5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Был на приеме у Саенко А.А., 22.04.2025 года второй раз, имел на руках результаты (МРТ), но заместо того, чтобы назначить полноценное лечение, он поставил одно условие, что нужно для начала лечения обязательно сдать анализы, которые он выписал ещё при первоначальном приеме, когда пришли результаты этих четырёх чудо-важных анализов за - 3150 грн., для назначения лечения грыжи, даже не докторским взглядом, можно было увидеть в результатах этих анализов, что половина результатов их есть в анализах (ЗАК) и (ЗАС), которые у меня были на руках, ещё при первом посещении. Потрачено время, деньги, больше четырёх тисяч гривен за два приёма, и ненужные для моего здоровья анализы, результат - 0, лечение по результатам (МРТ) не назначено. Еще хочу добавить на заяву этого "доктора", что если не будете лечиться у меня, то будете делать операцию по удалению грыжи, которая стоит в районе 200000 тысяч гривен, зачем вы врёте пациентам, таких цен на грыжи 5.1 мм нету, мы хоть люди с периферии, но имеем интернет, и телефон, чтобы узнать цену. Этого "доктора" интересует не ваше здоровья, а только комиссионные, за ненужные для вашего здоровья анализы. .Выкачка денег, не рекомендую.
Виктор
Кропивницький,
25.04.2025
Хотів би подякувати персоналу лініки за вирішення проблеми зі спиною, що мене дуже турбувало.
Щодо лікарів - відмінно. Фізіотерапевт Данило безумовно лікар якого я можу сміливо рекомендувати знайомим. Ефективний масаж та безболісний процес в сумі з чудовим результатом - залишив тільки приємні враження. Зауважу також що Данило в ході проведення масажів надав пояснення причин виникнення болю та інформацію про загальну будову організму та корисні рекомендації. Не знаю чи є це стандартом але було дуже цікаво.
Всі процеси налаштованні бездоганно, рецепція відпрацьовувала відмінно. З особливостей відмічу що один раз на рецепції мене записали на невірний час, і як раз на цей зарис чомусь не було листа на пошту. проте допускаю що ми просто не порозумілись.
На завершення ще раз велике дякую та успіху у вашій справі.
Лікар:
Пономаренко Юрій Миколайович
Доброго дня, Дмитре. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого фахівця. Для нас важливо знати, що з допомогою нашого спеціаліста Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям та отримати позитивний результат у лікуванні. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я мала первинну консультацію з лікарем-гінекологом Ларисою Володимирівною Полівода. Я залишилася дуже задоволена консультацією лікарки, одразу відчувається, що вона дуже кваліфікований, досвідчений та уважний спеціаліст, бо є з чим порівняти. Дуже рекомендую.
Доброго дня, Даріє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Паливоди Лариси Володимирівни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в лікаря ендокринолога Попова Тетяна це самий не кваліфікований лікар до якої я зверталась. Лишнього писати не буду, але її ставлення до пацієнта жахливе. Відправляє на купу різних аналізів, причину моеї скарги так і не надала відповіді. Ніколи більше до цією "лікарки не" піду!!!! Сприводу персоналу, він чудовий
Лікар:
Попова Тетяна Олегівна
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули під час візиту. Нами перевірено інформацію по візиту і зазначаємо, що об'єм лікувально-діагностичної тактики обгрунтований і повністю відповідає вимогам та об'єктивним клінічним даним на день огляду. Пацієнт має право погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря стосовно плану лікувально-діагностичної тактики. Всі призначення носять рекомендований характер. Якщо не сподобався лікар і не підійшов за психотипом - в клініці завжди можна змінити лікаря, кожне відділення представлено кількома спеціалістами. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я була на прийомі у лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Вже не в перше роблю УЗД обстеження черевної порожнини та нирок в цього лікаря. Євгенія Анатоліївна дуже уважна та прискіплива в своїй роботі. Дякую
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Вдячні, що Ви особливо відзначили уважне ставлення лікаря до пацієнта. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Корець Є.А. робила УЗД судин головного мозку і шиї, а також УЗД щитовидної залози. Дякуємо за уважне досліждення, кваліфіковане пояснення і дуже уважне відношення до проблем пацієнта.
Велика подяка таким уважним і кваліфікованим лікарям.
З великою повагою і вдячністю.
Лікар:
Корець Євгенія Анатоліївна
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємні Ваші щирі слова подяки. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корець Євгенії Анатоліївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась на кардіограму до лікаря Соловйова Г. О., обстеженням задоволена, лікар уважна та надає зрозумілі пояснення.
Буду звертатися у подальшому. Бажаю пройти обстеження холтерівське.
Лікар:
Соловйова Галина Олексіївна
Доброго дня, Марино. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Соловйової Галини Олексіївни. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була у лікаря. Дуже сподобалось. Лікар дуже привітна, чуйна. Добре все розповіла. Я почувалась дуже комфортно. Рекомендую, дуже приємна, кваліфікована, уважна. Залишила дуже приємне враження. Дякую!
Лікар:
Величко Ірина Олексіївна
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря. Ми цінуємо Вашу думку та щиро вдячні за рекомендації. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Найкращий лікар - уролог з усіх, кого я обійшла за 1,5 року
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я зверталася в клініку "ОН Клінік" не вперше. Мені подобається відношення, увага до пацієнта, як дівчаток з рецепшина так і лікарів. Бажаю всім здоров'я і подальшої продуктивної праці. Миру всім!
Доброго дня, Валентино Вікторівно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пройшла обстеження у лікаря Клименко С.В. і залишилась дуже задоволена, і анестезіолог Хомик І.М. - це лікарі від Бога. Їх призвав до цієї професії сам Господь Бог. Дуже уважні, золоті руки. Бажаю їм здоров'я, миру, і перемоги України. Адміністратори, які працюють - дуже ввічливі, добрі до людей. Прошу адміністрацію при першій нагоді нагородити цих працівників.
Доброго дня, Ніно Миколаївно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук на адресу нашої команди фахівців. Нам приємні Ваші щирі, теплі слова подяки. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була у квітні на прийомі у лікаря хірурга Кочеровського Олександра Ігорьовича з приводу видалення атероми на спині ( біль, запалення). Прийом пройшов дуже комфортно. Операція пройшла успішно, без ускладнення. Справжній професіонал своєї справи. Завдяки Олександра Ігорьовича я позбавилась цієї проблеми, чому дуже рада. Дуже задоволена прийомом починаючи з консультації і закінчуючи операцією і далі перев'язки. Все було на найвищому рівні. Рекомендую цього Лікаря з великою букви. Дякую Вам, Олександр Ігорьович, за Ваші золоті руки, за Ваш високий рівень професіоналізму
Доброго дня, Галино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що наш лікар Кочеровський Олександр Ігорович допоміг Вам вирішити проблему зі здоров'ям, котра турбувала, та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах та завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік