Збільшення точки G у Харкові

На сексуальність жінки і її здатність отримувати задоволення від статевого акту впливає безліч факторів: психологічний комфорт, гормональне фон, фізіологія статевих органів. Пологові травми, вікова втрата тонусу піхви, уроджені аномалії часто роблять недоступною для стимуляції точку G – важливу ерогенну зону. Це приводить до погіршення інтимного життя, стає причиною стресу й розладу з партнером. Аугментація точки G (її збільшення) повертає яскравість відчуттів.

Точка Джи – це скупчення чутливих клітин на передній стінці піхви. Під час стимуляції вона набухає й збільшується в розмірах, а тривалий вплив на неї приводить до вагінального оргазму. Розташування точки G часто робить її недоступною для контакту під час статевого акту, у результаті жінка не відчуває всього спектру відчуттів, залишається незадоволеною. Наслідки різні: зниження лібідо, застій крові в органах малого тазу, втрати інтересу до партнера, психологічний дискомфорт. Збільшення точки G гіалуроновою кислотою допомагає впоратися із цією ситуацією.

Препарат уводиться на невелику глибину в проекцію точки G і рівномірно розподіляється в тканинах, підвищуючи їх пружність. Розмір ерогенної зони збільшується, вона виступає над поверхнею стінки, стає доступною для стимуляції. Ще один ефект від уведення гіалуронової кислоти – звуження піхви, за рахунок чого обоє партнерів зазнають більшої насолоди під час сексу.

Збільшення об’єму точки G проводиться за допомогою ін'єкції препарату, який повністю виводиться із тканин протягом 6-8 місяців, протягом яких зберігається ефект від аугментації. Це безболісна й безпечна процедура, здатна значно підвищити якість інтимного життя.

Показання до аугментації точки G

До ін'єкції вдаються у наступних випадках:

 • особливості анатомічної будови, що роблять зону недоступною для впливу під час близькості;
 • пологові або інші травми, що ускладнили стимуляцію цієї області;
 • лікування нетримання: процедура зі збільшення точки G знімає гіперрухливість уретри й підвищує її тонус;
 • зниження задоволення від статевого акту, викликане розтягненням м'язів піхви.

Часто ін'єкція стає відповіддю на запитання «як підсилити оргазм?» і дозволяє жінці розкритися у відносинах з партнером, зняти психологічні бар'єри, жити повноцінним життям.

Процедура призначається гінекологом і проводиться після здачі аналізів і виявлення поточного стану пацієнтки. Протипоказання до аугментації практично відсутні, але вона не проводиться при наявності:

 • онкологічних захворювань;
 • порушень звертання крові;
 • запальних інфекціях;
 • непереносимості компонентів препарату.

Після введення гіалуронової кислоти спостерігається:

 • суб'єктивне підвищення задоволення від статевого акту;
 • збільшення тонусу піхвових м'язів;
 • продовження оргазму в жінки;
 • ріст лібідо.

Процедура проводиться під контролем лікаря, що спостерігає, і місцевою анестезією, тому під час ін'єкції пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту. Після ін’єкції рекомендується протягом трьох днів утримуватися від статевих актів, щоб не допустити перерозподілу гелю в тканинах. Також протягом двох тижнів краще не відвідувати сауни й лазні й відмовитися від інтенсивних фізичних навантажень. Більше не потрібно ніяких обмежень.

Дізнатися вартість процедури й записатися на прийом до гінеколога можна на сайті «ОН Клінік Харків» або за контактними телефонами медичного центру. Тут пацієнтів чекає сучасне обладнання, кваліфікований персонал і зручний графік відвідування.

Лукаш Тетяна Іванівна
Лукаш Тетяна Іванівна
Лікар відділення гінекології

Вартість збільшення точки G у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон
Відеокольпоскопія

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

До Владислави Валентинівни сьогодні потрапила вперше. Залишилися лише позитивні враження. Дуже грамотна, позитивна, легко і доступно все пояснює, відразу ж УЗД робить (для мене це плюс). Відвідуванням клініки залишилася задоволена!
Наталія , 29.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама