5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Хочу подякувати лікарю Катерині Сергіївна за професіоналізм та увагу до всіх деталей. Все чітко та по ділу, немає зайвих призначень, вилікувала синусит достатньо швидко, вже після першого етапу лікування стан полегшився та було видно результат. Впевнена, що тепер,при потребі буду звертатись лише до неї, в майбутньому хочу вирівнювати перетинку, тож також планую звернутись саме до цього лікаря.
Лікар:
Барабаш Катерина Сергіївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Барабаш Катерини Сергіївни. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм особистим враженням про прийом у лікаря-невролога Бойко Тетяни Василівни. Звернулася з болями в спині, які турбують мене вже близько року, і очікувала уважного огляду та фахових рекомендацій. На жаль, прийом залишив у мене дуже неприємні враження. Мені здалося, що спілкування зі мною було неуважним і доволі різким. Під час огляду та перевірки рефлексів лікар звернула увагу на мої руки та, на мою думку, зробила недоречні й неприємні коментарі щодо нібито наявних шрамів (яких у мене немає). Також пролунала порада звернутися до психіатра, що я сприйняла як некоректність і грубість. Я почувалася незручно і вважаю, що така манера спілкування є неприйнятною. За підсумком прийому я не отримала чітких пояснень щодо свого стану. Єдине, що мені порекомендували, — це приймати знеболювальні та зробити масаж, причому без будь-яких уточнень. З огляду на вартість прийому (600 грн), я залишилася розчарована, адже очікувала більш професійного та шанобливого підходу. Це був мій особистий досвід, і, на жаль, він виявився негативним.
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поділитися своїм особистим враженням про прийом у лікаря-невролога Бойко Тетяни Василівни. Звернулася з болями в спині, які турбують мене вже близько року, і очікувала уважного огляду та фахових рекомендацій.
На жаль, прийом залишив у мене дуже неприємні враження. Мені здалося, що спілкування зі мною було неуважним і доволі різким. Під час огляду та перевірки рефлексів лікар звернула увагу на мої руки та, на мою думку, зробила недоречні й неприємні коментарі щодо нібито наявних шрамів (яких у мене немає). Також пролунала порада звернутися до психіатра, що я сприйняла як некоректність і грубість. Я почувалася незручно і вважаю, що така манера спілкування є неприйнятною.
За підсумком прийому я не отримала чітких пояснень щодо свого стану. Єдине, що мені порекомендували, — це приймати знеболювальні та зробити масаж, причому без будь-яких уточнень. З огляду на вартість прийому (600 грн), я залишилася розчарована, адже очікувала більш професійного та шанобливого підходу.
Це був мій особистий досвід, і, на жаль, він виявився негативним.
Доброго дня, Яно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Зазначаємо, що лікар на первинному прийомі проводить профільний огляд і на підставі об'єктивних клінічних даних рекомендує пацієнту обгрунтовану подальшу тактику по діагностиці та симптоматичному лікуванню за потреби. Всі рекомендації зафіксовані у консультативному заключенні, яке пацієнт отримує за підсумком прийому. У випадках стосовно неповнолітніх пацієнтів розгорнутий зворотній зв'язок отримують батьки, що було і наразі. Рекомендуємо дотримуватись призначень лікаря і очікуємо Вас на повторному візиті для визначення етиотропної терапії за результатами обстежень. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудовий лікар, знайшла підхід до дитини, без стресу, гарно і доступно все пояснила мені як мамі. Тому після першої профілактичної консультації звертаємося за професійними порадами саме до Вікторії Юріївни
Лікар:
Мангушева Вікторія Юріївна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Мангушевої Вікторії Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-проктологу Руфановій Анні, яка вилікувала мене від проблеми, котра турбувала мене майже 20 років. Я звернулася за консультацією вже в досить запущеному стані. Але за 5 сеансів лікар подолала мою проблему та повернула мене до повноцінного життя. Коли я стикнулася з проблемою, то свідомо обрала Анну Руфанову, як досвідченого перевіреного лікаря, яка до цього вже вилікувала трьох членів нашої родини. Дякую лікарю за увагу та комплексний підхід до лікування, а також за її обережне ставлення до делікатної проблеми пацієнта.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Нам приємно знати, що Ви цінуєте високий професійний рівень нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Ми раді, що Вам вдалося досягнути позитивного результату у лікуванні з допомогою нашого фахівця. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна та кваліфікована лікарка, дуже вдячна за теплий прийом та професійний підхід!
Лікар:
Приходько Наталія Петрівна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік