Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (м. Пушкінська)

Лікар проконсультував, все пояснив. Тепер звертатимуся тільки до цієї клініки.
Виктория
Харків, 27.05.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену довіру. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в рамках спеціалізації клініки. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Буравель Богдани Олександрівни. Дуже неприємно було, коли почали оглядати. Лікар необережно ввела інструмент. Було страшно боляче. Перед приходом якраз почала статеві стосунки. Вагіна ітак була в шоковому стані, а тут ще й так різко ввели інструмент. Я повідомила лікарю: "Ай-ай, мені боляче!" Але мене ніби не почули. Я лежала з комом у горлі і сльозами на очах, мріяла лише про те, щоб огляд по-швидше закінчився. Було болісніше, ніж перший статевий акт. Після прийому одразу забігла в туалет, боялась, що піде кров. На щастя, ні. Залишок дня я провела з неприємними відчуттями у піхві. Неприємно було ходити, сидіти. Я і так боюсь гінекологів, а тут довірилась, бо все таки приватна клініка, плачу чималі гроші за прийом.😭
Марія
Харків, 12.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Вдячні Вам за діалог зі Службою контролю якості та детальний відгук. Нам прикро, що звернення до лікаря викликало у Вас неприємні відчуття. Лікар під час прийому проводить звичайний профільний огляд та надає рекомендації щодо подальшої тактики. Огляд може викликати дискомофорт з ряду фізіологічних причин. Більш детальна інформація була надана особисто. Сподіваємось на подальшу співпрацю та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі доктору Лобачу Ірині Анатоліївні за золоті руки та чуйність. Записувалася до когось, рада, що потрапила саме до неї! Велике спасибі лікарю-анестезіологу Жигалову Максиму Олександровичу та дівчатам-медсестрам Овчиннікової К та Вольській Ірі!
Галина
Харків, 29.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Галино. Дякуємо за добрі слова на адресу наших спеціалістів. Комфорт наших пацієнтів – це один із основних принципів роботи нашої Мережі. Щиро раді, що відвідування нашого медичного центру залишило у Вас лише позитивні спогади. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лукаш Т.І. найкращий професіонал, з яким доводилося працювати. Лікуюсь багато років, рекомендую подругам. У неї розвинена етика, найвища лікувальна ефективність, вона вміє говорити зі мною моєю мовою, знімати тривогу, розтлумачувати всі терміни та ризики, і докладно пояснювати процес лікування. Дякую їй велике :)
Ганна
Харків, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Дякуємо, що знайшли можливість поділитися своєю думкою щодо роботи нашого спеціаліста. Великою підмогою для роботи наших лікарів є сучасне обладнання та застосування новітніх методик у лікувально-діагностичному процесі. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі декілька разів у Браславець А.О. Дуже професійний та сучасний лікар. Все пояснює у доступній формі. І огляд проводить обережно. Задоволена лікарем.
Ляна
Харків, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ляно. Дякуємо за вибір «ОН Клінік Харків». Лікар Браславець А.О. уважно ставиться до кожного пацієнта. У чому Ви змогли переконатись на своєму прикладі. Завжди готові допомогти в рамках нашої спеціалізації та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Владислави Валентинівни і лишилася дуже задоволена! Жодних зайвих призначень та аналізів, все строго по суті. До того ж Владислава Валентинівна дуже приємна людина. Дуже дякую за таке ставлення до пацієнтів!
Даша
Харків, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Нам приємно, що у Вас залишилися лише позитивні враження від візиту до нашого спеціаліста Бондарєвої В.В. Дякуємо за позитивний відгук та бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бондарєва Владислава Валентинівна - дуже хороший та компетентний лікар! Велике спасибі за професіоналізм та за таке чудове ставлення до пацієнтів. Якби всі лікарі були такими, як Владислава Валентинівна – ходити лікарнями було б суцільне задоволення!
Дар'я
Харків, 12.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за відгук та добрі слова. Ми раді, що в особі нашого спеціаліста Бондарєвої В.В. Ви знайшли лікаря, якому Ви змогли довірити своє здоров'я. Завжди раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за кваліфікований, грамотний підхід весь персонал ОН Клінік і зокрема Бондаревій Владиславі Валентинівні і Філатові Тетяні Сергіївні. Їх відрізняють високий професіоналізм, делікатний підхід, коректність, уважність. Щиро вдячна
Вікторія
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за відгук. Дотримання високих стандартів якості медичних послуг - першочергове завдання нашої Мережі, тому у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці. Завжди готові допомогти і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не раджу ходити до Бондарєвої, якщо не бажаєте витрачати купу грошей на непотрібне. Записувалася до неї пів року тому, тільки для себе щоб перевіриться (записали до кого було вільне віконце). У результаті вона поводилася не коректно, розводила на платну процедуру, яка, по суті, не потрібна. На другому прийомі лікування так і не призначила (просто витратила 400 грн за прийом). Писала будь-які діагнози не за її фахом. Змінила її на іншого лікаря. Залишила погане враження, хоча до цього всі лікарі у клініці траплялися добрі.
Вікторія
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. У медичних центрах нашої мережі працює команда висококваліфікованих спеціалістів та офіційно надаються платні медичні послуги згідно з затвердженим прайсом, оплата проводиться в добровільному порядку. Кожен напрямок у медичному центрі представлений кількома фахівцями і завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така потреба. Право пацієнта вільно вибирати лікаря на свій розсуд. Хочемо відзначити, що об'єктивно оцінити ситуацію після довгого періоду часу неможливо. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у нашому медичному центрі, необхідно негайно звертатися до Служби контролю якості за телефоном 0 800 50 71 70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та готові допомогти. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звертаюсь понад 4 роки до лікаря Буравель Богдани Олександрівни. Хочеться відзначити професіоналізм лікаря. Рекомендую
Ірина
Харків, 13.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Минулий мій візит був якийсь позитивний. Це був повторний прийом, 3 або 4, якщо не брати до уваги, що я до вас ходжу з 2012 року. Так ось, мені якось особливо сподобалася підтримка докторів, (т.к .. через день у мене запис на малоінвазивну операцію у вас в клініці, а я якась перебуваю в суперхорошому настрої, я не боюся, це все ідеально складається ) і персоналу в цілому, і гаряча лінія, хочу сказати що консультанти теж професійно працюють, підкажуть, з'ясують, уточнять, зателефонують ще раз. Мені ви все більше подобаєтеся, ви мені навіть вмієте підняти настрій. Ви навіть краще працюєте ніж дорогі салони краси. ваш рівень сервісу зростає з кожним днем. У мене звичайно настрій і від іншого супер позитивне, (робочі моменти), але настрій зазвичай складається з усього, цільна картинка. Тобто якщо у мене виставка нова намічається, тобто я цьому рада, і до вас ходжу зараз частіше, і все якось гармонійно. мій стан і фізичне та емоційне поліпшується. Баланс. Я звичайно не розповіла про все, які дослідження свого організму я у вас пройшла, але я ще в одному відкликання опишу.
Олена
Харків, 29.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що звернення в наш медичний центр було для Вас комфортним і залишило тільки позитивні емоції. Важливим аспектом якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання, яке використовується в нашому медичному центрі. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медцентрі, можливість отримати максимальний перелік медичних послуг в межах одного медичного закладу. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не раз була на прийомі у Браславець А.О., професіонал своєї справи, компетентна і лояльна, завжди відповість на всі питання, дуже приємний лікар.
Світлана
Харків, 07.06.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Згідні з Вами, наші фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта і комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Дякуємо за щирий відгук і добрі. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама