Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих неврологiв у Харкові

Гольтяй Олена Михайлівна - кваліфікований і досвідчений лікар. Лікування, що було призначене, дає позитивні результати. Має підхід і розуміння у спілкуванні з дитиною.
Максим
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря Гольтяй Олени Михайлівни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у лікаря-невролога Гольтяй Олени Михайлівни. Лікар дуже уважна та професіонал. Доступно пояснила причини та надала повний об'єм рекомендацій.
Ангеліна
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ангеліно. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Гольтяй Оленою Михайлівною. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати дитячому лікарю Гольтяй Олені Михайлівні за гарне ставлення та професіоналізм, за вміння комунікувати з пацієнтом та за надану допомогу. Чудовий лікар. Рекомендую.
Василина
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Василино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Гольтяй Олени Михайлівни та залишилися задоволені результатом звернення. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарні спеціалісти, дякую Гольтяй О.М за чудове роз'яснення щодо здоров'я моєї дитини
Яна
Харків, 14.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Гольтяй Олени Михайлівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на прийомі у Віри Борисівни 27.08.21 з донькою 1 рік. З першої хвилини лікар знайшов спільну мову з дитиною. У дуже приємній і ввічливій формі розповіла про здоров'я дитини, профілактику неврологічних захворювань і лікування конкретно нашого випадку. Відповіла на всі мої запитання. Без зайвих обстежень, аналізів і т.д. Відмінний лікар, всім рекомендую! Окреме спасибі ОН Клінік, за чистоту в приміщенні, грамотну запис (немає черг), бізіборд і кульки)
Олена
Харків, 29.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олено. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один із основних принципів роботи нашої Мережі. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Ваші близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Виділила для себе переваги клініки: * Протягом першої доби за виникнення проблем зі здоров'ям можна потрапити на прийом до лікаря-фахівця, тобто оперативний прийом * Дуже поглиблені консультації лікарів-фахівців, я повністю розумію діагноз і лікування * Якісне обстеження і, відповідно, правильне діагностування. * Можливість отримати виписку для оформлення страхового випадку по страховці * Оперативна робота адміністраторів залу * Комфортна обстановка адміністративного залу
Тетяна
Харків, 18.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медцентру. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Была с ребенком на приеме. В конце консультации хотела задать вопрос, но доктор не посчитала нужным дослушать даже ...на что услышала : "мы с Вами уже все обсудили, ваше время вышло и пригласила следующих. Такого хамского отношения я не встречала даже в государственных больницах, а в частных темболее. Думаю что сотрудников данного заведения интересуют только деньги, которые им несет поток людей, а не проблемы со здоровьем пациентов. Больше не обратимся.
Руслана
Харків, 01.08.2021
Оцінка:
Я мама Богдана, були на прийомі в ОН Клінік на Ярослава Мудрого, 30 у невропатолога дитячого. Дуже кваліфікований фахівець, все доступно пояснила, виписала ліки, дала рекомендації щодо усунення проблеми. Були задоволені, все спасибі. На ресепшені приємний персонал, всюди супроводжують, все пояснюють. Прийдемо ще. Дякую.
Катерина
Харків, 13.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо за відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця Сепіадіс І.Д. Нам приємно, що звернення в наш медцентр пройшло в комфортній атмосфері. Завжди готові надати кваліфіковану допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Віра Борисівна спостерігає мого сина з дуже важким неврологічним захворюванням. Дуже уважний лікар, дійсно професіонал своєї справи, "Лікар" з великої літери.
Михайло
Харків, 08.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Михайло. Дякуємо за щирий відгук. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити здоров'я свого сина. Згодні з Вами, Оленич Віра Борисівна досвідчений лікар, який уважно ставиться до кожного пацієнта, у чому Ви змогли переконатися особисто. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
В клініку неможливо додзвонитися! В найближчий час теж ніхто не передзвонює. А про цілодобову підтримку клієнтів, взагалі не варто і мріяти. На прийом лікаря ще не потрапили, хочемо перенести час, але це не реально.
Анна
Харків, 29.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анна. На жаль ми не змогли ідентифікувати Ваш номер для вирішення Вашого питання. Для запису або коригування часу, Ви також можете скористатися альтернативними джерелами для зв'язку, написавши нам в facebook або instagram на аккаунт @onclinic.ua
Служба контролю якості ОН Клінік
З народження відвідуємо клініку "Oncliniк" в Харкові. Зверталися до невропатолога, кардіолога, ортопеда дитячого відділення, робили кардіограму і УЗД голови. Хочеться відзначити високий рівень обслуговування в клініці, відсутність черг, чистоту. Сказати "дякую" особливо хочемо лікарю невропатологу Логуновскій Т.А. Будемо і далі звертатися за консультацією саме сюди.
Андрій
Харків, 26.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андрій. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що звернення в нашу клініку було комфортним і результативним. Гарною підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база клінік нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику і лікування за допомогою сучасних методик в комфортних для пацієнта умовах. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до дитячого невропатолога Олейніч В.Б. Доктор об'єктивно оцінив стан дитини, підтвердив діагноз і пояснив цілі, які необхідно досягти при лікуванні. Сподобалося, що були розглянуті та враховані можливі наслідки даного діагнозу в перспективі.
Віка
Харків, 21.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Згодні з Вами, наші фахівці комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.