Нитяна пластика піхви в Харкові

Сучасні методики інтимної пластичної хірургії дозволяють поліпшити зовнішній вигляд статевих органів, відновити їх функціональність і підвищити якість сексуального життя швидко і безболісно. До найбільш затребуваних процедур у жінок належать вагінопластіка і перінеопластіка (пластику промежини), спрямовані на звуження піхви та входу в неї, корекцію вроджених або придбаних дефектів статевих органів.

Пластика піхви може виконуватися як під час оперативного втручання, так і за допомогою малоінвазивних методик. Хірургічна пластика піхви (кольпорафія) передбачає висічення фрагмента стінки піхви з наступним ушиванням розрізу саморозсмотувальними нитками.

Як альтернатива даної операції може застосовуватися нитяна пластика піхви, що передбачає звуження її стінок внаслідок імплантації спеціальних ниток, які механічно підтягують тканини. Згодом нитки розсмоктуються, а на їх місці формується пружний каркас зі сполучної тканини, що гарантує тривалий ефект від процедури.

Нитяний ліфтинг у гінекології застосовується також для безопераційної пластики промежини. Нитяний ліфтинг промежини дозволяє підтягнути ослаблені м'язи та звузити вхід у піхву, усунути косметичні дефекти після пологів або травм.

Показання для нитяної пластики піхви

Показаннями до пластики піхви нитками є:

  • зниження тонусу м'язів піхви;
  • погіршення якості сексуального життя через занадто широку піхви;
  • профілактика опущення піхви;
  • розтягнення, розриви м'язів піхви внаслідок пологів;
  • вроджені чи набуті анатомічні дефекти піхви.

Процедура звуження піхви нитками дозволяє поліпшити чутливість і повернути гостроту сексуальних відчуттів. Нитяна пластика промежини після пологів показана за наявності розтягування, розривів м'яких тканин. Нитяний ліфтинг промежини дозволяє звузити широкий вхід у піхву, поліпшити зовнішній вигляд інтимної зони.

Показаннями для нитяної підтяжки промежини є також вікове зниження пружності тканин і поява дискомфортних відчуттів під час статевого акту. Уточнити вартість нитяної вагінопластики або перінеопластики в Харкові в медичному центрі «ОН Клінік Харків» можна в операторів нашого колл-центру або на попередньому прийомі у гінеколога.

Як проводять нитяну пластику піхви в Харкові

Малоінвазивна операція з пластики піхви в медичному центрі «ОН Клінік Харків» проводиться в амбулаторних умовах після попередньої консультації з гінекологом.

Етапи нитяної пластики зі звуження піхви:

  • обробка інтимної зони дезинфікувальним розчином;
  • знеболювання (застосовується місцева анестезія);
  • за допомогою спеціальної голки хірург вводить у стінки піхви двонаправлені нитки та стягує їх. Ослаблені м'язи піхви підтягуються, а її розмір звужується.

Процедура інтимної пластики піхви або промежини триває не більше за одну годину. Відразу після неї жінка може повертатися до своїх повсякденних справ. Щоб записатися на консультацію до гінеколога з приводу нитяної пластики піхви, зателефонуйте за вказаним цілодобовим телефоном або заповніть форму запису на сайті.

Вартість пластики піхви (перінеопластіки) у Харкові

Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога без УЗД
350грн. / 333грн.
Первинний прийом лікаря акушера-гінеколога з УЗД
490грн. / 466грн.
Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн.
Оплата в мед. центрі
Відеокольпоскопія
300грн. / 285грн.
Консультація оперуючого лікаря акушера-гінеколога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога
350грн. / 333грн.
ОНЛАЙН-Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога
300грн. / 285грн.
ОНЛАЙН Консультативний прийом лікаря гінеколога-ендокринолога за кордон
ОНЛАЙН Повторний консультативний прийом лікаря акушера-гінеколога за кордон

Лікарі відділення гінекології ОН Клінік Харків

Відгуки про гінекологів ОН Клінік у Харкові