5
(9844 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1601 оцінка)
4.4
11821 відгук
Дуже дякую доктору за проведення обстеження, приємне спілкування ,надання консультацій та порад.Рекомендую звертатися при необхідності.
Лікар:
Коваленко Ольга Юріївна
Доброго дня, Андрію. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі лікаря-офтальмолога Кононова Б.С.
Вважаю за необхідне зазничити, що лікар Кононов Б.С. провів обстеження професійно, чуйно і по-людяному.
Роз'яснені аспекти хвороби, методи та заходи по лікуванню.
Крім того, лікарю вдалося провести психологічну підтримку. Щиро дякую і бажаю лікарю усього найкращого.
Доброго дня, Юрію. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Кононовим Богданом Сергійовичем та залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Знаходжуся на лікуванні у лікаря проктолога Власюка Станіслава Володимировича вже 2 місяці після оперативного втручання. Дуже задоволена ним як людиною та спеціалістом. Перед прийомом дуже боялася, але все прошло безболісно, швидко і спокійно. Це дуже чуйна, ввічлива людина. Хороший спеціаліст, все чітко і доступно пояснює і допомагає в одужанні.
Щиро дякую і бажаю йому всього найкращого як людині, так і спеціалісту.
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що наш лікар Власюк Станіслав Володимирович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Нам приємно, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні з фахівцем та чуйне ставлення лікаря до пацієнта. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні відвідала Он Клінік проходила обстеження УЗД прийомом задоволена.
У гінеколога отримала професіональну консультацію. Дякую!
Доброго дня, Любове. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших лікарів. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, пришлось звернутися в цю клініку з підозрою на діагноз фейхіоцитома наднирника, всі симптоми та лабораторні дослідження вказують на це, один із самих яскравих симптомів це дуже високий артеріальний тиск, який не корегується жодними препаратами та психологічна нестабільність (мій організм постійно перебуває в стресовій реакції). Я шукала клініку, де роблять КТ саме наднирників прицільно з контрастом, в мене ще одна велика проблема, що через мій діагноз в мене ще й велика вага, а саме 130 кг (дуже мало центрів беруть з вагою понад 100 кг). ОН клінік згодились мене взяти, записали на 12.01.25, але їм було потрібно ще й креатинін, при тому, що в мене був готовий, але 2-тижневої давності (він був у повній нормі), воеи сказали, що треба свіжий, не більше 7 днів. Пришлось тратитись ще й на це, добре, зробила, він теж в повній нормі. Приходжу на свій час, а мені говорять, що лікаря в клініці не маж, є тільки лаборант, вона міряє мені тиск і говорить, що в мене АТ 200/110 і не готова брати на себе таку відповідальність, бо вони роблять КТ з контрастом тільки до 180/90, бо контраст піднімає тиск. Я це розумію, але я вже раніше робила МРТ головного мозку з контрастом, і було все добре, я добре це переношю. Але, лаборантка сказала, що не готова брати на себе таку відповідальність, і сказала, що краще перенести, на інший день, я дуже не охоче, але погодилась, бо я розумію, що тиск не зміниться, не буде він в мене меньше 180/90. І найближчій запис був аж на 17.01.25! Але вже буде 8 днів, аналізам, але мене заспокоїли, що вони будуть дійсна. Я погодилась, але мені прийшлось відпроситись з роботи. Запис був на 9:00 я пришла, знову тиск високий 190/110, при тому, що я вже прийняла безліч препаратів, щоб хоч якось знизити тиск. І знову лікаря немає, лаборант одна! Це як розуміти? Сказали, що лікар прийде через годину, і люди, які були після мене, почали проходити, я очікували так півтори години, мені дали 3 каплі фармадіпіна, хоча я попередила, що він не діє на мене. Так і сталось, через те що мені вже в друге відмовляють я занервувала, і тиск став 195/120, мені адміністратор сказала "не нервуйте" я їм пояснюю, що я не можу контролювати свій есоційний стан, через можливу хворобу. І так вже прошло майже 2 години, нарешті лікар соізволила зі мною поспілкуватись. Я пояснила сетуацію, надала висновок від ендокринолога, та терапевта, а також аналізи, де вказано, що метанефрини вище в 2 рази від норми, це є основним показанням до КТ наднирників з контрастом. На що лікарка-рентгенодог сказала, що ті лікарі, у яких я спостерігаюсь не компетентні, і що я маю ще купу супутніх захворювань, такі як зоб щотоподібної залози, та грижу в крижовому відділі. Я пояснила, що здавала всі анализи, для діагностики щитоподібної залози, і вона видає нормальні гормони, йоду достатньо, і проблема не в ній. І тим паче, метанефрини виробляються наднирниками, бо це кінцевий продукт розпаду катехоламігів, які в свою чергу виробляються тільки наднирниками. Тому я і звернулась на КТ наднирників з контрастом! Я не сама захотіли і прийшла, щоб витратити 4000 грн на "непотрібне" дослідження. Мені ця лікарка запропонувала зробити КТ наднирників без контрасту, звісно за ті самі кошти. Я сама працюю в сфері медицини і я розумію, що навіть з контрастом не завжди видно наднирники, бо в середньому вони в діаметрі 2-3 см. Що вона збиралась побачити без контрасту? Говорить, дослівно "подивлюсь, чи є вузли" люба лікарка, якщо ти це будеш читати то Феохромоцитома — пухлина клітин мозкової речовини наднирників, що призводить до надлишкової секреції катехоламінів — адреналіну та норадреналіну. КЛІТИН! Які ще вузли? Це що по вашому якась пухлина розміром з нирку? Я витратила даремно свій час, свої грощі, свої нерви! Якщо у когось будуть схожі симптоми, то ОН клінік в Дніпрі на Яворницького НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Можливо вона і на краще, що я не витратила ще більше коштів, бо ваші лікарі вважають, що вони найрозумніші, а по факту, навіть не знають про діагноз з яким звернувся пацієнт. Оцінка 1 із 5, і то ця 1 лише за те що адміністратори доволі чемні та приємні. А от лікарі спіймали зірку, і не розуміють ні чого. Сподіваюсь більше до вас звертатись не буду. Дякую за втрачений час, та безглузді надії.
Лікар:
Василенко Анна Вікторівна
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості і висловлену думку. Нами перевірена інформація і зазначаємо, що тактика лікаря в даному випадку оптимальна і грунтується на підставі об'єктивних клінічних даних. Кожне діагностичне дослідження має певні покази і протипокази до виконання. Рішення по можливому або неможливому проведенню приймає безпосередньо лікар, який його виконує, бо клініка і лікар несуть відповідальність за збереження життя і здоров'я пацієнта. Тож в кожній ситуації оцінюються всі фактори ризику і лікарі діють в першу чергу в інтересах збереження здоров'я пацієнта і упередження можливих ускладнень. В деяких випадках потребується проведення дослідження в умовах стаціонару. Більш докладну інформацію Ви отримали в клініці. Завжди готові допомогти в рамках спеціалізації клініки, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дитина проходила обстеження УЗД органів черевної порожнини. Обслуговуванням задоволені. Лікар Величко І.О. ввічлива та доброзичлива. Дитина боялася проходити обстеження, оскільки для нього це було вперше, то лікар все пояснила і дитина заспокоїлася. Результати обстеження пояснила та прокоментувала мені, як мамі. Дякую!
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Анжело. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Величко Ірини Олексіївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар - Гінеколог Соболь С.Г. Дуже приємна та щира людина ,на прийомі все було чудово , обовʼязково буду радити знайомим , дякую за Вашу працю.
Лікар:
Соболь Світлана Георгіївна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені візитом до нашого лікаря Соболь Світлани Георгіївни. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший візит і одразу вдячність :
Еліна Юріївна , дякую за ваш підхід до пацієнтів!Ваша впевненість ,злагодженість роботи та знання своєї справи додають впевненості людям ,які прийшли до вас вперше !
Дівчатка -метелики ?з рецепції -уважні ,ввічливі і дуже позитивні !
Кішечки із 109 кабінету полюбляють пустити кров ? ,але роблять це не боляче і так ,щоб не боялися повертатися до них за потреби .
Дякую за толерантність і розуміння лікаря Селіванова О.Ґ. та його асистентку.
Також моя подяка позитивній і уважній Руснак Ользі Валентинівні.
Лікар:
Фролова Еліна Юріївна
Доброго дня, Юліє. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та залишилися задоволені результатом звернення до нашої команди фахівців. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Приходько Наталії Петрівні! Дуже досвідчений лікар та професіонал своєї справи - забезпечила якісне та комплексне лікування рефлюксної хвороби. Рекомендую ?
Лікар:
Приходько Наталія Петрівна
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми раді знати, що наш лікар Приходько Наталія Петрівна допомогла Вам вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила обстеження у ендоскопіста Потапенко М. В. процедурою повністю задоволена. Все прошло швидко і безболісно.
Приємний бонус пройти процедуру вдалося раніше зазначеного часу.
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Потапенко Марини Володимирівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Катвицька Дар'я Іванівна.
Уважний, професійний, приємний у спілкуванні лікар. Дуже обережно ставиться до антібіотіків призначає тільки за підтвердженої необхідності. Комплексний підхід. Всі призначення спрацювали. Зверталися декілька разів. Рекомендую.
Лікар:
Катвицька Дар‘я Іванівна
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділися досвідом звернення до нашого лікаря Катвицької Дар'ї Іванівни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити велику подяку лікарю Ларисі Петрівні Заіці за високий рівень професіоналізму, чуйність та увагу до пацієнтів! Велика шана та вдячність!
Лікар:
Заїка Лариса Петрівна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Заїки Лариси Петрівни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік