0 800 30 11 77
Зверталися до багатьох лікарів, все однозначно наполягали на оперативному втручанні, а доктор Рой Н. В. вирішила проблему в найкоротші терміни і без операції. Якщо хочете швидкого і ефективного вирішення проблем, звертайтеся до цього фахівця. Лікуванням і результатом дуже задоволений. Загальне враження про клініку хороше. Співвідношення ціна - якість наданих послуг і обслуговування більш ніж оптимальне, персонал ввічливий.
Володимир
Харків, 12.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам були надані якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - центри нашої Мережі забезпечені високотехнологічним обладнанням, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися до дитячого уролога. Клініку вибирала по рекламі в інтернеті. Потрапили до Рой Наталії В'ячеславівні. Все сподобалося. Лікар дуже уважна і готова до обговорення всіх питань, що для нас було важливо. Діагноз був поставлений, призначено лікування, отримані рекомендації і з інших питань. Дуже задоволені, рекомендуємо.
Оксана
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксана. Дякуємо Вам за позитивний відгук. Для нас важливо, що візит до нашого лікаря Рой Наталії В'ячеславівні був для Вас інформативним і результативним. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Бажаємо здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідали "ОН Клінік" з дитиною. Сходили як я вважаю до професіонала своєї справи Рой Наталії В'ячеславівні. Дякуємо їй за компетентність і увагу, дуже нам допомогла в нашій проблемі. Відразу видно у вас працюють професіонали.!
Юлія
Харків, 10.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юлія. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого фахівця. Всі відгуки від наших пацієнтів дають нам можливість щодня вдосконалювати якість медичного обслуговування. Ми раді, що перебування в клініці було для Вас комфортним і інформативним. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря Рой Наталья В'ячеславівни неодноразово, враження залишилися тільки позитивні, і як від фахівця. і як від людини. Допомогла у вирішенні нашої проблеми. Також звертаємося до педіатра Борисюк Аліні Миколаївні, дуже висококласний фахівець, абсолютно їй довіряємо. В цілому про клініку залишаються враження тільки позитивні, починаючи від запису в колл-центрі і закінчуючи ресепшен і прийомом фахівця.
Катерина
Харків, 01.06.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерина. Дякуємо Вам за залишений відгук. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші пацієнти отримували якісні медичні послуги. Для цього створені всі умови - у нас працюють кваліфіковані фахівці, клініка забезпечена сучасною апаратурою. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалася клініка, ввічливий персонал, чисто і затишно! Порадувало, що дитяче відділення знаходиться окремо від дорослого. Єдиний мінус, це незручності для немовлят-в холі немає пеленального столика, щоб роздягнути-одягнути дитину (це трохи засмутило. Довелося одягати на м'яких пуфиках, де сидять дорослі, стоять сумки ((( Дуже хотілося б, щоб керівництво клініки звернуло на це увагу! Лікар Рой Н.В.- фахівець своєї справи! Дуже сподобалася і як людина, і як лікар! Добра, ввічлива, пояснила все зрозумілою для нас, не лікарів, мовою) Розвіяти той страх, який так нав'язували незрозумілим діагнозом інші лікарі. Спасибі їй величезне!
Карина
Харків, 16.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Карина. Дякуємо, то знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в нашу клініку. Нам приємно, що наш лікар змогла виправдати Вашу довіру, і Ви залишилися задоволені результатом. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Також хочемо зазначити, в клініці є спеціальна кімната, в якій можливо роздягнути або переодягнути дитину. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт в стінах клініки. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.