5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Звернулась з проблемою нирок до лікаря Кургуза В.О., дуже уважний, чуйний лікар, вислухав, призначив лікування. Дякую йому величезне!
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря. Ми завжди готові допомогти в рамках спеціалізіції клініки. Здоров'я всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочу подякувати всім співробітникам швидкої допомоги Он Клінік (Харків), особливо Олену, яка приймала заявку, та бригаду у складі доктора Ісаєвої Людмили, Лях та Анахіна!!!!!!!!!!! Незважаючи на постійні обстріли в Харкові та області, хлопці виконали свою роботу чітко, професійно, якісно та дуже оперативно. Транспортували мого лежачого батька, який перебував у дуже тяжкому стані (онкологія легенів 4-ї стадії) з будинку у Харкові до шпиталю у Кременчуці. Довезли дуже швидко для сьогодення (за 3 години), у повному порядку, під постійним наглядом лікаря. Спасибі велике вам хлопці за вашу роботу та допомогу. Нехай береже вас Бог! І оцінить керівництво!
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за високу оцінку роботи нашого медичного персоналу. Ми готові допомогати у вирішенні питань за зверненнями наших пацієнтів, якщо це в наших можливостях та з урахуванням ситуації. Миру всім людям та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякуємо
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Олені Вікторівні за допомогу моїй мамі в таких важких військових умовах лікар дуже уважно і професійно поставилася до скарг, призначила лікування, майже відразу стало легше. Дякуємо лікарю!
Лікар:
Станкова Олена Вікторівна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря. Зараз всім як ніколи потрібна взаємодопомога та слова підтримки. Зичимо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до лікаря Гарчар В.П з болями в шлунку. Лікар дбайливо оглянула мене і назначила аналізи, які допомогти поставити остаточний діагноз. Доброта і професіоналізм друге ім’я лікаря Гарчар В.П. Дякую??
Лікар Будул В.В.- спеціаліст своєї справи! Вдячна йому дуже! Лікування було підібрано з урахуванням усіх індивідуальних обставин. Лікувалася 2 тижні. Персонал дуже вічливий. Дякую on clinic!
Проходжу лікування у Єрошенка Ігоря Олександровича. Після здачі УЗД та аналізів лікар дає професійні консультації, призначили курс лікування, які дають результати. спасибі
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Доброго дня, Вячеславе. Дякуємо, що поділились своєю думкою про лікування в нашій клініці. Ми завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в межах спеціалізації клініки. Бажаємо миру та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Борисенко Тетяна Вікторівна - хороший лікар-гастроентеролог, уважна, доступно пояснює та дає грамотні рекомендації щодо лікування та прийому їжі.
Лікар:
Борисенко Тетяна Вікторівна
Доброго дня, Наталіє. Ми вдячні за добрі слова на адресу нашого лікаря. Підтримка та взаємодопомога всім потрібні як ніколи. Всім зичимо миру, добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила рентген в ОН Клінік у Подопригори Дмитра Вікторовича. Залишилась дуже задоволена, якістю обладнання, та обслуговуванням. Дякую!
У травні 2021 року відвідав ОН Клінік відділення проктології, був на прийомі у проктолога Кухаріка В. П. Оглядом дуже задоволений! Лікар дуже уважно вислухав, провів огляд, поставив діагноз. За моєї проблеми потрібна була операція. Операцію було проведено безболісно, на професійному рівні. Подальші відвідування після лікування були безкоштовними, все входило у вартість операції. Лікування лікар провів на професійному рівні, нічого зайвого не призначав. Лікарю Кухарику В. П., дякую! Чудовий фахівець! Не вперше відвідую ОН Клінік, обслуговування завжди на найвищому рівні!
Лікар:
Кухарик Володимир Петрович
Доброго дня, В'ячеслав. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені якістю наданої медичної допомоги та високо відзначили професіоналізм нашого лікаря. Ми раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалось вирішити проблему, яка турбувала. Щиро зичимо здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня мало того ,що в лабораторії мені не зробили той аналіз ,який я їм назвала,це на пролактин .Що дуже прикро ,я чекала цей аналіз ,а його немає.І ще мені не сподобалося у Вас УЗИ ,чому мене приймав в кабінеті тільки один лікар він і писав він і робив заключення, я знаю що проходила завжди Узи один лікар дивиться а інший вже друкує інформацію.Щитовидну залозу взагалі глянув пару хвилин,що це за огляд.А колия я прийшла с таким УЗі до лікаря ,то він взагалі здивувався і сказав що дуже мало написано і зроблено!!!Тому Узі я в вашій клініці також незадоволена!!!Надіюсь Ви покращете свою роботу в клініці!!!
Доброго дня, Олено. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. В нашій клініці проводяться діагностичні процедури та видається бланк заключення яке відповідає всім вимогам. Конкретних претензій чого саме не вистачає у нашому заключенні ми не отримали. Приносимо вибачення за дискомфорт при оформленні аналізів. Ми завжди на зв'язку з нашими пацієнтами та готові допомогти за будь-яких умов. Бажаємо добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік