Кольпоскопія в Харкові

Кольпоскопія — це діагностичний метод, який використовується у гінекології для обстеження піхви. Кольпоскопія показує стан слизової оболонки входу в піхву, його стінок та шийки матки.

Проста та розширена кольпоскопія в Харкові

Кольпоскопія проводиться за допомогою кольпоскопа, який є мікроскопом для огляду слизової оболонки піхви під оптичним збільшенням. Залежно від застосування хімічних проб, розрізняють просту та розширену кольпоскопію. Проста кольпоскопія полягає у детальному огляді слизових оболонок статевих шляхів. За розширеної кольпоскопії гінеколог наносить на шийку матки барвники: оцтову кислоту та розчин Люголю (розчин йодиду калію), які дозволяють виявити змінені ділянки слизової оболонки.

Захворювання шийки матки (цервіцит, дисплазія, лейкоплакію), зокрема передракові зміни її слизової оболонки, у більшості випадків протікають безсимптомно. Симптомами захворювань піхви та шийки матки можуть бути рясні виділення зі статевих шляхів, кровотечі поза менструаціями або після статевого акту, біль та дискомфорт внизу живота. Показання до кольпоскопії:

  • наявність симптомів захворювань піхви та шийки матки (свербіж та печіння, виділення та кровотеча зі статевих шляхів);
  • виявлення ділянки зміненої слизової оболонки під час гінекологічного огляду (кольпоскопія ерозії шийки матки);
  • ознаки зміни слизової оболонки у цитологічних (клітинних) аналізах;
  • профілактичний огляд.

З метою раннього виявлення гінекологічних захворювань та раку шийки матки, а також профілактики захворювання всім жінкам віком від 20 років необхідно проходити щорічне профілактичне обстеження шийки матки у гінеколога, яке включає кольпоскопію.

Кольпоскопія показує запальні зміни репродуктивних органів, доброякісні та злоякісні новоутворення. Кольпоскопія шийки матки дозволяє виявити:

  • фонові (передракові) захворювання шийки матки:
  • поліпи;
  • рак шийки матки;
  • кольпіт (запалення стінок піхви);
  • ендометріоз (захворювання, за якого ділянки маткового ендометрію виявляються поза маткою).

Спеціальна підготовка до кольпоскопії не потрібна, достатньо провести гігієну зовнішніх статевих органів перед обстеженням. За день до відвідування гінеколога необхідно утриматися від вагінального сексу. Плановий похід до гінеколога краще організовувати у період після закінчення менструації.

Відеокольпоскопія в Харкові

Відеокольпоскопія — це цифрова кольпоскопія, яка дозволяє зробити фото- та відеозображення досліджуваної ділянки слизової оболонки. Відеокольпоскопія у гінекології є вдосконаленим видом кольпоскопії.

Після відеокольпоскопії жінка отримує не тільки лікарський опис змін на слизовій оболонці, але також їх зображення. Перевагою цифрової кольпоскопії шийки матки є можливість відслідковувати зміни в динаміці. Підготовка до відеокольпоскопії не відрізняється від підготовки до звичайного кольпоскопічного обстеження.

Зробити кольпоскопію в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна за попереднім записом. Для запису на кольпоскопію в «ОН Клінік Харків» достатньо зателефонувати або заповнити форму запису на прийом, розміщену на сайті. Дізнатися ціну на кольпоскопію можна також на сайті та за телефоном.

Лукаш Тетяна Іванівна
Лукаш Тетяна Іванівна
Лікар відділення гінекології

Вартість кольпоскопії у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

До Владислави Валентинівни сьогодні потрапила вперше. Залишилися лише позитивні враження. Дуже грамотна, позитивна, легко і доступно все пояснює, відразу ж УЗД робить (для мене це плюс). Відвідуванням клініки залишилася задоволена!
Наталія , 29.07.2022. Показати відповідь
Оцінка: