0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Палац Спорту)

Все було дуже добре. Лікар сподобався. Рой Н.В. - гарний професіонал у своїй справі.
Тетяна
Харків, 25.09.2023
Оцінка:
Хочу поділитися своїми враженнями від відвідування офтальмолога з дитиною. Нам порадили знайомі- батьки однокласників дитини, Літвінову Лілію Володимирівну, дуже вдячна лікарю за спокійну обстановку на прийомі,без підвищення голосу,без грубої поведінки,без залякування дитини, все чітко, зрозуміло,і по темі. Будемо під наглядом тільки в цього лікаря. Мирного неба,хай завжди вам щастить Лілія Володимирівна.
Тетяна
Харків, 24.09.2023
Оцінка:
Дуже гарні спеціалісти, дякую Гольтяй О.М за чудове роз'яснення щодо здоров'я моєї дитини
Яна
Харків, 14.09.2023
Оцінка:
Велика подяка педіатру Санжаревській Тетяні Олегівні за високий професіоналізм, турботливе ставлення до дитини, що особливо важливо у час війни.
Алла
Харків, 01.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Санжаревської Тетяни Олегівни. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре, дякую
Захар
Харків, 29.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Захаре. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі в Омельченко Олени Володимирівни, дуже приємна, ввічлива і має гарний підхід до діток. Взагалі дуже сподобалась клініка, весь персонал ввічливий, уважний, до кожного пацієнта знаходять підхід.
Лілія
Харків, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ліліє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Омельченко Олени Володимирівни. Цінуємо Вашу думку, вдячні за щирі слова подяки. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити свою вдячність Омельченко Олені Володимирівні,дитячому гастроентерологу. Звернулася до неї з дитиною 4 років із болями в животі. Було в нас готове УЗД дослідження. Нічого страшного,як виявилось воно не показувало,але болі все ж таки щось давало. Тому були назначені інші аналізи,які і виявили нашу проблему. Що хочу сказати про спеціаліста. Це дуже добра,ввічлива і уважна лікарка. Дитина відразу знайшла з нею спільну мову. Але крім людських якостей ,вона вразила мене і своєю кваліфікацією. Нам не назначили відразу купу якихось пігулок,аби "було ",як зазвичай це відбувається в багатьох клініках. Після результатів аналізів,вона виписала ліки на природніх компонентах,щоб не травити дитину хімічними сполуками. Зараз дитина почуває себе набагато краще, практично не жаліється на болі. Олена Володимирівна,я дуже вдячна Вам за те ,що моя дитина знову може все їсти,радіти життю і всі ліки були дуже смачні😄🤗💙💛Успіхів Вам і побільше вдячних пацієнтів 🙏 Онклінік як завжди на висоті,прийом чітко за часом, спеціалісти вищої категорії,чисто,стерильно ,я задоволена 👏❤️
Річняк Дар'я
Харків, 23.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Омельченко Олені Володимирівні. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Цінуємо Вашу думку. Вдячні за високу оцінку професіоналізму спеціаліста. Раді, що з допомогою нашого лікаря вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була в клініці на палац спорту в дитячому відділенні він клінік із сином, болі в спині. Незадоволена всім. неадекватність лікаря, говорив грубо, сяк так подивився на проблему моєї дитини,, коротше направив зробити рентген, і швидко до нього мовляв, він на електричку запізниться, -це його слова. Приходжу знову до нього після рентгена, він тицяє мені аркуш, я типу все подивився, там на папері все написав і до побачення. Якщо ви поспішаєте на електричку, навіщо погодилися взяти людину на прийом? Це нормально? 450 грн прийом лікаря +600-650 грн точно не пам'ятаю рентген. Що ж будемо повторно йти в іншу клініку.
Юлія
Харків, 06.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, що у Вас склалось таке враження і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули при візиті до клініки. Нами була перевірена інформація і підтверджуємо коректність визначеної лікарем лікувально-діагностичної тактики. За результатами прийому пацієнт на руки отримує консультативне заключення у друкованому вигляді, де розписана вся тактика подальших дій. Якщо є додаткові питання або не зрозумілі моменти — їх можна задавати лікарю на прийомі або через операторів контактного центру, які працюють цілодобово. В клініці є два варіанти отримання знімків рентген досліджень — в друкованому вигляді або на електронну пошту в цифровому форматі. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прокололи доньці вушка кілька днів тому, все супер, стерильно, сережки відмінні, дуже здивувало заморожування вушка, дитина і не зрозуміла нічого, безболісно! Загалом задоволені на всі 💯, рекомендую!!!
Катерина
Харків, 14.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здавали аналізи дитині (Понич К.Є. 10.12.2013) ще 3.07.23. Прийшли тільки 3 результати замість 5. Чому так довго?
Катерина
Харків, 11.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що всі результати аналізів готові і були відправлені на пошту пацієнта в автоматичному режимі згідно регламентного строку. Більш детальна інформація Вам була надана телефоном. Зичимо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися з дитиною до офтальмолога Горбачової Олени Володимирівни Залишилися дуже задоволені прийомом, дитина відразу пішла на контакт з лікарем ( 2 роки), лікар оглянув, зробив призначення і вже за два дні лікування майже все прийшло до норми Дякуєм лікарю за професіоналізм та чуйне ставлення до дитини:)
Анна
Харків, 03.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки нашому лікарю Горбачовій Олені Володимирівні. Нам важливо дізнатися, що лікар справила приємне враження та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна лікар Рой Наталя дитячий хірург, уролог. Вперше звернулась бо у сина виростав ніготь на великому пальці ноги. Лікували й оперували двічі, у інших лікарів, але проблеми не позбулись. Звернулись до Рой Наталії, вилікували, можу сказати з легкістю. Наступного разу звернулись з племінником, якого лікували п'ять років (у іншого лікаря) (фімоз). Знов і знов проблема поверталась. Рой Наталя виявила іншу хворобу (склерозуючий ...) Лікування було успішне. Дуже дякую. Гарна лікар.
Антоніна
Харків, 26.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Рой Наталії В'ячеславівни. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм лікаря та задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, пр. Героїв Харкова, 257

Дитяче відділеня «ОН Клінік Харків» (м. Палац Спорту)
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 18:00, Сб: 8:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.