5
(9875 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1607 оцінок)
4.4
11859 відгуків
Сас А.М дуже хороший лікар
Лікар:
Сас Андрій Михайлович
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Саса Андрія Михайловича. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості та висловлену думку. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Максимально задоволена консультацією офтальмолога ( Алла Георгіївна). Професійний підхід і зрозумілий діалог з пацієнтом
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені консультацією нашого лікаря Проценко Алли Георгіївни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Погоджуюсь з останніми актуальними відгуками Станіслава щодо вказаного невролога.. За всоє життя я мала 2 неуспішні візити до "лікарів" які замість того щоб слухати мої скарги - весь час прийому витрачають на заповнення непотрібної анкети, і лікар-невролог - одна з них. Виписано мільярд обстежень на мільярд гривень, а толкового прийому так і не відбулось, викинуті лише пів тисячі грн.. у державних клініках безкоштовно мала набагато успішніші прийоми...
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ходила на консультацію до різних хірургів, але коли прийшла на консультацію саме до Ігоря Ігоровича, я зрозуміла що це саме він, саме та людина якій я хочу довірити своє майбутнє, лікар з золотими руками та великим серцем! Я вдячна Вам за все, за підхід, за відношення, за успішно проведену операцію.
Доброго дня, Лейло. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно відзначили високий професійний рівень нашого лікаря Калія Ігоря Ігоровича . Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здравствуйте! На сайте мы публикуем отзывы только реальных пациентов. К сожалению, мы не смогли идентифицировать Вас, как пациента нашего медицинского центра, поэтому вынуждены скрыть Ваш отзыв. Если Вы не согласны с этим решением, просим Вас представиться любым удобным для Вас способом: связаться со Службой контроля качества по телефону 0-800-50-71-70 (с 10.00 до 17.00), по email [email protected] или через форму на странице http://onclinic.ua/quality-control.html, указав номер карты или время и дату посещения. Спасибо за понимание.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу залишити відгук про чудового лікаря Орленка Д.Б. Спостерігаюся у нього вже не перший рік. Ще три роки тому Дмитро Борисович допоміг розв'язати мою проблему зі здоров'ям і з року в рік намагаюся проходити огляд тільки в нього. Все чітко: детальне опитування до дрібних подробиць за всіма скаргами. Причому не тільки в частині гастро, а й інші - тобто не просто на таблетку від симптому й іди, а лікар намагається виявити причину, чому ці симптоми турбують. І так, у Дмитра Борисовича прекрасне почуття гумору (це я до попереднього відгуку) і, на мій погляд, з такими людьми приємніше спілкуватися, ніж з тими, у кого вічно все погано. Дмитре Борисовичу, спасибі Вам за все! Здоров'я Вам і процвітання клініці!
Лікар:
Орленко Дмитро Борисович
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі, теплі слова. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Орленка Дмитра Борисовича. Завжди раді вітати у клініці та готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила лікування у Руфанової Анни Анатоліївни. Дякую за професіоналізм, чуйне ставлення та делікатність. З першої хвилини на прийомі відчувається впевненість і підтримка, що дуже важливо, адже тема візиту доволі делікатна. Обстеження було проведене акуратно, з поясненням кожного кроку, що зняло всі хвилювання. Важливим для мене було, що лікування проведено лазерним методом, тобто швидко та без подальших ускладнень. Вартість процедури включає наступне супроводження лікарем до повного відновлення. Рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого і турботливого спеціаліста! 1239064
Лікар:
Руфанова Анна Анатоліївна
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо Вашу думку. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Руфанової Анни Анатоліївни. Для нас важливо знати, що наш спеціаліст допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, котра турбувала. Вдячні, що Ви особливо відзначили комфорт у спілкуванні, чуйне та уважне ставлення лікаря до пацієнта. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мав два прийома у невролога Калашникової Н.М.. В жодному разі не рекомендую. Жодної медичної консультації від неї ви не отримаєте. Слухає неуважно. Обидва відвідування я спостерігав по 30 хвилин як Калашникова Н.М. замість займанням з пацієнтом, невідволікаючись друкує у ноутбуці. Профільних рекомендацій не дає, на другому відвідуванні стало зрозуміло, що вона взагалі не розуміє про що йде мова з пацієнтом. Зате, для "галочки" вона поміряє тиск та пульс.
Був на прийомі у Саєнка А.А., 22.04.2025 року вдруге, мав на руках результати (МРТ), але замість того, щоб призначити повноцінне лікування, він поставив одну умову, що потрібно для початку лікування обов'язково здати аналізи, які він виписав ще під час первісного прийому, коли прийшли результати цих чотирьох чудо-важливих аналізів за - 3150 грн., для призначення лікування грижі, навіть не лікарським поглядом можна було побачити в результатах цих аналізів, що половина результатів їх є в аналізах (ЗАК) і (ЗАС), які в мене були на руках ще під час першого відвідування. Витрачено час, гроші, більше чотирьох тисяч гривень за два прийоми, і непотрібні для мого здоров'я аналізи, результат - 0, лікування за результатами (МРТ) не призначено. Ще хочу додати на заяву цього «доктора», що якщо не будете лікуватися у мене, то будете робити операцію з видалення грижі, яка коштує в районі 200000 тисяч гривень, навіщо ви брешете пацієнтам, таких цін на грижі 5.1 мм нема, ми хоч люди з периферії, але маємо інтернет, і телефон, щоб дізнатися ціну. Цього «доктора» цікавить не ваше здоров'я, а тільки комісійні, за непотрібні для вашого здоров'я аналізи... Викачування грошей, не рекомендую.
Доброго дня, Вікторе. Дякуємо за вибір нашої клініки і діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що Вам не сподобався прийом лікаря і перепрошуємо за дискомфорт, якщо Ви його відчули під час візиту. Хочемо зазначити, що всі процеси в клініці стандартизовані на підставі вимог нормативної документації МОЗ і чинного законодавства. Нами перевірено інформацію по візиту і зазначаємо, що об'єм лікувально-діагностичної тактики обгрунтований і повністю відповідає вимогам та об'єктивним клінічним даним на день огляду. Кожен лікар має право на свою професійну думку, кожен пацієнт має право погоджуватись або ні з професійною думкою лікаря стосовно плану лікувально-діагностичної тактики. Всі призначення носять рекомендований характер. Для досягнення очікуваного результату рекомендуємо виконувати всі призначення лікаря в повному обсязі. Ми завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо Вам добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кас Вікторія Юріївна майстер своєї справи,дуже талановитий і приємний лікар
Лікар:
Кас Вікторія Юріївна
Доброго дня, Владиславе. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Кас Вікторії Юріївни. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік