5
(9853 оцінки)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(214 оцінки)
1
(1603 оцінки)
4.4
11832 відгука
Клініка та діагностика налаштовано просто супер.записався на якийсь час то все хвилина в хвилину.Дякую за лікування та допомогу.
Доброго дня, Романе. Дякуємо за відгук та Вашу довіру. Нам приємно знати, що Ви оцінили високий рівень організації роботи нашої клініки. Раді бути корисними та завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за проведену операцію Гречаній Олені Андріївна, анестезіологу Кріль Руслану Вікторовичу.
Все пройшло чудово. Швидкого заснула. Швидко повернулася в палату. Палата чиста та комфортна. На УЗД було видно один полип. Під час операції знайшли це один і видалили два.
Лікарі уважні. Заходили в палату часто і відповідали на всі запитання. Принесли води. З собою майже нічого не треба приносити. Все видали. Краще не хворіти. Але якщо захворіли, приходьте сюди на обстеження на лікування і не пожалієте.
Юля
Миколаїв,
22.05.2026
Хочу подякувати за оперативне лікування у лікаря Матвеєва Валентина Костянтиновича. Все пройшло добре, лікар вирішив мою проблему. Рекомендую всім хто має проблеми в проктології, звертайтеся до даного лікаря!
Сервіс на високому рівні! Рекомендую!
Хочу подякувати Олені Євгенівні Першиній за високий професіоналізм, ввічливість, віддану працю. Вже не вперше на прийомі у лікаря, завжди затишна атмосфера, правильно підібрані слова, інформацію доносить дуже зрозуміло, якісні поради. Раджу цього лікаря УЗД.
Лікар:
Першина Олена Євгеніївна
Хочу щиро подякувати лікарю-мамологу Безпалько Марині Геннадіівні за професіоналізм, уважність і людяне ставлення. На прийомі почувалася спокійно та впевнено, адже лікар все детально пояснили, відповіла на всі запитання та підтримала у хвилюючий момент. Дуже цінно зустріти фахівця, який не лише компетентний у своїй справі, а й щиро дбає про пацієнтів. Дякую за допомогу, чуйність і турботу. Рекомендую як висококваліфікованого спеціаліста!
Лікар:
Безпалько Марина Геннадіївна
Лікар гідний спеціаліст. Майстер своєї справи. Подобається співпрацювати. Тільки гарні відгуки.
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Валерію. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря. Ваша думка важлива для нас, ми цінуємо Вашу довіру. Завжди раді вітати та готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мене зустрів, компетентний лікар, від якого отримав професійну консультацію. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
Лікар:
Єрошенко Ігор Олександрович
Джерело:
doc.ua
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за відгук та Вашу рекомендацію. Ми раді знати, що Ви залишилися задоволені професійною консультацією нашого лікаря. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу надіслати відгук про проктолога Кутєпову.
Це жах .після першого відвідування я була в шоці але лікування було назначене і мені прийшлося іти до неї вдруге. На другомв візиті мені чітко сказала що мені треба міняти лікаря тобто до неї йти нетреба. Проктолога вищої категорії я не побачила. Грубість у відповідь ,таке враження що я прийшла до неї додому щось просити." То у вас у голові болить"-це її відповідь на мої жалоби. Шо у мене у голові болить я й сама знаю. Але те що у неї з гловою нелади то уже мабуть це проблемка клініки
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Комфорт для наших пацієнтів при зверненні до клініки - це одна із першочергових задач, тому перепрошуємо за дискомфорт. В нашій клініці кожне відділення представлено кількома фахівцями, тож у кожного пацієнта є можливість вибору, у кого зі спеціалістів більш комфортно проходити лікування. Чекаємо Вас у клініці на повторному візиті згідно попереднього запису, будемо готові допомогти у разі необхідності, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тиха Інна Анатоліївна - дуже уважний та професійний лікар. Все чітко пояснила та назначила ефективне лікування. Рекомендую лікаря)
Лікар:
Тиха Інна Анатоліївна
Дякую лікарю
Губарєв О. В., дуже ввічливий , уважний лікар, все пояснив , була успішно заключена декларація, дуже приємний, буду рекомендувати близьким.
Благодарность доктору Губарєв А.В., заключили декларацию с женой , будем ходить с удовольствием, приятный доктор, хорошая атмосфера , спасибо всей администрации.
Дуже вдячна лікарю ортопеду травматологу Гончаренко Олександру Сергійовичу за надану мені професіональну допомогу в лікуванні колінного суглобу. Не могла ступити на ногу, були сильні болі, ходити було важко. Завдяки цьому лікарю пішла додому майже не відчуваючи болі. Після призначення лікування в даний час відчуваю себе добре.... ходжу, присідаю. Лікар уважний, майстер своєї справи. Бажаю Вам Олександр Сергійович здоров'я, терпіння щоб у вас вистачало сил і надалі спасати людей і їм допомагати. Дякую Вам лікарю за вашу працю.