Відгуки ОН Клінік Харків

Я разом з дочкою була у доктора отоларинголога Лариси Миколаївни. Дуже сподобалося у доктора. Вона ввічлива, добра. Надалі буду рекомендувати цього доктора знайомим.
Валерія
Харків, 27.09.2022
Оцінка:
Дуже задоволена консультацією у лікаря Трубнікової. Раніше вже зустрічалися з цим фахівцем. Буду рекомендувати іншим.
Катерина
Харків, 27.09.2022
Оцінка:
Робила комп'ютерну діагностику в ОН Клінік на пр. Героїв Харкова у лікаря Кім В.І. Оперативно отримала результати і рекомендації лікаря. Дуже сподобалось. Сучасна апаратура і індивідуальний підхід. Буду рекомендувати!
Любов
Харків, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Вдячні Вам, що публічно відзначили роботу нашої клініки та лікаря. Будемо раді допомогти пацієнтам за Вашими рекомендаціями, всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лариса Миколаївна Трубнікова – дуже приємний лікар, професіонал з великої літери. Відразу знайшла підхід до моєї дитини і привернула до себе з перших хвилин. Прийомом залишилися дуже задоволені =) Дуже дякую за теплий сервіс і таких кваліфікованих лікарів!
Наталія
Харків, 23.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю Ларисі Миколаївні. Нам приємно бачити відгуки від задоволених нашою роботою пацієнтів. Ми завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике дякую лікарю Буравель Богдані Олександрівні за її особистісні та професійні якості. Лікар швидко і точно поставила діагноз, призначила курс лікування, підібрала відмінні ліки, надала моральну підтримку (лікар завжди знаходила правильні та заспокійливі слова), надала відповіді на всі мої питання щодо лікування, поточних та подальших дій у моїй ситуації. Дуже рада, що потрапила до цього лікаря. Планую і надалі відвідувати даного прекрасного спеціаліста в галузі жіночого здоров'я.
Олена
Харків, 22.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні Вам за вибір нашої клініки і що змогли поділитись історією звернення до лікаря Богдани Олександрівни. Ми радіємо, що Ви задоволені отриманою допомогою та спілкування з лікарем було комфортним. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо раді бачити Вас в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати велике спасибі доктору Кочеровському Олександру Ігоровичу за його високий професіоналізм та людський підхід до кожного пацієнта. Доля звела мене з Олександром Ігоровичем двічі, вперше випадково після запису прийом, вдруге свідомо безпосередньо щодо нього. І обидва рази я ані трохи не пошкодував. Лікар і людина з великої літери! Наполегливо рекомендую!
Михайло
Харків, 19.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за щирий відгук про історію звернення до лікаря Олександра Ігоровича. Нам приємно, що Ви залишились задоволеним наданою допомогою та спілкуванням з лікарем. Сподіваємось, що Ваш відгук стане у нагоді потенційним пацієнтам, будемо раді допомогти всім людям за Вашими рекомендаціями.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велика подяка лікарю, Кочеровському Олександру Ігоровичу! Він справжній професіонал. З першої консультації до останнього візиту був дуже привітний. Видалив атероми максимально швидко та безболісно, зробив дуже гарні косметичні шви! Приємно здивована, що всі повторні візити та перев‘язки безкоштовні.
Валентина
Харків, 16.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Валентино, доброго дня. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та щирий відгук. Радіємо, що спілкування з Олександром Ігоровичем було комфортним і Ви залишились задоволеною результатом лікування. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мене лікувала лікар-хірург Каспарі Наталія Романівна. Я була на кількох прийомах у жовтні-листопаді. У мене була дуже складна проблема. Вона мене просто врятувала. Не відмовилася взятися за небезпечний випадок. А коли я приходила не на її зміну (не могла інакше) — мене дивився Олександр Кочеровський. Дякую вам, що вилікували мене.
Наталія
Харків, 14.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам, що знайшли можливість публічно поділитись своєю історією звернення до наших спеціалістів. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом лікування, а спілкування з лікарями було комфортним для Вас. Міцного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Жахливий лікар. У кабінеті відразу розумієш, що потрібно було почитати відгуки про її роботу і скасувати запис. Під час огляду – груба. Намагалася відправити на аналізи, які взагалі не мали жодного зв'язку з моїм питанням про здоров'я. Коли я почала ставити запитання чому мене відправляють на аналізи, які мені взагалі не потрібні, лікар намагався вдати, що цей аналіз випадково потрапив у цей список і викреслювала його.
Юлія
Харків, 12.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація та зазначаємо, що діагностична програма визначена лікарем коректно та в повному обсязі відповідає вимогам чинних протоколів МОЗ. Якщо під час огляду Ви відчули дискомфорт - приносимо вибачення. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Сподіваємось на продовження співпраці, будемо чекати на повторному візиті за результатами додаткового обстеження. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вже майже два роки як маю визначений діагноз і просто прийшов проконсультуватись щодо мого стану здоров'я (мій колишній лікар зараз у евакуації). Але склалося враження, що під час прийому лікарка взагалі не слухає пацієнта, а аналізи призначає по якійсь методичці, зробленої 50 років тому. вже 5 років. Я не розумію, навіщо було ставити мені панкреатит, якого в мене і близько, на щастя, немає (зданий аналіз це лише 100% підтвердив), та виставляти себе повною клоунесою. Вкрай не рекомендую.
Микола
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка та вважаємо недоречними публічні образи в сторону практикуючого лікаря. Нами перевірена медична документація та зазначаємо, що лікувально - діагностична тактика визначена в повному обсязі на підставі об'єктивних клінічних даних та вимог чинного законодавства. Пацієнт має право погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. При виникненні будь-яких питань ми завжди готові надати вичерпну відповідь. Сподіваємось на продовження співпраці, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважний, доброзичливий лікар. Лікар проконсультувала, заспокоїла, дала багато інформації та зробила призначення від яких полегшало.
Анна
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю. Нам важливо знати, що спілкування з лікарем було комфортним для Вас та Ви отримали необхідну інформацію за результатами консультації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я вдячна доктору Кочеревському Олександру Ігоровичу за проведену висококваліфіковану операцію та чуйне та уважне відношення при реабілітації.
Олена
Харків, 05.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячі Вам за публічний відгук про лікування у нашій клініці. Нам приємно знати, що Ви отримали бажаний результат, а спілкування з лікарем було комфортним для Вас. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік