Logo
0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-дитячих гінекологiв у Харкові

Новохатська Світлана Володимирівна - дуже ввічлива та привітна. Все докладно розповість про те, як лікувати ти чу іншу причину, розкаже про причини та наслідки. Велике їй спасибі за її професіоналізм, чуйність та тактовність. Лікар уважно пояснює все.
Маргарита
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маргарито. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з фахівцем та високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Новохатської Світлани Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Новохатська Світлана Володимирівна - дуже гарний лікар. Професіонал свого діла. Все робила обережно і чітко. Сподобалась! Рекомендую!
Віолетта
Харків, 12.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віолетто. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Новохатською Світланою Володимирівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Новохатська Світлана Володимирівна - привітний та гарний спеціаліст. Пояснила все доступною мовою та дуже ввічливо. Прийомом залишились задоволені.
Анастасія
Харків, 29.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Новохатською Світланою Володимирівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Висловлюємо велику подяку лікарю-гінекологу Гуренко Світлані Дмитрівні. Звернулися до лікаря, коли у дитини виникла підозра на запальний процес. Лікар вислухала, провела дбайливий і уважний огляд, взяла необхідні аналізи. За результатами аналізу нам призначили лікування, на наш погляд, дуже підходяще. Дитина відчула полегшення. Величезний плюс, що дитина не відчула дискомфорту під час лікування та огляду, не злякалася лікаря. Так само спасибі Світлані Дмитрівні за рекомендацією на майбутнє по догляду за дитиною, так як кожна дитина індивідуальна.
Вікторія
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторія. Ми раді, що в особі фахівця Гуренко Світлани Дмитрівни Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити здоров'я своєї дитини. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була сьогодні на прийомі з дитиною у гінеколога Сизової Анастасії Валеріївни. Дуже приємна людина відмінний фахівець. Уважно оглянула дитину, дала рекомендації. Ми залишилися дуже задоволені. Будемо звертатися знову.
Тетяна
Харків, 01.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяна. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що лікар Сизова Анастасія Валеріївна змогла виправдати Вашу довіру. Хочемо зазначити, що важливою частиною якісної діагностики та лікування є сучасне і високотехнологічне обладнання, яке використовується у нас в клініці. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я відвідала центр "ОН Клінік" 17 березня 2020 року. Лікар-гінеколог Сізова А.В. проявила максимум уваги і професіоналізму. Лікар УЗД Першина Е.Е. поставилася дуже уважно до нашої проблеми і зрозуміло пояснила в чому може бути причина. Загалом, відвідуванням клініки залишилася дуже задоволена. Дівчата на реєстрації теж дуже уважні і привітні.
Анастасія
Харків, 26.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за позитивний відгук. Якісне медичне обслуговування в комфортних умовах - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі передове медичне обладнання. Завжди раді допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку за професіоналізм і лікарську проникливість дитячому та підлітковому гінекологу Гуренко Світлані Дмитрівні. Після прийому я і дитина залишилися задоволені ставленням і призначенням. Доктор дуже уважна, акуратна, грамотна. Світлана Дмитрівна, спасибі Вам!
Любов
Харків, 13.03.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любов. Дякуємо за позитивний зворотній зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше були в ОН Клінік з дитиною. Сподобалось все, затишно, чисто, є невелика ігрова зона. Звернулась за допомогою до лікаря Гуренко Світлани Дмитрівни. Дитячий гінеколог. Дуже хороший фахівець, уважна, має підхід до дітей. Препарати з космічними цінами не призначить, все в межах розумного. Ми у неї спостерігалися в 16 дитячій поліклініці, але вона пішла звідти, і якщо чесно ми жалкували дуже і шукали її координати, і на щастя я її знайшла тут в ОН Клінік. Загалом рекомендую! Єдиний недолік - дорогувато звичайно обходиться прийом + аналізи. А так все чудово!
Наталія
Харків, 05.02.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталія. Дякуємо за розгорнутий відгук. Ми розуміємо, наскільки важливою є емоційний зв'язок з лікуючим лікарем для досягнення ефективного результату і комфорту пацієнта. Один з головних принципів роботи нашої Мережі - комфорт кожного пацієнта, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування кожного пацієнта. Цінова політика в нашій Мережі грунтується на об'єктивних економічних факторах. Ми пропонуємо якісний сервіс та інноваційні методики лікування з використанням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.