0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків

Щиро дякуємо Кочеровському Олександру Ігоровичу! Була у декількох лікарів, але саме Олександр Ігоровича зміг допомогти і вилікувати! Супроводження у післяопераційний період до повного одужання! Радимо звертатися до Олександра Ігоровича!
Ольга
Харків, 02.04.2023
Оцінка:
В Державі введено правило рецептурних ліків в аптеках. Ваша клініка не видавала рецептів на ліка в Січні місяці, крім бланка Консультації спеціалиста. Тепер мені пропонують заплатити 450 гривень за рецепт на ліки від діабету другого типу з он лайн консультацією, бо я переміщена особа і пенсіонер і не можу звернутись до клініки особисто. Мені здавалось що клініка повинна видаввти рецети на ліки після кожного прийому лікаря, особисто на рецептурні припарати. Чекаю можливості отримати рецепт на ліки, яка потрібно приймати пожиттєво, бо кошти були заплачено, та переслати його на електронну скриньку. З повагою до вашої клінікі.
Коцюба С.А.
Харків, 31.03.2023
Оцінка:
Дуже вдячні Кочеровському Олександру Ігоровичу, допоміг вирішити давню та складну проблему! Уважний та кваліфікований лікар
Аліна
Харків, 30.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг вирішити проблему зі здоров'ям і Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вітаю! Консультувалась у лікарки Соболева Світлана Георгіївна. Розчарована візитом. Серед позитивних вражень: ввічливе спілкування та делікатний огляд. На жаль, діагностика і методі лікування викликають питання. Було призначено близько 19 досліджень, деякі з яких, як виявилось, були не потрібні для діагностики моєї проблеми. Через неправильну інтерпретацію деяких результатів та некоректний вибір досліджень мені були призначені декілька препаратів, серед яких БАДи (харчові добавки, що не являються медичними препаратами, про це я не була повідомлена), а також препарат, який не використовується в цивілізованих країнах для лікування мого захворювання через виражену гепатотоксичність та наявність безпечніших альтернатив. Зараз я отримала необхідне лікування у іншої спеціалістки і категорично не рекомендую Соболь Світлану Георгіївну. Після візиту до неї маю добре "схудлий" гаманець та поки що здорову печінку (дякуючи тому що не скористалась її рекомендаціями).
Марина
Харків, 28.03.2023
Оцінка:
Дуже вдячна Олександру Ігоровичу за уважний підхід, детальне надання усієї необхідної інформації до операції, а також постійний контроль і рекомендації у післяопераційний період.
Альона
Харків, 28.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Маю 52 роки і хронічну хворобу. Зважилась на візит до лікаря-проктолога Кочеровського Олександра Ігоровича. Отримала консультацію і рекомендації щодо вирішення моєї проблеми. Довго не вагалася, операція і реабілітація пройшли успішно. Довіра до лікаря-величезна! Всі дії чіткі, впевнені, рекомендації є дієвими. Окрема подяка медичній сестрі. Дякую Вам! Тепер маю на одну фобію меньше.
Ольга
Харків, 27.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Для нас важливо, що Ви залишилися задоволені результатом лікування. Згодні з Вами, що довіра до лікаря значною мірою допомагає на шляху до одужання. Також нам приємно, що Ви окремо висловили подяку медичній сестрі. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарна лікар Рой Наталя дитячий хірург, уролог. Вперше звернулась бо у сина виростав ніготь на великому пальці ноги. Лікували й оперували двічі, у інших лікарів, але проблеми не позбулись. Звернулись до Рой Наталії, вилікували, можу сказати з легкістю. Наступного разу звернулись з племінником, якого лікували п'ять років (у іншого лікаря) (фімоз). Знов і знов проблема поверталась. Рой Наталя виявила іншу хворобу (склерозуючий ...) Лікування було успішне. Дуже дякую. Гарна лікар.
Антоніна
Харків, 26.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Рой Наталії В'ячеславівни. Для нас важливо знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм лікаря та задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Шканд Тетяні Віталіївні за її професіоналізм. Я звернулася до неї з дуже важким діагнозом «цироз печінки», він був у мене запущений, але за 6 місяців я почуваюся відмінно, таких лікарів дуже мало!
Світлана
Харків, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас є важливим, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Шканд Тетяни Віталіївни та задоволені результатом лікування. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю Кочеровському О. Зверталися з чоловіком із травмою. Лікар дуже приємний, як людина і професіонал. Проблему вирішили, все пояснив, розповів.
Інна
Харків, 24.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо, Вашу високо оцінку професіоналізму нашого лікаря Кочеровського Олександра Ігоровича. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Наталія
Харків, 23.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на приойомі у Перехрест, був встановлений діагноз - поліа в матці. Було призначеного купу аналізів і оперція на 10 000грн. Після цього я сходила в державну клініку, де мені сказали, що я цілковито здорова. Скажу одне, ОН Клінік це сути викачка грошей. Таких лікарів потрібно позбавляти ліцензіі!
Євгенія
Харків, 23.03.2023
Оцінка:
Хотіла б виразити незадоволення лікарем Перехрест. На огляді меня було встановлено діагноз поліп в матці. Було призначеного купу аналізів на 3000грн. Лікар некомпетентна взагалі, оскільки після прийому я ходила до гінеколога в державній безкоштовній клініці, де сказали, що я повністю здорова. Перехрест призначила мені операцію на 10000грн. можу сказати одне, он клінік це просто викачка грошей і нічого більше. Таких лікарів потрібно звільняти і позбавляти ліцензії!
Євгенія
Харків, 23.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгеніє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Нами перевірено факти та зазначаємо, що визначена лікарем лікувально-діагностична тактика обгрунтована на підставі вимог чинних протоколів МОЗ та об'єктивних клінічних даних. Попередній діагноз підтверждено результатами додаткових досліджень. Право пацієнта погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Більш детальна інформація Вам повідомлена телефоном. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання - ми завжди залюбки допоможемо розібратись. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.