5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Хочу висловити сердечну подяку хірургу-проктологу Прасолу Олександру Михайловичу та його чудовій асистентці – медсестрі Ірині.
22 квітня 2022 року мені була зроблена операція: хронічна анальна тріщина та видалення гемороїдальних вузлів. Дуже шкодую, що так довго тягла з візитом до лікаря, тому вирішила написати відгук, щоб інші пацієнти не боялися і не затягували, не терпіли роками ці болі. Не бійтеся і приходьте! Відкиньте весь сором. Він хибний і більше «сидить» у нас у голові.
Саму операцію згадую як чудовий сон: чудові анестезіологи, все чітко, професійно. Всі лікарі жартували, гуморили, ставилися як до рідної людини. Я прийшла, як то кажуть «з вулиці» і потрапила просто до райських умов. Дякую вам усім величезне.
Сам проктолог Просол Олександр Михайлович - лікар, вибачте за банальність, «від бога», але так і є: делікатний, терплячий, грамотний, майстер своєї справи, відповідає на будь-які мої питання, а самі огляди, яких боялася «до трясучки» абсолютно безболісні , Завдяки професіоналізму, чуйності лікаря (я була раніше у інших проктологів і є, з чим порівнювати), Іріша-медсестра зустрічає завжди з посмішкою як довгоочікувану гостю. Я ще продовжую лікування і дуже шкодую, що не звернулася раніше. Терпіла нестерпний біль і намагалася займатися самолікуванням. До цього я вже видаляла гемороїдальні вузли 10 років тому і вже в машині починала плакати від страху перед оглядом, від страху перед болем.
Зі мною якось сиділа жінка з області і теж плакала: Я народила трьох дітей, але так страшно мені не було.
Тепер я не тягтиму, знаючи, що у мене з дитинства проблеми «зі стільцем», кишечником. Перестала боятися слів, хірург, «проктолог», що гаркне медсестра, що не так щось зроблю. . Ірочка завжди усміхається, підтримає, вона своїм виглядом вже вселяє надію, що все буде гаразд.
Перед операцією ми записалися на консультацію до трьох клінік відразу, вирішили вибрати. Після першого візиту до Олександра Михайловича я не захотіла їхати більше нікуди. Відразу заспокоїлася і зник цей жах перед операцією, болями після та інше. Доктор-дивовижний.. По-перше, сказав у будь-який час дзвонити і не соромитися, до чого з будь-якого питання. По-друге, заспокоїв з приводу самої операції і не лише. Не робив жодних хвиль, навпаки, постійно утихомирював мої страхи і тривоги. Ставлення до мене таке, ніби я одна в цій установі. Стільки уваги, душевності від лікаря, медсестрички. Прекрасна клініка, починаючи від милого персоналу на ресепшен. Я вже не говорю про дизайн клініки, в яку так приємно заходити. Спасибі що ви є. Подяки немає межі. ??????
Лікар:
Прасол Олександр Михайлович
Доброго дня, Марино. Щиро вдячні Вам, що знайшли можливість детально поділитись своєю історією звернення до нашої клініки та спеціаліста. Нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені процесом лікування та рівнем обслуговування у нашому медичному центрі. Завдяки сучасним малоінвазивним методикам лікування пацієнти мають можливість вирішити проктологічні проблеми без тривалого відновлювального періоду та госпіталізації. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Вилікуваний та задоволений пацієнт - найкраща оцінка роботи лікаря. Бажаємо найскорішого одужання та рекомендуємо не забувати про своєчасні профілактичні огляди, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мій добрий лікар! Руфанова Ганна Анатоліївна допомогла вирішити проблему, яка тривала вже понад 3 роки. Ганна Анатоліївна дуже позитивний лікар. Лікували тріщину за допомогою спеціальних мазей виготовлених в онклінік.
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Вітаємо, Юліє. Раді знати, що звернення до нашої клініки та лікування у Анни Анатоліївни було ефективним та принесло бажаний для Вас результат. Дякуємо за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шикарний фахівець, дуже приємна і добра людина. Рада, що потрапила саме до цього ендоскопіста. Незважаючи, що процедура не з найприємніших, але я вийшла з шикарним настроєм та величезною подякою. Спасибі!
Лікар:
Аксьонов Ігор Геннадійович
Вітаємо, Беатріс. Нам приємно, що Ви залишились задоволені обслуговуванням у нашій клініці та отримали необхідну діагностичну процедуру. Дякуємо за відгук та зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зверталася до Булигіної Елли Вікторівни. Дуже хороший, кваліфікований та уважний лікар. Приємна у спілкуванні. Приділила багато часу, провела повноцінний огляд, діяла делікатно, акуратно. Залишилися лише позитивні враження. Рекомендую!
Доброго дня, Антоніно. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною відвідуванням нашої клініки. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Здоров'я Вам, а у разі необхідності ми готові надати кваліфіковану медичну допомогу.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший, кваліфікований та уважний лікар. Приємна у спілкуванні. Приділила багато часу, провела повноцінний огляд, діяла делікатно, акуратно. Залишилися лише позитивні враження. Рекомендую!
Доброго дня, Антоніно. Нам приємно, що Ви залишились задоволеною відвідуванням нашої клініки. Дякуємо за відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря. Здоров'я Вам, а у разі необхідності ми готові надати кваліфіковану медичну допомогу.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку усім працівникам клініки – чудовий сервіс та допомога. Окрема подяка пані Оксані Томинець – її лікування допомогло позбутися неприємної захворювання за короткий час. Дякую за професійність та чуйність!
Лікар:
Томинець Оксана Василівна
Доброго дня, Олександре. Нам приємно, що Ви задоволені обслуговуванням у нашій клініці та отримали бажаний результат від лікування. Зичимо Вам здоров'я та завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-терапевта Михайлова Маряна Іванівна, залишилась повністю НЕзадоволена,почнемо з того, що лікарь кудись поспішала, запитала мої симптоми, температура 37,7, горло дуже боліло та вухо! Лікарь сказав полошіть хлорофіліптом, я повідомила , що цей засіб не допомагає меня, після чого, лікарь Михайлова запропонувала просто воду з сіллю або ромашку, дякую, але за сіль я і так знаю, для цього не потрібно ідти у клініку та віддавати 300 грн за прийом, за вухо вона взагалі забула, що потрібно якийсь препарат призначити!
На рецепції дівчина повідомила, що лікарь мене послушає , виміряє тиск та температуру! Але лікарь не збирався цього робити , пока я не попрохала, вона послушала, після чого ,я попросила сатурацію поміряти і все, дякую, але більше до вас не прийду!! Враження погані, хоча і від одного лікаря
Доброго дня, Марино. Дякуємо за Вашу думку та діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що візит до лікаря був дискомфортний для Вас. Нами перевірена інформація та встановлено, що призначена лікувально-діагностична тактика відповідає об'єктивним клінічним даним та діагнозу. Приносимо вибачення за дискомфорт під час спілкування з лікарем. Дякуємо за розуміння та завжди будемо раді бачити в клініці на профілактичних оглядах.
Служба контролю якості ОН Клінік
Обожнюю гінеколога Смирну Ірину Григорівну. Лікар з великої літери. Лікувалась в неї, надає консультацію, відповідає завжди на всі запитання.
Дуже вдячна медичним сестрам за допомогу, чудовий сервіс. Капельниці і різні процедури проводять на високому рівні. Завжди ввічливі. Це приємно. Ну і звичайно тепер тільки до Ірини Григорівни і в Он клінік.
Лікар:
Смирна Ірина Григорівна
Доброго дня, Анастасіє. Ми вдячні Вам за відгук та радіємо, що Ви знайшли комфортного для себе лікаря. Бажаємо Вам здоров'я та завжди будемо раді бачити на профілактичних оглядах у клініці.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я розчарована. Як так? Зробити колоноскопію та не прибрати поліп? Я сама лікар, йдучи на серйозну процедуру до шановного лікаря такої великої клініки, у мене навіть не виникла думка, що таке можливо. Тепер мені треба повторно підготуватися (що мені дуже болісно), повторно оплатити, зробити колоноскопію з видаленням поліпа в обласній лікарні... Смішно. Я нікому зі своїх пацієнтів не пораджу.
Доброго дня, Надіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що у Вас склалась така думка. Нами перевірена інформація та підтверждуємо, що процедура виконана згідно заявленої в повному обсязі. Наразі клініка не надає послуги з видалення подібних утворень. В будь-якому випадку перепрошуємо за дискомфорт. Сподіваємось на продовження співпраці та завжди готові надати якісні медичні послуги в рамках спеціалізації клініки. Здоров'я Вам та всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день.
Хочу поділитися враженнями від відвідування даної клініки. Була на прийомі у гастроентеролога Баранник Г. А. Лікар знервований , ми всі переживаємо не найкращі часи, але я не хочу в платній клініці відчувати негатив. Діагноз встановила за 5 хвилин, не даючи нічого сказати, потрібно було чітко відповідати на запитання, мене навіть не оглянули, але я побачила запис , хронічний холецистит. На запитання з чого це ви вирішили, сказала що це слідує з моїх відповідей. Питання які ставила- коли була на прийомі у гінеколога, коли проходила рентген, де болі як часто. Звичайно я не захотіла далі лікуватися у даного лікаря. Ну не вірю я у діагнози за 5 хвилин ,не вірю!!!!!
Лікар:
Бараннік Галина Анатоліївна
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалось таке враження. Нами вже було надано Вам розгорнуті пояснення стосовно можливостей та обсягу первинного прийому. Під час прийому лікар встановлює попередній діагноз для визначення плану подальшої діагностичної тактики. За результатами додаткових інструментальних та лабораторних досліджень лікар може встановити кінцевий діагноз та призначити курс лікування. Зазвичай, пацієнт звертається в клініку щоб отримати професійну думку лікаря, яка може не співпадати з думкою пацієнта. В будь-якому випадку приносимо вибачення, якщо Ви відчули дискомфорт при відвідуванні клініки. Сподіваємось на продовження співпраці, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, прийом на 5 все чітко і зрозуміло.
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за оцінку нашої роботи. Здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік