5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Щира подяка Давидянц Ользі Ярославівні. Прекрасна людина і хороший спеціаліст. Дуже задоволена підходом до пацієнтів, швидко встановила діагноз та чудово підібрала лікування.
Лікар:
Давидянц Ольга Ярославівна
Відвідувала лікаря – дерматолога Дяченко Маріну, була на безкоштовному огляді родимок, до «Дня меланоми». Дякую лікарю та організаторам за можливість пройти огляд. Отримала відповіді на всі свої запитання і рекоменадації по підготовці до літнього сезону. Рекомендую для відвідування даний медичний центр. Тут працюють справді професіонали своєї справи.
Лікар:
Дяченко Маріна Олександрівна
Дитині 1 рік і 3 місяці, декларація саме у вашій клініці в Миколаєві. Зараз тимчасово проживаємо в Умані, бо чоловік військовий і має лише тиждень відпустки. Хотіли потрапити до лікаря.
На гарячій лінії спочатку сказали, що місць немає. Після повторного дзвінка інша операторка все ж знайшла запис. Але за день до прийому подзвонили й повідомили, що лікар захворів і прийом скасовується.
Сервіс просто супер.
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за вибір нашої клініки. Нам прикро, що у Вас залишились неприємні враження після звернення. Дана ситуація мала місце бути, за що приносимо вибачення. При цьому хочемо зазначити, що лікарі такі ж люди, як і інші категорії населення, і на жаль, також можуть хворіти. В даному випадку Вас оперативно повідомили про ситуацію, пропонували варіанти вирішення і перезапису. Графіки записів до лікарів - інформація динамічна, тому в будь-який час може звільнитись віконце, або навпаки - вже бути зайнятим, тому що запис до клініки у нас проводиться цілодобово. Будемо раді бачити Вас стінах нашої клініки і готові допомогти за необхідності.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на огляді у лікаря зайняв огляд 5 хвилин.(якщо це можна назвати огляд)Після заданих питань що турбували відповідь була та прокапай буде норм все . Вибачте 5 хв і вартість 800 грн. Можливо з таким підходом знизите вартість консультації. Зараз після лікування що призначили є проблеми з оком. Ціна і підхід не оправдований.
Лікар:
Менжулін Олег Володимирович
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Шкодуємо, що Ви залишились невдоволені і перепрошуємо, якщо був дискомфорт при зверненні. Всі призначення по додатковому обстеженню і терапії обгрунтовані на підставі об'єктивних клінічних даних на момент прийому. Рекомендовані додаткові лабораторні дослідження мають свою діагностичну цінність як такі, що використовуються з метою підтвердження або виключення певних змін у стані здоров'я пацієнта і пошуку етіологічних факторів. Звісно, що ситуація в динаміці може змінюватись і підчас потребувати коригування лікувально-діагностичної тактики. Для цього і призначаються повторні візити. Зичимо Вам міцного здоров'я і завжди залишаємось у Вашому розпорядженні.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Голубка Юлія.
Дуже розумна лікарка, все ретельно перевірила. Я вдячна за уважний підхід!
Лікар:
Голубка Юлія Віталіївна
Доброго дня. Була вперше у клініці у гінеколога Ліліани Вікторовни. Можу сказати, що це лікар з великої літери. Вона професіонал своєї справи. Після спілкування з нею залишились лише позитивні емоції. Хотілось , щоб побільше було таких лікарів.
Лікар:
Сербіна Ліліана Вікторівна
Лікар зі своєю колегою мене заспокоїли, так як це був мій первинний огляд ендоскопії, загалом в цій клініці я постійно коли в Ужгороді. Кожному раджу цю клініку ❤️
Лікар:
Павлик Юрій Георгійович
Хочу подякувати лікарю Андрію Олексійовичу за дієве лікування. Було хвилювання перед прийомом, але завдяки уважності та тактовності лікаря почувалася коміортно. Все пояснили тактовно, без поспіху. Лікування допомогло, тож однозначно рекомендую!
Лікар:
Бакшеєв Андрій Олексійович
Андрій Олексійович — чудовий лікар, допоміг мені вирішити мою давню проблему. Дуже делікатний підхід. Я дуже боявся йти на лікування, але тепер анітрохи не шкодую.
Антон
Біла Церква,
23.05.2026
Дуже хочу подякувати Тетяні Сергіівні! Після першого ж прийому призначеного лікування стало легче 👍 За моїми симптомами одразу припустила, що може бути не так в аналізі крові, і дійсно, такий аналіз і прийшов, все як лікар казала. Дуже вдячна за правильний підбір препаратів) Тепер тільки до цього лікаря
Дар’я
Харків,
22.05.2026
Вже не перший рік спостерігаюся у Юлії Василівни і можу з упевненістю сказати, що це найкращий лікар гінеколог! Кожен прийом проходить у неймовірно комфортній, теплій та затишній атмосфері, абсолютно без жодного страху чи напруги. Юлія Василівна завжди дуже уважна, чуйна і справжній професіонал своєї справи. Дуже вдячна їй за турботу про моє здоров'я! Рекомендую від щирого серця.