5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Шевченко Валерія Геннадіївна найкращий лікар в моєму житті . Чуйна, добра , весела та завжди усміхнена . З нею ніколи не страшно та можна посміятись ! Професіонал своєї справи ! Завжди відповість на всі питання, заспокоїть , не засудить . Дуже щаслива , що знайома з таким чудовим лікарем та людиною.
Лікар:
Шевченко Валерія Геннадіївна
Доброго дня, Анастасіє. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер , але незручний особистий кабінет .
Доброго дня, Кириле. Дякуємо за вибір нашої клініки та висловлену думку. Наш пріоритет - це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. У разі виникнення питань стосовно роботи особистого кабінету можна звертатися за допомогою до команди фахівців клініки. Пацієнт може скористатися будь-яким з каналів зв'язку, починаючи від телефонної лінії до соціальних мереж та месенджерів. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Телефонувала до кол-центру з приводу здачі аналізу на панкреатичну еластазу. Інформацію щодо аналізу отримала достатню. Озвучили ціну 550 грн. + ще знижка за карткою харків'янина. За фактом 697 грн. уже зі знижкою. «Помилка оператора». Питання: інформація з аналізу правильна, а в ціні помилка. Це що? Заманити більше людей низькою ціною? Було дуже неприємно. Телефон зайнятий, оператор передзвонює і скидає дзвінок.
Доброго дня, Ліліє Миколаївно. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нами перевірена інформація стосовно запису і підтверджуємо коректність озвучених Вам даних - вартість вказано ідентично встановленому прайсу. Також з вартістю послуг можна ознайомитись на нашому сайті. Завжди готові допомогти, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру вдячність чудовому лікарю-проктологу Шевченко Валерії Геннадіївні! Вона не лише справжній професіонал своєї справи, а й дуже чуйна, уважна та доброзичлива людина. Я звернулася до Валерії Геннадіївни з делікатною проблемою — гемороєм, яка тривалий час погіршувала якість мого життя.
З першої консультації я відчула довіру та впевненість: лікар все чітко пояснила, відповіла на всі питання, заспокоїла. Після
детального обстеження було прийнято рішення про проведення операції з видалення гемороїдальних вузлів та бахромок. Операція пройшла успішно, без ускладнень, а реабілітаційний період — набагато легше, ніж я очікувала.
Завдяки професіоналізму Валерії Геннадіївни, її уважному підходу та турботі, я нарешті позбавилась цієї проблеми.
Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає надійного фахівця в такій делікатній сфері медицини.
Дякую Вам, Валеріє Геннадіївно, за Вашу працю, золоті руки та людяність!
Лікар:
Шевченко Валерія Геннадіївна
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Шевченко Валерії Геннадіївни. Вдячні, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до фахівця та особливо відзначили чуйне та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Будемо раді вітати на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Вдячні за рекомендації. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Грінченко Лариси декілька разів. Іноді з гарним настроєм, іноді з поганим, навіть накричала на мене через те що я не знаю що таке спринцювання. Хоча я прийшла до лікаря за допомогою, тим паче за не малі гроші. Методи лікування жахливі. Сода з водою, тисячі непотрібних свічок і під кінець неправильний діагноз. Дякую собі, що не послухала її і не зробила припікання, бо там навіть немає цієї хвороби. Просто викачка грошей та неприємні емоції
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули під час візиту. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці стандартизовані на підставі вимог нормативної документації МОЗ і чинного законодавства. Кожен лікар має право на свою професійну думку, кожен пацієнт має право погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря стосовно плану лікувально-діагностичної тактики. Всі призначення носять рекомендований характер, в тому числі і профілактичні. Якщо не сподобався лікар і не підійшов за психотипом - в клініці завжди можна змінити лікаря, кожне відділення представлено кількома спеціалістами. При виникненні додаткових питань - можна звертатись до Служби контролю якості за номером 0800-50-71-70 (з 10:00 до 17:00). Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Бажаю успіхів в роботі.
Лікар:
Русіна Ірина Олександрівна
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за відгук та побажання. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
З турботою до кожного пацієнта
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ставлю тверду 1 зірку і за мій відгук спасибі Павловій Наталії Вікторівні, лікарю терапевту, зі стажем 25 років, але не вмінням коректно спілкуватися з відвідувачами клініки. Минулого тижня прийшла до цього лікаря терапевта для укладення декларації. До міських поліклінік ніколи не ходила і цього разу пішла до приватної - в надії на гарний сервіс і повагу до відвідувачів. Шукала лікаря терапевта для ведення післяопераційного періоду відновлення (планується планова операція) і так само для повного чек апа організму. Операцію планувала робити у хірурга з іншої клініки, а спостерігатися хотіла саме в он клінік, так як зручна локація і більше фахівців. Після укладення декларації Наталія Вікторівна грубим тоном заявила мені, що не буде вести мене після операції, так само не буде відкривати мені лікарняний листок, бо «не вона мене різала» і вона не буде брати на себе таку відповідальність. І це відповідь лікаря з досвідом 25 років роботи. Тон спілкування зі мною був підвищений. Після відвідин цього лікаря хотілося бігти куди подалі з цієї клініки. Бути лікарем - це вже ризик і відповідальність. Лікувати нежить і температуру - я можу і сама. А вести хворого пацієнта в післяопераційний період - це стандартне заняття лікаря. Але ця лікарка готова виливати на вас свої невдоволення.
Лікар:
Павлова Наталія Вікторівна
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам прикро, що у Вас склалось таке враження і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви відчули його при візиті до клініки. У нас працюють кваліфіковані спеціалісти і ми слідкуємо, щоб нашим пацієнтам було комфортно відвідувати клініку. Зазначаємо, що сімейний лікар працює в межах своєї компетенції і спеціалізації. Проведенням оперативного втручання і веденням післяопераційного періоду займаються профільні спеціалісти. Завжди готові допомогти за необхідності в межах спеціалазації клініки, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я новий клієнт, щойно підписав декларацію (до цього мав декларацію з терапевтом комунальної поліклініки), поки що абсолютно все сподобалось: уважний, кваліфікований, доброзичливий лікар Д.І.Катвицька, всі оформлення, аналізи зробили швидко.
Лікар:
Катвицька Дар‘я Іванівна
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашої клініки та лікаря Катвицької Дар'ї Іванівни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже професійна і ввічлива людина.
Лікар:
Пригара Інна Геннадіївна
Доброго дня, Романе. Дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік