5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Проходив курс лікування у лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Дуже вдячний! Результатом лікування задоволений. Лікар професіонал. При нагоді обов'язково буду рекомендувати тільки Саєнко О.О.
Доброго дня, Юрію. Вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Цінуємо Вашу високу оцінку рівня професіоналізму нашого лікаря Саєнко Олександра Олександровича. Нам приємно, що Ви задоволені результатом лікування. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, що відреагували дуже оперативно на відгук, аналізи відправили, але на майбутнє велике прохання надсилати їх вчасно, я розумію що нас, чекаючих клієнтів, багато, а персоналу можливо не вистачає, але це здоров'я, потрібно усе робити завчасно. Ще раз дякую!
Доброго дня, Анно. Для нас важливий зворотній зв'язок від пацієнтів. Так ми маємо змогу покращити якість нашої роботи. Завжди намагаємося оперативно реагувати та йти назустріч нашим пацієнтам. Щиро вдячні за розуміння. Приносимо вибачення за ситуацію. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Будемо раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже довго чекаю свої аналізи, це вже вдруге, у визначений вказаний термін не вкладаєтесь, краще тоді взагалі не пишіть коли очікувати на результати. Іноді аналізи потрібні якомога швидше. У перший раз так і недочекавшись прийшлось йти до лікаря, а результати прийшли аж через 5 дні після візиту. Я розумію що це бак посів і йому потрібно вирости, але якщо там нічого не росте — можна чекати вічність.
Доброго дня, Анно. Для нас важливий зворотній зв'язок від пацієнтів. Так ми маємо змогу покращити якість нашої роботи. Завжди намагаємося оперативно реагувати та йти назустріч нашим пацієнтам. Щиро вдячні за розуміння. Приносимо вибачення за ситуацію. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Будемо раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені важко було наважитись на лікування, я хвилювалась, було лячно.... Мене вмовив і записав до Руфанова А.А. чоловік і я їм дуже вдячна!
Після лікування у Руфанова А.А. все залишилось позаду -( ні там, як раз,
ні чого не залишилось:) ) я пройшла 8 процедур і зараз у мене все добре, я починаю жити заново - більше 10 років я не могла повноцінно жити!
На протязі лікування у мене було безліч питань, хвилювань і Анна Анатоліївна відповідала на всі питання і заспокоювала чаєм з шоколадом :)...
Я щаслива що потрапила саме до Руфанова А.А. від ставлення лікаря багато залежить, а саме довіра і впевненість пацієнта і у мене з Руфанова А.А. за цим питання не стало!
Дякую за професійність, терпіння і здоров'я!
Як що хто вагається, кого лякає сама тільки пропозиція піти до лікаря ? У мене було саме так :(
Не бійтесь!
Анні Анатоліївні можно довіряти, це моя особиста думка, висновок людини яка більше 10 років боялася, відкладала на потім... І я дуже рада що не зробила операцію (слава богу, в моєму випадку не потрібна була), а достатньо було зробити таку процедуру, дякую Анні Анатоліївні за здоров'я, за підтримку, дякую що навіть в такий час ви нам повертаєте здоров'я!
Бережіть Себе!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Інаро. Щиро дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до лікаря. Особливо зворушені тим, як Ви відзначили не тільки професіоналізм лікаря, а також чуйне та дбайливе ставлення Анни Анатоліївни до пацієнта. Саме комфорт у спілкуванні, довіра та взаєморозуміння з лікарем допомагають як найшвидше одужати. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже дякую лікарю Махота Наталя Григорівна!! Вона не просто назначила ліки, а й допомогла знайти причину, та й призупинити випадіння волосся. Волосся говорить мені спасибі, а я дякую Махоті Наталії!!! Велике дякую!!!
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Приємно знати, що Наталя Григорівна допомогла Вам вирішити проблему та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
УЗД рекомендую доктора Матеко. Дуже гарний спеціаліст. Особливо в області гінекології. Давно звертаюся до неї. Спеціаліст вищої категорії. Дякую їй.
Лікар:
Матеко Олена Володимирівна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Матеко Олени Володимирівни. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка справила позитивне враження.
Від мене подяка лікарю УЗД Труба Валентині Гаврилівні. Рекомендую.
Лікар:
Труба Валентина Гаврилівна
Доброго дня, Петро. Вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що у Вас залишилися приємні враження від звернення. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже приємно, чудова клініка, окреме спасибі Чабаненко Інзі Гієвні, найкращий лікар гінеколог.
Лікар:
Чабаненко Інга Гієвна
Доброго дня, Євгеніє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення та задоволені лікарем. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця хочу подякувати лікарю Соболь Світлані Георгіївні Хочу за надану допомогу, за добре серце і чуйність, за увагу і розуміння, професіоналізм і майстерність, Ви чудовий лікар. Від усієї душі бажаю всьому колективу Здоров'я, бадьорості, успіхів у вашій роботі, вдячних пацієнтів і гідної винагороди за Вашу працю.
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Доброго дня, Ірино. Щиро вдячні за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря та колективу клініки. Зворушені Вашою високою відзнакою професіоналізму та особистих якостей Світлани Георгіївни. Для нас є важливим, що Ви маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді бачити на профілактичних візитах та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший спеціаліст і дуже хороша людина Гафинець Владислава Іванівна. Сподобався прийом в лікаря. Рекомендую всім ОН Клінік і саме цього лікаря.
Лікар:
Гафинець Владислава Iванiвна
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Гафинець Владислави Іванівни. Раді, що Ви маєте приємні враження від звернення. Цінуємо Вашу думку та рекомендації. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік