Відгуки про дитячих лікарів-дитячих неврологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Були на прийомі у Віри Борисівни 27.08.21 з донькою 1 рік. З першої хвилини лікар знайшов спільну мову з дитиною. У дуже приємній і ввічливій формі розповіла про здоров'я дитини, профілактику неврологічних захворювань і лікування конкретно нашого випадку. Відповіла на всі мої запитання. Без зайвих обстежень, аналізів і т.д. Відмінний лікар, всім рекомендую! Окреме спасибі ОН Клінік, за чистоту в приміщенні, грамотну запис (немає черг), бізіборд і кульки)
Олена
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один із основних принципів роботи нашої Мережі. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Ваші близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Виділила для себе переваги клініки: * Протягом першої доби за виникнення проблем зі здоров'ям можна потрапити на прийом до лікаря-фахівця, тобто оперативний прийом * Дуже поглиблені консультації лікарів-фахівців, я повністю розумію діагноз і лікування * Якісне обстеження і, відповідно, правильне діагностування. * Можливість отримати виписку для оформлення страхового випадку по страховці * Оперативна робота адміністраторів залу * Комфортна обстановка адміністративного залу
Тетяна
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медцентру. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была с ребенком на приеме. В конце консультации хотела задать вопрос, но доктор не посчитала нужным дослушать даже ...на что услышала : "мы с Вами уже все обсудили, ваше время вышло и пригласила следующих. Такого хамского отношения я не встречала даже в государственных больницах, а в частных темболее. Думаю что сотрудников данного заведения интересуют только деньги, которые им несет поток людей, а не проблемы со здоровьем пациентов. Больше не обратимся.
Руслана
Харків, 01.08.2021
Оцінка:
Віра Борисівна спостерігає мого сина з дуже важким неврологічним захворюванням. Дуже уважний лікар, дійсно професіонал своєї справи, "Лікар" з великої літери.
Михайло
Харків, 08.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я свого сина. Згодні з Вами, Оленич Віра Борисівна досвідчений лікар, який уважно ставиться до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися особисто. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку неможливо додзвонитися! В найближчий час теж ніхто не передзвонює. А про цілодобову підтримку клієнтів, взагалі не варто і мріяти. На прийом лікаря ще не потрапили, хочемо перенести час, але це не реально.
Анна
Харків, 29.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. На жаль ми не змогли ідентифікувати Ваш номер для вирішення Вашого питання. Для запису або коригування часу, Ви також можете скористатися альтернативними джерелами для зв'язку, написавши нам в facebook або instagram на аккаунт @onclinic.ua
Служба контролю якості ОН Клінік
З народження відвідуємо клініку "Oncliniк" в Харкові. Зверталися до невропатолога, кардіолога, ортопеда дитячого відділення, робили кардіограму і УЗД голови. Хочеться відзначити високий рівень обслуговування в клініці, відсутність черг, чистоту. Сказати "дякую" особливо хочемо лікарю невропатологу Логуновскій Т.А. Будемо і далі звертатися за консультацією саме сюди.
Андрій
Харків, 26.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним. Гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база клінік нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до дитячого невропатолога Олейніч В.Б. Доктор об'єктивно оцінив стан дитини, підтвердив діагноз і пояснив цілі, які необхідно досягти при лікуванні. Сподобалося, що були розглянуті та враховані можливі наслідки даного діагнозу в перспективі.
Віка
Харків, 21.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік