5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Добрий день. Спостерігаюсь у лікаря Зої Анатоліївни Подпорінової. Лікар дуже подобається, найбільше - ставлення та підхід до самого лікування та проблеми, з якою я прийшов. Тому хочу висловити вдячність лікарю та лікуванню, яке допомогло.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Чудовий лікар, у якого лікуємось багато років усією сім’єю. Допомога з багатьма проблемами зі здоров’ям. Можу усім рекомендувати відмінного дерматолога Подпорінову Зою Анатоліївну.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Дуже вдячний лікарю Подпоріновій Зої Анатоліївні. Чудовий лікар і дуже приємна людина. Допомогла вирішити багато проблем зі здоров’ям, які з’явились на фронті, дуже їй вдячний.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Хочу щиро подякувати Зої Анатоліївні за професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів. Лікар дуже кваліфікований, уважна. Видно великий досвід і впевненість у своїй справі. Особливо хочу відзначити чуйність і людяність - її підтримка справжня. Дякую вам за професіоналізм і людяне ставлення до пацієнтів.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Ось уже 17 років, як мене доглядає мій лікар - Зоя Анатоліївна Подпорінова. Що можу написати - лікар від Бога. Є питання - є відповідь!! З нею легко. За стільки років ми дуже легко розуміємо один одного. Вона завжди напоготові допомогти та вирішити складні питання. За це мій уклін.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Дякую за уважність на прийомі! Завжди чуйна, збирає повний анамнез!
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Подпорінова З. А. є найкращим фахівцем в м. Харків у галузі дерматології, яка вирішила усі мої проблеми. Кожен раз, коли до неї звертаюся, вона проводить обстеження дуже ретельно та уважно ставиться до цих скарг. Щиро дякую лікарю Подпоріновій З. А.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Лікар-дерматолог Зоя Анатоліївна зробила видалення гемангіоми дуже якісно та безболісно.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Дуже сподобалось ставлення до пацієнтів, лікаря Подпорінової З. А. Професійна, уважна, доброзичлива! Дякую лікарю та персоналу за надання послуг! Рекомендую. Дуже комфортно.
Лікар:
Подпорінова Зоя Анатоліївна
Была на приёме у гастроэнтеролога Орленко Д. Б. Очень знающий, ответственный врач. Очень точно и ясно всё объяснил. Назначил дополнительные обследования по моим жалобам. После обязательно постараюсь попасть к нему на консультацию. Приятно общаться с профессионалами.
Лікар:
Орленко Дмитро Борисович
Була на прийомі 25.04.2026.
Дуже гарна лікарня, стала себе почувати набагато краще, дуже уважна, турботлива, рекомендую.
Лікар:
Корчевська Ганна Ігорівна
Дякую лікарю Айяш Абдулла за уважне обслуговування і призначене лікування. Дякую адміністраторам Панченко, Черняєва, Дулимова за кваліфіковане обслуговування.
Аліна
Харків,
01.06.2026