Відгуки про дитячих лікарів-дитячих дерматовенерологiв у Харкові (м. Палац Спорту)

Звернулися з дитиною вперше з приводу висипань на тілі, які виявилися атопічним дерматитом. Сподобалася консультація, лікування було ефективним, все пройшло в найкоротші терміни. Тепер ми знаємо, як доглядати за шкірою і що потрібно робити загалом, щоб ця проблема не турбувала. Велике спасибі!
Катерина
Харків, 07.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до «ОН Клінік Харків Палац Спорту» та якістю медичного обслуговування. Раді, що наш лікар Мангушева В.Ю. допомогла розв'язати проблему, яка турбувала пацієнта. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мангушева В, В відмінний фахівець. Все детально розповість, відмінний контакт з дітьми) Вилікували молюск. Залишилися задоволені від візиту. раджу !!!
Олена
Харків, 13.11.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олена. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що звернення до нашого фахівця було ефективним і результативним. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були у Давидової О.О. все сподобалося, грамотний фахівець, лікуванням задоволені! У клініці привітний і ввічливий персонал. Дуже красиво, чисто, сучасно. будемо рекомендувати знайомим і близьким. І самі звертатися в клініку. Дякуємо!
Наталя
Харків, 11.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за позитивний відгук. Один з головних принципів роботи клінік нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хороший лікар дерматолог Вікторія Віталіївна Слюсаренко, усміхнена, добра, нічого зайвого не призначить, всім рекомендую її.
Катерина
Харків, 11.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про Слюсаренко Вікторію Віталіївну дитячого дерматолога. Цілковита відсутність у доктора людяності, уважності, зацікавленості взагалі в принципі в одужанні людини, тим більше дитини, байдужість. І ці люди давали клятву Гіппократа. Поверхнево глянувши здалеку на дитину, боялася навіть підійти. Незрозумілий діагноз, в призначенні якісь ванночки, які не дали результатів, стало ще гірше, тому що швидше за все діагноз хибний. Доктор весь час дивилася на екран монітора а не на пацієнта. Коли голова поверталася в нашу сторону, на обличчі навіть через маску був такий вираз типу як ви мене вже всі дістали і коли все це закінчиться і ще ви мені повинні тут доплатити. Прийом коштував 340 грн, плюс зішкріб 114 грн. Та начебто не захмарні гроші, але коли ти потрапляєш до некомпетентного лікаря і йдеш ні з чим, то цього більше ніж достатньо. Не раджу нікому звертатися до цього доктора.
Тетяна
Харків, 11.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що оцінка індивідуальних поведінкових особливостей кожної людини є досить суб'єктивним фактором. Все регламентовані послуги з первинного прийому виконані в повному обсязі, проте якщо у пацієнта є ще питання чи не зрозумілі моменти - завжди готові надати додаткову інформацію. Якщо не відбувся контакт лікар-пацієнт і не склалися довірчі відносини, в клініці є можливість змінити лікаря. Комфорт наших пацієнтів - одне з пріоритетних завдань, тому приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт. Якщо у Вас є альтернативний висновок з іншою думкою фахівців за претензією "швидше за все діагноз хибний" - готові продовжити розбір з урахуванням наданого документа. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я!
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Біньковська Марина Михайлівна Лікар Дерматолог. Вельми дякую вам! Дуже кваліфікований фахівець. Допомогла мені і моїй дитині в складній ситуації, коли інші лікарі розводили руками і не могли поставити діагноз . Ми приїхали в он клінік і потрапили на прийом до Марини Михайлівні, лікар одразу сказала діагноз і призначила лікування. Ми залишилися дуже задоволені, дитині з першого дня лікування стало легше і незабаром настало одужання, і мені Марина Михайлівна дуже допомогла. Залишилися дуже задоволені. Рекомендую!
Валентина
Харків, 19.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Валентина. Дякуємо за відгук. Згодні з Вами, в медичних центрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база. Сподіваємося, що Ваші рекомендації будуть корисні потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вікторія Юріївна, прекрасний фахівець! Дуже дбайливе ставлення до дитини, відповідальний підхід до своєї справи! Ніяких зайвих препаратів, все по справі! Вилікували нашу проблему дуже швидко! Рекомендуємо її !!
Віолетта
Харків, 29.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віолетта. Дякую за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Мангушева Вікторія Юріївна це прекрасний фахівець і людина. Допомогла нам у вирішенні нашої проблеми, на будь-яке питання може дати розгорнуту відповідь, з дітьми знаходить спільну мову відразу ж, приємна жінка і дивовижний лікар.
Аліна
Харків, 10.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Аліна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мене звати Саша, мені 9 років. Я хочу подякувати лікарю-дерматологу Мангушевій Вікторії Юріївні! Це дуже приємна людина, уважний і висококваліфікований лікар. Результат лікування 100%. Дуже Вам дякую! Ви професіонал своєї справи!
Марина
Харків, 02.04.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний зворотний зв'язок та високу оцінку роботи нашого лікаря. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які уважно ставляться до кожного пацієнта та комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі необхідності та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Анжеліка
Харків, 22.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центра, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контроля якості по телефону 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), по електронній пошті [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування лікаря. Дякую за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мангушева Вікторія Юріївна висококваліфікований фахівець. Звернулися до неї з атопічним дерматитом в стадії загострення. Були виписані прекрасні препарати, після яких на повторному прийомі був чудовий результат, який і до цього дня зберігається. Вікторія Юріївна приємна в спілкуванні, розповість про хвороби від А до Я, і що потрібно дотримуватися для того, що б цього не повторилося. Кращий лікар з тих, кого довелося зустріти на своєму життєвому шляху.
Артем Борщевський
Харків, 07.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Артем. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що звернення до нашого фахівця було інформативним і ефективним. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік