5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Світлана Віталіївна — дуже хороший лікар. Вона завжди уважно вислухає, все пояснить простими словами і призначить лікування, яке дійсно допомагає. На прийомі у неї спокійно і комфортно, вона піклується не тільки про здоров'я, але і підтримує морально. Видно, що вона любить свою роботу і ставиться до людей з душею. Дуже приємний і чуйний лікар — щиро рекомендую.
Доброго дня, Єлизавето. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Джумелі Світлани Валентинівни. Згодні з Вами, що комфорт у спілкуванні з фахівцем є важливою складовою у співпраці лікаря та пацієнта. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати й готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
№ карти 1369929. Потрапила до лікаря Руфанової Анни Анатоліївни зі своєю проблемою, просто зайшла на сайт і записалася, не читаючи відгуки. І не помилилася. Кваліфікований, професійний і ДУЖЕ УВАЖНИЙ ЛІКАР. Моє лікування тривало 5 тижнів, зараз іде реабілітаційний процес. Дуже вдячна Анні Анатоліївні. Тепер у мене все буде добре.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас важливо знати, що наш фахівець допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на консультації у лікаря Петюніна Ольги В'ячеславівни.
Хочу висловити величезну подяку Ользі В'ячеславівні за високий професіоналізм і чуйне ставлення!
На прийомі панує атмосфера довіри і комфорту. Лікар уважно вислуховує, виявляє чуйність і зацікавленість, детально відповідає на питання, що цікавлять. Дуже рекомендую цього фахівця.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Петюніної Ольги Вячеславівни. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Довго наважувався на візит... прочитав багато позитивних відгуків про лікаря та його помічницю і не помилився з вибором! Прийом пройшов дуже професійно і в спокійній обстановці! Всім рекомендую!!! Дуже дякую!!!
Лікар:
Прасол Олександр Михайлович
Доброго дня, Василю. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Прасола Олександра Михайловича. Вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мали запланований візит до лікаря-ендокринолога, Головченко Олени Валеріївни, з приводу переведення батька на інсулін. Дуже сподобалось уважне ставлення та чіткі рекомендації щодо плану лікування. Лікар детально пояснила всі нюанси застосування інсуліну та звернула увагу на контрольні точки. Не пошкодували, що обрали саме цю клініку і фахівця. Й надалі будемо звертатись. Щодо загального сервісу - все дуже добре. Адміністратор зателефонувала після онлайн-запису, уточнила інформацію. Напередодні візиту був контрольний дзвінок. На рецепції зустрів привітний персонал.
Лікар:
Головченко Олена Валеріївна
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Нам приємно знати, що візит до нашої клініки та лікаря виправдав очікування і пацієнт залишився задоволений результатом звернення. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прийшов здівчиною аби її підтримати морально. Їй треба було до гінеколога та лора. Прийшли вчасно на прийом але на рецепції сказали, що треба почекати, бо бо одна з пацієнток запізнилася. Поки чекали одного прийому у геніколога, то у лора спливав час прийому. На нашу пропозицію піти вчасно до лора, а геніколог нехай почекає, моїй дівчині відповіли, що лор прийме між людьми. Виходить, що із-за запізнення однієї людини, моя дівчина запізнилася до іншого лікаря (лора) на п'ятдесят хв . Прийом був спланований на другу половину дня, а вранці подзвонили з клінники з проханням не запізнюватися до лора, і прийти по можливості вчасно... Нам би теж якось потрібно по власними справам і т.п... якийсь сюреалізм. Тим паче, що консультація лікаря і допомога не безкоштовні.
Я, (хлопець) у свою чергу, був у уролога на прийомі. Лікар фаховий на мій погляд. Призначення лікування допомогло, і стало відчутно краще після прийому ліків. Прізвища нажаль не пам'ятаю.
P.S. у дівчини моєї є зауваження стосовно прийому у геніколога, що 30 хв. на прийом дуже мало, позаяк потрібні різні процедури і обстеження, які виходять за тридцятихвилинний час відвідування. Лікар часто не встигає відповісти на всі питання, і поцікавитися усією інформацією з якою приходить пацієнтка.
Оцінка: не добре; Не погано! Просто.
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Наша команда фахівців постійно працює над забезпеченням комфорту та якості сервісу для пацієнтів на всіх етапах надання медичних послуг. Ми цінуємо кожного нашого пацієнта та завжди намагаємося йти назустріч, увесь персонал максимально орієнтований на оперативне розв'язання будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням в нашій клініці. Зазначаємо, що зворотний зв'язок по ситуації пацієнт отримав особисто у телефонному режимі. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається робота узиста Величко Ірини Олексіївни. Кожен візит проходить професійно, уважно та комфортно.
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за проведену операцію лікарю- гінекологу Гречаній Олені Андріївні, лікарю- анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу. Все пройшло чудово, хоча і нічого непам'ятаю, і найголовніше до стоматолога відпустили вчасно?? Ще раз дякую за все, бажаю успіхів ?? сподіваюся ще побачимося але десь на вулиці або в кав'яр5і випити кави. ?? Бережіть себе ?
Лікар:
Гречана Олена Андріївна
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашої команди фахівців. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах і завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день.
Я вже кілька років є пацієнтом вашої клініки і регулярно звертаюся до різних фахівців — гінеколога, ЛОРа, офтальмолога, а також проходила операцію у хірурга Лісіцина. Я також багато років спостерігаюся у Сироткіної Ольги Євгенівни і завжди була дуже задоволена якістю допомоги та ставленням лікарів.
Але, на жаль, вперше зіткнулася з настільки неприємним досвідом на прийомі у вашого невролога.
Мало того, що лікар не змогла допомогти мені у вирішенні моєї проблеми, крім як направити на аналізи, — найбільше мене вразило ставлення і манера спілкування.
Коли я намагалася пояснити свої скарги, лікар постійно перебивала мене з посмішкою, виправляла медичними термінами, хоча я — пацієнт, я не повинна знати професійну термінологію. Замість того щоб вислухати, вона проявляла явну пасивну агресію.
Також було неприємно, що при наявності у мене медичної карти у вашій же клініці, де є всі мої аналізи і діагнози, лікар не спромоглася відкрити карту, а почала розпитувати мене і з іронією виправляти, що я «неправильно» щось називаю.
Хочу підкреслити: я не чіпляюся. За багато років відвідування різних фахівців у вашій клініці у мене завжди були тільки позитивні враження. Але в даному випадку сама поведінка і ставлення до пацієнта були настільки непрофесійними і неприємними, що я вважала за потрібне повідомити про це.
Сподіваюся, що ви візьмете до уваги мій відгук.
Лікар:
Кладько Олена Олександрівна
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів, завдяки чому ми можемо покращувати якість обслуговування. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Безумовно, повага, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є важливим для досягнення успіху у лікуванні. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт під час візиту. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Ми раді, що надана Вам у телефонному режимі інформація є для Вас прийнятною. Чекаємо на черговому візиті до клініки. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже велика подяка лікарям Латій Кирилу Віталійовичу та Анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу за їх професіоналізм! Щиро дякую!
Лікар:
Латій Кирил Віталійович
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших лікарів. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Коваленко Вікторія Юріївна фаховий Лікар Кардіолог, все розповіла про мою проблему, дуже приємно з нею спілкуватись, взагалі мені сподобалися всі працівники ОН Клінік Миколаїв
Лікар:
Коваленко Вікторія Юріївна
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та лікаря. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати й готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік