеми і додаткова діагностика є важливим інструментом для лікаря з метою виявлення етіологічного фактора патології і подальшого коректного визначення плану лікування. Безумовно, взаєморозуміння між лікарем і пацієнтом і довіру з питань лікувально-діагностичного процесу важливе для досягнення успіху в лікуванні. Якщо на прийомі виникло непорозуміння, у пацієнта завжди є можливість змінити лікаря при необхідності, кожне відділення в медичному центрі представлено декількома фахівцями. Ми раді, що запропонована альтернативна консультація була інформативна для Вас. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я і гарного самопочуття.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хочу подякувати лікарю УЗД Першиній О.Є. Доктор справжній профі і майстер своєї справи! Дуже уважна, грамотна, ввічлива, всім її рекомендую☺
Олексій Лопін
Харків, 28.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Була з дитиною на УЗД у Ібрагімової К.М. і залишилася дуже задоволена доктором - дуже уважна, все пояснила докладно, доброзичлива до дитини. Спасибі величезне вашій клініці, ваші фахівці дуже оперативно відреагували на нашу "позаштатну" ситуацію і дуже швидко організували прийом і огляд моєї дочки.
Олена
Харків, 28.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо за відгук. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в клініці і завжди знаходимо індивідуальне рішення для кожного пацієнта. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Александра
Харків, 03.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робили узд дитині колінного суглоба у Ібрагімовій К.Н, лікар поставила діагноз реактивний артрит. Після постанови діагнозу, наша педіатр дала направлення до лікарні на обстеження. У 24 лікарні в кардіоревматологічному відділенні нам повідомили що на даному узд немає ніякого реактивного артриту !!! Після цього, для точного підтвердження діагнозу ми відвідали ще одного кардіоревматолога і ортопеда, де вони спростували даний діагноз. Дуже шкода що ми витратили час, гроші і нерви, на те що ви тримаєте у себе в клініці непрофесійних лікарів і дозволяєте їм проводити не якісне обстеження.
Юлія
Харків, 22.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо Вам за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що лікарі сонологи проводять тільки діагностику, що і було виконано. Висновок УЗД містить описову інформацію по наявності або відсутності змін в обстежуваному органі. Остаточний діагноз встановлюється лікарем, грунтуючись на скаргах, клінічній картині і результатах додаткових обстежень. Для продовження конструктивного розбору по ситуації готові розглянути альтернативний протокол УЗД. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже сподобалося, адміністратори дуже привітні й товариські, в клініці є всі зручності для дітей, не залежно від віку. Доктор Ібрагімова мені сподобалася ввічливістю. В цілому мені дуже сподобалася клініка! Рекомендую !!!
Ганна
Харків, 01.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Ганна. Нам приємно, що перебування в стінах нашої клініки було комфортних для Вас. Ви змогли переконатися на власному досвіді, що у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коли щось болить - готовий бігати кудись завгодно, щоб швидше вилікуватися. Як добре, що поруч з будинком є чудова клініка зі справжніми професіоналами і добродушними адміністраторами. З болем в шлунку я записалася на УЗД до Матеко О.В. і залишилася дуже задоволена і самим лікарем (яка дуже уважно мене подивилася) і обслуговуванням. Особливо мене вразили дівчата-адміністратори: з посмішкою зустріли і проводжали до лікаря. Дійсно ні черги, ні затримки в прийомі не було. Швидке обслуговування на касі. Хочеться висловити щиру подяку доктору Орленко Д.Б., узісту Матеко О.В. і всьому колективу клініки. Якщо звертатися до лікарів - то тільки в Onclinic!
Анна
Харків, 05.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу наших фахівців. Згодні з Вами, своєчасне звернення до медичного закладу за допомогою є запорукою ефективної діагностики та лікування. Дійсно, ми прагнемо надати якісну медичну допомогу в максимально комфортних для кожного пацієнта умовах. У професійних якостях наших лікарів Ви змогли переконатися на власному досвіді. Також хочемо зазначити, що важливою складовою якісної діагностики є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашій клініці. Завжди готові допомогти в разі якщо буде потреба і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік