5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Лікар непрофесійна, не змогла правильно прочитати результати ЕНМГ. Незважаючи на точні скарги та наявні дослідження, виписала нерелевантні обстеження (МРТ трьох різних зон та безліч аналізів). Навіть близько не наблизилася до правильного діагнозу, припустивши проблеми з центральною нервовою системою, натомість за одним лише зовнішнім виглядом заявила про «дефіцит вітаміну D».
Фахівець іншої клініки, тільки глянувши на вже наявні дослідження, відразу зрозумів, у чому проблема — утиск малогомілкового нерва. Не раджу звертатися тим, хто підозрює проблему в периферичній нервовій системі: лікар у цій галузі некомпетентна.
Лікар:
Сироткіна Ольга Євгенівна
Доброго дня. Дякуємо за вибір клініки і діалог зі Службою контролю якості. Ми шкодуємо, якщо у Вас склалось таке враження. Лікар має вищу категорію і великий клінічний досвід за своєю спеціалізацією. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту подальшу тактику згідно встановленого попереднього діагнозу. За необхідності може бути призначена симптоматична терапія. Після отримання результатів всіх призначених дообстежень лікар має можливість встановити кінцевий діагноз і призначити етіотропне лікування. Більш детальна інформація Вам надана телефоном. Зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
«Щиро дякую Олені Миколаївні за її професіоналізм, уважність та людяний підхід. Вона дала чіткі рекомендації щодо подальшого спостереження. На прийомі було комфортно, лікар усе детально пояснила. Також хочу подякувати медсестрі Населівській Ользі — дуже ввічлива, акуратна та уважна, професійно виконувала свою роботу і створила приємну атмосферу під час огляду. Надзвичайно приємно, коли весь медичний персонал працює на високому рівні. Рекомендую Олену Миколаївну та її команду всім жінкам!»
Лікар:
Мохонько Олена Миколаївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашої команди фахівців. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з лікарем і медичною сесторою та Ви почувалися комфортно під час прийому. Вдячні за рекомендації. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
«Щиро дякую Олені Миколаївні за її професіоналізм, уважність та людяний підхід. Вона дала чіткі рекомендації щодо подальшого спостереження. На прийомі було комфортно, лікар усе детально пояснила. Надзвичайно приємно, коли спеціаліст так відповідально ставиться до своєї роботи. Рекомендую Олену Миколаївну від щирого серця!
Лікар:
Мохонько Олена Миколаївна
Відмінний лікар, все пояснив і розповів
Лікар:
Стрюков Дмитро Владиславович
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Катерині Сергіївна за професіоналізм та увагу до всіх деталей. Все чітко та по ділу, немає зайвих призначень, вилікувала синусит достатньо швидко, вже після першого етапу лікування стан полегшився та було видно результат. Впевнена, що тепер,при потребі буду звертатись лише до неї, в майбутньому хочу вирівнювати перетинку, тож також планую звернутись саме до цього лікаря.
Лікар:
Барабаш Катерина Сергіївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Барабаш Катерини Сергіївни. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм особистим враженням про прийом у лікаря-невролога Бойко Тетяни Василівни. Звернулася з болями в спині, які турбують мене вже близько року, і очікувала уважного огляду та фахових рекомендацій. На жаль, прийом залишив у мене дуже неприємні враження. Мені здалося, що спілкування зі мною було неуважним і доволі різким. Під час огляду та перевірки рефлексів лікар звернула увагу на мої руки та, на мою думку, зробила недоречні й неприємні коментарі щодо нібито наявних шрамів (яких у мене немає). Також пролунала порада звернутися до психіатра, що я сприйняла як некоректність і грубість. Я почувалася незручно і вважаю, що така манера спілкування є неприйнятною. За підсумком прийому я не отримала чітких пояснень щодо свого стану. Єдине, що мені порекомендували, — це приймати знеболювальні та зробити масаж, причому без будь-яких уточнень. З огляду на вартість прийому (600 грн), я залишилася розчарована, адже очікувала більш професійного та шанобливого підходу. Це був мій особистий досвід, і, на жаль, він виявився негативним.
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм особистим враженням про прийом у лікаря-невролога Бойко Тетяни Василівни. Звернулася з болями в спині, які турбують мене вже близько року, і очікувала уважного огляду та фахових рекомендацій.
На жаль, прийом залишив у мене дуже неприємні враження. Мені здалося, що спілкування зі мною було неуважним і доволі різким. Під час огляду та перевірки рефлексів лікар звернула увагу на мої руки та, на мою думку, зробила недоречні й неприємні коментарі щодо нібито наявних шрамів (яких у мене немає). Також пролунала порада звернутися до психіатра, що я сприйняла як некоректність і грубість. Я почувалася незручно і вважаю, що така манера спілкування є неприйнятною.
За підсумком прийому я не отримала чітких пояснень щодо свого стану. Єдине, що мені порекомендували, — це приймати знеболювальні та зробити масаж, причому без будь-яких уточнень. З огляду на вартість прийому (600 грн), я залишилася розчарована, адже очікувала більш професійного та шанобливого підходу.
Це був мій особистий досвід, і, на жаль, він виявився негативним.
Доброго дня, Яно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту обгрунтовану подальшу тактику по діагностиці та симптоматичному лікуванню за потреби. Всі рекомендації зафіксовані у консультативному заключенні, яке пацієнт отримує за підсумком прийому. У випадках стосовно неповнолітніх пацієнтів розгорнутий зворотній зв'язок отримують батьки, що було і наразі. Рекомендуємо дотримуватись призначень лікаря і очікуємо Вас на повторному візиті для визначення етиотропної терапії за результатами обстежень. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік