Дефлорація - розсічення дівочої пліви в Харкові

Усі знають, що дівчина стає жінкою лише після втрати незайманості. Тобто після першого статевого акту. Порушення цілісності дівочої пліви (гімени) таким способом – природно й звично, що супроводжується болісними відчуттями різної сили.

Якщо біль слабкий або помірний, триває всього кілька секунд або хвилин – це терпимо. Але в деяких дівчат болі можуть бути сильними й тривалими. Такий статевий акт не викликає задоволення й може зіпсувати сексуальне життя обом партнерам.

Найчастіше причина того, що відбувається, криється в тому, що дівоча пліва має підвищену або знижену еластичність, щільність, а також різну товщину. Іноді коренем проблеми виступає анатомічна будова піхви.

Нерідко причина болю криється на психологічному рівні, коли жінка просто боїться фізичної близькості. У більшості випадків це буває тоді, коли вона перенесла сильний стрес, на тлі депресії через особисті, сімейні або робочі проблеми.

Показання до хірургічної дефлорації можуть бути й іншими, наприклад, атрезія дівочої пліви (уроджене зарощення піхви). У кожному випадку їх визначає лікар після обстеження й збору анамнезу пацієнтки.

Розсічення дівочої пліви (хірургічна дефлорація) – оптимальне рішення проблеми

Позбавлення незайманості хірургічним шляхом дає можливість штучно видалити пліву. Існують малоінвазивні методики й стандартні операції, за допомогою яких можна видалити пліву.

Найбільш прийнятним способом є перший варіант. Його виконують за допомогою місцевої анестезії без необхідності використання загального наркозу. Останній може мати протипоказання, наслідки (наприклад, загрожувати загальному самопочуттю й жіночому здоров'ю після операції).

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» досвідчені лікарі допоможуть налагодити ваше інтимне життя. Запишіться на консультацію до лікаря вже сьогодні.

Як проходить дефлорація хірургічним шляхом?

Дефлорація хірургічним шляхом можлива лише після узгодження з лікарем, обстеження пацієнтки й здачі необхідних аналізів.

Підготовка до хірургічної дефлорації не забирає багато часу й зводиться до дотримання правил особистої й інтимної гігієни перед процедурою. Загальна тривалість дефлорації залежить від фізичних особливостей будови дівочої пліви. У середньому вона триває не більше 30 хвилин.

Хірургічна дефлорація в Харкові виконується досвідченим лікарем-гінекологом за допомогою малоінвазивної методики. Після місцевої анестезії в області дівочої пліви за допомогою спеціального апарата «Сургітрон» робляться невеликі надрізи, які порушують її цілісність. Після сеансу жінка може покинути кабінет лікаря.

В обов'язковому порядку гінеколог визначає правила одужання в післяопераційний період, яких потрібно дотримуватися. У загальних випадках необхідно дотримуватися правил інтимної гігієни й статевого утримання протягом кількох днів (на розсуд лікаря).

Запишіться на консультацію до лікаря медичного центру «ОН Клінік Харків» і він допоможе зробити ваше сексуальне життя повноцінним.

Лукаш Тетяна Іванівна
Лукаш Тетяна Іванівна
Лікар відділення гінекології

Вартість дефлорації у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

До Владислави Валентинівни сьогодні потрапила вперше. Залишилися лише позитивні враження. Дуже грамотна, позитивна, легко і доступно все пояснює, відразу ж УЗД робить (для мене це плюс). Відвідуванням клініки залишилася задоволена!
Наталія , 29.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама