Консультації гінеколога з питань контрацепції в Харкові

Опитування серед пацієнток гінекологічного відділення «ОН Клінік Харків» на тему: «Якими засобами запобігання ви користуєтеся й чому?» показали неоднозначні результати.

З одного боку, 99% жінок визнають, що успіх відносин і здоров'я жінки тісно пов'язані з розумним плануванням вагітності. З іншого боку, нехтують засобами контрацепції більше 50% пацієнток. Причини різноманітні: немає часу, лінь, нічого не підходить і так далі.

Гінекологи «ОН Клінік Харків» не просто говорять про необхідність запобігання, але й допомагають підібрати кожній жінці той метод контрацепції, який найбільше відповідає її побажанням, способу життя та стану здоров'я.

Гормональні препарати:

  • Змінний пластир. Він діє через пори шкіри без заміни протягом декількох тижнів, і не вимагає спеціального догляду. Такий пластир зручний для тих, хто часто «забуває» використовувати методи контрацепції.
  • Таблетовані препарати. Їх гінекологи «ОН Клінік Харків» підбирають індивідуально – така старанність дозволяє виключити побічні ефекти.
  • Внутрішньоматкова спіраль. Якщо в жінки немає протипоказань до її установки, то спіраль можна назвати максимально зручним і простим засобом контрацепції. Вона відмінно підходить як молодим жінкам, так і пані у зрілому віці. Відмовитися від спіралі можна в будь-який момент без втрати фертильності.

В особливих випадках гінекологи «ОН Клінік Харків» вдаються до методів екстреної контрацепції. Протягом 72 годин після незахищеного статевого акту можливо запобігти прикріпленню плодового яйця до стінки матки. Для цього використовуються спеціальні таблетовані препарати або внутрішньоматкові засоби. Їхнє застосування можливе при дотриманні декількох умов:

  • не можна проводити екстрену контрацепцію самостійно. Тільки після обстеження й тільки під спостереженням лікаря.
  • не можна використовувати цей метод для запобігання вагітності занадто часто.

Підбір методів планової або екстреної контрацепції в «ОН Клінік Харків» проходить після комплексної діагностики, що включає кольпоскопію і УЗД. Якщо був незахищений статевий акт із новим партнером – проводиться також обстеження на приховані інфекції. Такий підхід дозволяє не лише підібрати підходящі методи запобігання, але й підтримувати в повному порядку здоров'я статевої системи жінки.

Вартість консультації з контрацепції у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
350 грн / 333 грн
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
490 грн / 466 грн
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300 грн
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
300 грн / 285 грн
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
350 грн / 333 грн
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350 грн / 333 грн
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300 грн / 285 грн
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

Youtube OnClinic