5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Хочу поділитися своїм особистим враженням про прийом у лікаря-невролога Бойко Тетяни Василівни. Звернулася з болями в спині, які турбують мене вже близько року, і очікувала уважного огляду та фахових рекомендацій.
На жаль, прийом залишив у мене дуже неприємні враження. Мені здалося, що спілкування зі мною було неуважним і доволі різким. Під час огляду та перевірки рефлексів лікар звернула увагу на мої руки та, на мою думку, зробила недоречні й неприємні коментарі щодо нібито наявних шрамів (яких у мене немає). Також пролунала порада звернутися до психіатра, що я сприйняла як некоректність і грубість. Я почувалася незручно і вважаю, що така манера спілкування є неприйнятною.
За підсумком прийому я не отримала чітких пояснень щодо свого стану. Єдине, що мені порекомендували, — це приймати знеболювальні та зробити масаж, причому без будь-яких уточнень. З огляду на вартість прийому (600 грн), я залишилася розчарована, адже очікувала більш професійного та шанобливого підходу.
Це був мій особистий досвід, і, на жаль, він виявився негативним.
Доброго дня, Яно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту обгрунтовану подальшу тактику по діагностиці та симптоматичному лікуванню за потреби. Всі рекомендації зафіксовані у консультативному заключенні, яке пацієнт отримує за підсумком прийому. У випадках стосовно неповнолітніх пацієнтів розгорнутий зворотній зв'язок отримують батьки, що було і наразі. Рекомендуємо дотримуватись призначень лікаря і очікуємо Вас на повторному візиті для визначення етиотропної терапії за результатами обстежень. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар, знайшла підхід до дитини, без стресу, гарно і доступно все пояснила мені як мамі. Тому після першої профілактичної консультації звертаємося за професійними порадами саме до Вікторії Юріївни
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-проктологу Руфановій Анні, яка вилікувала мене від проблеми, котра турбувала мене майже 20 років. Я звернулася за консультацією вже в досить запущеному стані. Але за 5 сеансів лікар подолала мою проблему та повернула мене до повноцінного життя. Коли я стикнулася з проблемою, то свідомо обрала Анну Руфанову, як досвідченого перевіреного лікаря, яка до цього вже вилікувала трьох членів нашої родини. Дякую лікарю за увагу та комплексний підхід до лікування, а також за її обережне ставлення до делікатної проблеми пацієнта.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Ми раді, що Вам вдалося досягнути позитивного результату у лікуванні з допомогою нашого фахівця. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна та кваліфікована лікарка, дуже вдячна за теплий прийом та професійний підхід!
Лікар:
Приходько Наталія Петрівна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій прийом у гастроентеролога (професора) виявився формальним: лікар переважно заповнювала картку (а молодший персонал навіщо?). Повноцінної консультації я так і не отримала. Замість аналізу моїх симптомів та призначення мінімально необхідних досліджень, мені видали величезний список аналізів і обстежень, значна частина яких не має відношення до моєї проблеми (флюрографія, генеколог, проктолог + аналізи, які не мають відношення до моіх скарг) І важливо — це визначила не я, а інший лікар, до якого я звернулася за другою думкою. Саме він підтвердив, що більшість призначень були абсолютно зайвими. Порада від професора в стилі «не їсти яблука і капусту» — це те, що можна знайти в інтернеті за хвилину й аж ніяк не виправдовує вартість консультації. Очікувала професійного підходу, уваги до симптомів та реальної допомоги, а отримала поверхневі поради та навантаження зайвими обстеженнями. З мого досвіду — клініку не рекомендую.
Лікар:
Фролова Еліна Юріївна
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за вибір клініки і висловлену думку. Зазначаємо, що у своїй професійній діяльності лікар керується відповідними вимогами чинного законодавства, нормативними документами МОЗ України, протоколами та стандартами надання лікувально-діагностичної допомоги. Тому кожний встановлений діагноз має бути аргументованим та підтвердженим об'єктивними клінічними даними з урахуванням результатів додаткових досліджень. Рекомендовані додаткові дослідження мають свою діагностичну цінність як такі, що використовуються з метою диференційної діагностики та підтвердження або виключення певних змін у стані здоров'я пацієнта а також з профілактичною метою, що теж є в рамках вимог законодавства країни. Кожен лікар має право на свою професійну думку та надає рекомендації пацієнту щодо лікувально-діагностичної тактики в рамках своєї компетенції. Також хочемо зазначити, що ведення амбулаторної медичної документації, а саме медичної карти пацієнта - це компетенція лікаря, а не середнього (медичні сестри) чи молодшого (санітарки) персоналу. Бажаємо Вам добра і міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ірина Вікторівна — уважний, розумний лікар і справжній професіонал своєї справи. Хочу висловити щиру подяку за високий рівень компетентності, продумане ставлення до кожного етапу лікування і теплу людську участь. Лікування пройшло ефективно і комфортно. Величезне спасибі за доброту, увагу і справжній лікарський талант!
Лікар:
Брезицька Ірина Вікторівна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Брезицької Ірини Вікторівни. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за проведено операцію лікарю хірургу Шпаку Володимиру Володимировичу, лікарю анестезіологу Кріль Руслана Вікторовичу за професіоналізм, уважність під час проведення операції з видалення геморою.
Операція пройшла акуратно, чітко та впевнено. Лікар детально пояснив усі етапи, заспокоїв, відповів на всі запитання, що дуже підтримало морально та зняло тривогу. Анестезія підібрана правильно та пройшла добре — почувався комфортно, без зайвого стресу.
Після операції медичний персонал надав усі рекомендації для відновлення, цікавився самопочуттям, контролював процес одужання. Уже через короткий час відчув значне покращення і полегшення, за що щиро вдячна!
Дякую за вашу золоті руки, небайдужість та щире бажання допомогти пацієнту. Ви — професіонали своєї справи. Рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого хірурга та команду, якій можна довірити своє здоров’я.
Лікар:
Шпак Володимир Володимирович
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашої команди фахівців. Для нас важливо знати, що з допомогою наших лікарів Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та досягнути позитивних результатів у лікуванні. Щиро вдячні за рекомендації. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
35 років ходила із проблемою геморою, соромилася піти до лікаря. Останні півроку було нестерпно сильне загострення, звернулася до доктора Анни Анатоліївни Руфанової. Мені було зроблено латексне лігування семи гемороїдальних вузлів. Лікар дуже делікатна, уважна, маніпуляції проводилися швидко та професійно. Трохи більше місяця зайняло лікування. Я дуже задоволена і вдячна за швидкий порятунок від величезної проблеми в моєму житті. Дуже рекомендую не терпіти, не зволікати з лікуванням, а йти і робити, у лікаря золоті ручки!
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас важливо знати, що наш фахівець допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Будемо раді вітати на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити відгук про лікаря Лебедєву Світлану Миколаївну.
Була позавчора на УЗД. Лікар з перших слів почала поводитися гордовито, зарозуміло і нахабно. Коли мене запитали, на що я скаржуся, я описала проблему, що болить живіт, була підозра на апендицит. Після цього вона почала заявляти мені фразами типу «А навіщо Ви прийшли на УЗД?», «А потрібно йти до лікаря, а не на УЗД завжди, коли захочеться», «А навіщо вибрали УЗД органів черевної порожнини і нирок?». Моя думка така, що лікар некомпетентний таке питати. Це платна клініка, я заплатила за два види послуг, яка різниця, на що я прийшла. Я могла прийти хоч все тіло обстежити. Якщо я плачу гроші за прийом, я повинна отримати якісне обслуговування.
Далі є зауваження з приводу дотиків. Я прийшла з гострим болем у животі, на кожен рух реакція організму болюча. Ця лікарка почала мене грубо смикати, притягувати на тапчані, грубо піднімати і опускати одяг. Можна було спокійно попросити, а не самовільно смикати, знаючи, що мені боляче рухатися.
Зрозумілих пояснень з приводу своїх органів я не почула, суцільні заумні фрази, поняття. На мої прохання пояснити, що це означає, відповідала фуркаючи і з явним невдоволенням. Розумію, що всі ми люди і у всіх може бути поганий день, поганий настрій, кінець дня, втома, але якщо ти вважаєш себе професіоналом - будь ласкавий, викладайся повністю, тим більше в приватній клініці.
В цілому прийомом залишилася незадоволена. Хамське ставлення, мінімум доступних зрозумілих пояснень, смикання, невдоволення, непотрібні, некоректні і неприємні дотики. Відповідь на головне питання, яке мене турбувало з приводу чи є якісь ознаки, що це може бути підозра на апендицит - я не почула. А це ж дуже серйозно! Раптом, не дай Бог, що. Вона не промацала, не сказала, так чи ні, відправила до гастроентеролога і нефролога, порадила звернутися до швидкої, щоб не брати на себе відповідальність. Читала відгуки, що це не перший негативний відгук про неї, на жаль, не було можливості вибирати, тому що потрібно було терміново потрапити на УЗД, сподівалася, що мені пощастить і все буде нормально. На жаль, дива не сталося.
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Добрий день, Єлизавето. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Хочемо зазначити, що в компетенції лікаря сонолога проводити тільки діагностичне дослідження і надати пацієнту протокол заключення. В кожному протоколі сонологічної діагностики зазначається до спеціаліста якого профілю рекомендовано пацієту звертатись у подальшому. Профільний огляд пацієнта, визначення клінічного діагнозу і подальшої лікувально-діагностичної тактики - компетенція виключно лікуючого лікаря. Завжди готові допомогти, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна Надії Іванівні за обстеження, підхід, лікування. Чарівниця! Рекомендую! ❤️?
Лікар:
Голєва Надія Іванівна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Голєвої Надії Іванівни. Щиро вдячні за рекомендації. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар, який розуміє і допомагає. 2 роки боролася з псоріазом, інші лікарі виписували те, що взагалі не працювало. Потрапила до Вікторії Юріївни на прийом у жовтні і ось всі симптоми майже зникли. Всім рекомендую. Вона дуже добре вирішує проблему і виписує діючі препарати не за всі гроші світу. Лікар, який працює на результат, а не для галочки.
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого фахівця. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Для нас важливо знати, що наш фахівець допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік