Відгуки ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

Уважний, доброзичливий лікар. Лікар проконсультувала, заспокоїла, дала багато інформації та зробила призначення від яких полегшало.
Анна
Харків, 07.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю. Нам важливо знати, що спілкування з лікарем було комфортним для Вас та Ви отримали необхідну інформацію за результатами консультації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Соболь Світлані за чуйне та уважне ставлення до пацієнтів, а найголовніше Світлана Георгіївна лікар з великої літери!
Наталя
Харків, 04.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Вдячні Вам за відгук та висловлену думку про лікаря Світлану Георгієвну. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила операцію місяць тому з розкриття абсцису залози. Лікар не сформував новий канал для виведення. Ткань заросла і виник рецидив через неможливість виведення рідини з каналу. Що б поговорити з лікарем платіть за нову операцію. Дуже дякую, що порізали мене за 10 тис. Якщо хочете вилікуватися, а не слухати, як вам лижуть дупу, доки ви їм платите не раджу ходити туди. У війну просто наживаються на людях, як можуть.
Єва
Харків, 31.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Єво. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Нами перевірено інформацію та зазначаємо, що лікувально-діагностичний процес проведено згідно вимог чинної документації МОЗУ в повному обсязі. Більш детальну інформацію Вам повідомлено телефоном. Якщо в подальшому виникнуть питання - звертайтесь, ми залюбки допоможемо. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
для мене найкращий лікар – гінеколог – Шаповалова А.С, знає свою роботу.
Юлія
Харків, 29.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за відгук. Ми раді знати, що в стінах нашої клініки Ви знайшли комфортного для себе лікаря. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла подякувати Соболь Світлану, за її професіоналізм! Це не той лікар, який витягуватиме з вас гроші, а той, хто лікує! За якісним лікуванням тільки до неї)
Анастасія
Харків, 24.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та теплі слова лікарю Світлані Георгіївні. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Сподіваємось, що в майбутньому теж зможемо виправдати Ваші очікування та довіру. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Давно збиралася це зробити і всі руки не доходили, а потім війна… а зараз я знову з рецидивом потрапила до Валентини Сергіївни Блажко і хочу висловити велику подяку! До Валентини Сергіївни я побачила дуже багато лікарів, моя хвороба очей складно діагностувалася і 2 роки мені ставили різні діагнози, від діабету і хвороби Лайма, до найстрашнішого з них - розсіяний склероз. Були інфекціоністи, що заради профілактики пропонували мені курс 56 уколів антибіотиків))) були такі, що розводили руки і все одно пропонували зробити мрт голови. офтальмологи не дуже вже вірили в лікування і кололи мене гормонами в око. Нині на тлі стресу хвороба повернулася, що характерно для неї. І я знову отримала якісний курс лікування, підтримку та турботу від лікаря. Лікар у нас з характером))) але хто вже потрапив до Валентини Сергіївни, той знає, що треба слухатися і будеш здоровий ❤️ дякую ❤️
Тетяна
Харків, 08.08.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Тетяно. Дякуємо Вам, що знайшли можливість публічно висловити свою думку про історію лікування у нашого лікаря Валентини Сергіївни. Нам дуже приємно знати, що Ви задоволені медичним обслуговуванням у клініці та отримали бажаний результат від лікування. Сподіваємось, що Ваш щирий та інформативний відгук допоможе потенційним пацієнтам у виборі клініки та лікаря. Доброго Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
До Владислави Валентинівни сьогодні потрапила вперше. Залишилися лише позитивні враження. Дуже грамотна, позитивна, легко і доступно все пояснює, відразу ж УЗД робить (для мене це плюс). Відвідуванням клініки залишилася задоволена!
Наталія
Харків, 29.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку про візит до лікаря. Нам важливо знати, що прийом був комфортним та інформативним для Вас. Завжди готові допомогти у разі необхідності, бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відмінні лікарі
Дмитро
Харків, 22.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Вдячні Вам за вибір нашої клініки та добрі слова лікарям. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарний лікар, Соболь Світлана Георгіївна! Найвищий рівень професіоналізму! І дуже приємна дівчина! Найкращий гінеколог ендокринолог!
Юлія
Харків, 07.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо за висловлену думку про нашого лікаря. Радіємо, що Вам підійшов наш спеціаліст і Ви залишились задоволеною. Сподіваємось на продовження співпраці та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після першого прийому зрозуміла, що не поміняю лікаря ніколи більше! Вся сім'я та всі знайомі ходять тільки до неї, чуйний, сучасний лікар, ніколи зайвого не напише та не скаже, завжди все пояснює та показує.
Валерія
Харків, 06.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Валеріє. Нам приємно знати, що в нашій клініці Ви обрали комфортного для себе лікаря та задоволені якістю медичної допомоги. Будемо раді бачити в клініці всіх пацієнтів за Вашими рекомендаціями. Доброго всім здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хотіла б висловити свою подяку, прекрасному фахівцю Блажко Валентині Сергіївні, коли я прийшла на прийом я відразу зрозуміла, що одужання мені гарантовано по погляду та настрою Валентини Сергіївни, Лікар з великої літери, який одразу поставив діагноз за моїми скаргами, професіоналізм відчувається відразу вхід розмови, таких фахівців та людей, дуже рідко зустрінеш, можу сказати я знайшла свого ідеального лікаря і звичайно ж рекомендуватиму тільки Блажко Валентину Сергіївну в цій сфері медицини!! Ще раз повторюся, найкращий спеціаліст і нереально відкритий, добра і прекрасна людина!
Анастасія
Харків, 04.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо, що знайшли можливість публічно висловити свою думку про нашого спеціаліста. Нам приємно знати, що звернення до лікаря було комфортним та інформативним для Вас. Сподіваємось, що Ваш досвід звернення та рекомендації стануть у нагоді потенційним пацієнтам клініки. Гарного Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я задоволена Узі .
Наталя
Харків, 20.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Наталя. Нам приємно знати, що Ви задоволені проведеною діагностикою. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама