Гіменопластика - відновлення дівочої пліви в Харкові

Відновлення цілісності дівочої пліви – одна з найпопулярніших послуг інтимної пластики, яка затребувана в нас у країні. Як не дивно, але причини по відновленню незайманості можуть бути різними.

Найчастіше вони мають психологічний і релігійний характер, рідше – сексуальний. В останньому випадку жінка прагне ще раз відчути принади першого статевого акту, внести новизну в інтимне життя, урізноманітнити секс або просто порадувати статевого партнера, зважаючи на його сексуальні вподобання.

Відновлення незайманості називають гіменопластикою. Зробити це можна на короткий або на тривалий період. У кожному конкретному випадку враховуються бажання пацієнтки, особливості її здоров'я та стан присінка піхви. Цілісність дівочої пліви можна відновити за допомогою спеціальних ниток, що розсмоктуються, або за допомогою зшивання тканин піхви.

Підготовка до гіменопластики включає комплексне обстеження жіночої статевої системи, куди входить огляд пацієнтки лікарем і здача нею необхідних аналізів. У більшості випадків за відсутності протипоказань таку процедуру можна провести навіть кілька разів, у тому числі й після пологів.

В «ОН Клінік Харків» ви можете одержати докладну консультацію гінеколога й відновити дівочу пліву в комфортних умовах без загрози для жіночого здоров'я. Записатися на прийом до лікаря можна за контактним телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку, розміщеної на сайті медичного центру.

Особливості процедури

Якщо під час обстеження в жінки діагностують протипоказання (хвороби внутрішніх органів у гострій формі або в стадії загострення, простудні й психічні захворювання, схильність до кровотеч), гіменопластику не проводять.

Зробити гіменопластику в Харкові можна в «ОН Клінік Харків». Щоб відновити незайманість, знадобиться не більше 40-50 хвилин. Досвідчений лікар проводить санацію піхви та виконує гіменопластику нитками, що розсмоктуються. Місцева анестезія та професійні маніпуляції лікаря дозволяють позбавити пацієнтку від болісних відчуттів.

Після відновлення незайманості жінці слід прийти на контрольне прийом через 1-3 дні. Запишіться на прийом в «ОН Клінік Харків» уже сьогодні!

гіменопластики

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
490грн. / 466грн.
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн.
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
300грн. / 285грн.
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама