Пластика клітора в Харкові

Аноргазмія – патологічний стан, при якому жінка не може відчувати оргазм під час інтимної близькості. Викликається психологічними й фізіологічними факторами. Якщо неяскраве сексуальне життя пов'язане з анатомічними особливостями, пологовими травмами, віковими змінами, рекомендується записатися на консультацію до гінеколога в «ОН Клінік Харків». Тут працюють досвідчені фахівці з інтимної пластики, які підбирають сучасні рішення для лікування аноргазмії. Одне з них – збільшення клітора за рахунок ін'єкції гіалуронової кислоти.

Під час сексуального порушення до клітора надходить кров, він набухає, з капюшона (шкірної складки) визирає голівка – найбільш чутлива область, стимуляція якої приводить до оргазму. Але при деяких анатомічних дефектах виникають перешкоди для повноцінного статевого акту: наприклад, зайва шкіра заважає оголенню голівки, що значно скорочує задоволення від близькості.

Гель на основі гіалуронової кислоти наповнює тканини, підвищує їхню пружність. Після процедури орган збільшується в розмірі. Досягається додатковий ефект: препарат викликає підвищений приплив крові до ерогенної зони, зростає чутливість клітора. Під час сексу жінка відчуває більше відчуттів, скоріше досягає збудження й оргазму, який стає яскравіше. У результаті:

 • обоє партнерів відчувають задоволення під час інтимної близькості;
 • знімається психологічна напруга, пов'язана з нездатністю жінки одержувати задоволення від статевого акту;
 • підвищується лібідо;
 • поліпшуються відносини в парі.

Корекція капюшона клітора за допомогою гіалуронової кислоти – безпечна й безболісна процедура, ефект від якої триває 6-8 місяців. За цей час препарат повністю виводиться з організму.

Основні показання до операції

Процедура призначається за наступними показниками:

 • маленький розмір ерогенного органу, через що знижується виразність оргазму або він не наступає (кліторальна аноргазмія);
 • гіпертрофія клітора (часто супроводжується збільшенням малих статевих губ): надлишки тканин закривають голівку, зменшують чутливість, ускладнюють стимуляцію області. Усунення шкірних спайок, рубців, надлишку шкірної складки вирішують цю проблему, повертаючи жінці задоволення від сексу;
 • віддалене розташування голівки від входу в піхву, що ускладнює вплив на клітор під час статевого акту.

Перед проведенням ін'єкції гінеколог призначає ряд аналізів для виявлення загального стану здоров'я пацієнтки. Процедура не заподіює дискомфорту, не має ризиків і ускладнень, але існують деякі протипоказання пластики клітора. До них відносяться:

 • важкі хронічні стани;
 • порушення звертання крові;
 • запальні процеси;
 • онкологія.

Пластика виконується під місцевою анестезією й займає не більше 40 хвилин. Відразу після процедури пацієнтка повертається до звичного ритму життя. Єдине обмеження: рекомендується втриматися від статевих контактів у перші три дні після ін’єкції, щоб уникнути перерозподілу гелю.

Препарати на основі стабілізованої гіалуронової кислоти нетваринного походження не викликають алергії. Це робить процедуру безпечною для пацієнток у будь-якому віці. Після розсмоктування гелю аугментацію можна повторити.

Вартість пластики клітора розраховується індивідуально й залежить від використаного препарату (підбирається гінекологом виходячи з анамнезу). Записатися на первинну консультацію можна на сайті «ОН Клінік Харків» або подзвонивши за контактними телефонами медичного центру. Тут вас чекає передове обладнання, кваліфікований персонал і конфіденційність особистої інформації. 

Вартість пластики клітора у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
490грн. / 466грн.
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн.
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
300грн. / 285грн.
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 19:00, Нд: 8:00-17:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
 • По мапі
 • Аеропанорама