5
(9858 оцінок)
4
(94 оцінки)
3
(68 оцінок)
2
(215 оцінок)
1
(1606 оцінок)
4.4
11841 відгук
Хочу поблагодарить врача Кочеровского Александра Игоревича за профессиональную помощь в моей проблеме, очень хороший и внимательный врач, однозначно поможет в решении проблемы,.Рекомендую обращаться именно к нему .
Здавала кров з вени,заплатила 3200 за аналізи мені ще пошкодили сухожилля,тепер лікуюсь,медсестра не професіонал,платна клініка а працюють якісь непонятні люди..
Доброго дня, Віта. Дякуємо за вибір нашої клініки та діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що венозний доступ залежить від маси фізіологічних факторів на момент забору і є різна його складність. Персонал кваліфікований і виконує щоденно багато аналогічного забору матеріалу. Також важливо виконувати рекомендації після венепункції. Нам шкода, що склалася така ситуація і перепрошуємо за дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі і в клініці. Бажаємо Вам міцного здоров’я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилася задоволеною візитом на УЗД до чудової лікарки Каміли Василівни Богдан.
Досвідчена й тактовна.
Рекомендую.
Ірина
Ужгород,
28.05.2026
Вдячна лікарю та задоволена відношенням та обслуговуванням. Ввічливий персонал, професійні рекомендації.
Лікар:
Богдан Каміла Василівна
Лікар Рой Наталія Вʼячеславівна - дуже кваліфікований спеціаліст. Всі питання були вирішені коректно і швидко.
Лікар:
Рой Наталія В'ячеславівна
Была на приеме у врача-невролога - Лисаченко Юлия Валентиновна. Очень внимательная, понимающая, хорошо меня выслушала и осмотрела, дала рекомендации. Очень приветливая, и как врач - сразу видно, что хорошо знает свою профессию. Я очень довольна.
Лікар:
Лисаченко Юлія Валентинівна
Щиро рекомендую. Дуже уважна та компетентна як лікарка. Та окрім цього, що є також дуже важливим- на прийомі дуже приємна, привітна та позитивна атмосфера. Спокійно та зрозуміло відповідає на будь які питання. Всі дослідження, включаючи , вагінальне узд робить дуже обережно та ніжно, не викликаючи больових відчуттів та сильного дискомфорту.
Софія
Ужгород,
28.05.2026
Моє загальне враження дуже гарне, я задоволена цим медичним закладом, особливо моїм доктором Хрипко К. Ю. - дуже гарний лікар.
Лікар:
Хрипко Катерина Юріївна
Лебедєва Світлана Миколаївна дуже уважний лікар, дуже дякуємо.
Лікар:
Лебедєва Світлана Миколаївна
Бобилєва Яна Сергіївна дуже уважний лікар, дуже дякую.
Лікар:
Бобилєва Яна Сергіївна
Хочу подякувати лікарю Рой Наталії Вʼячеславівні за приємний прийом, за ставлення з повагою, за турботу та чуйність.
Ми з донькою задоволені.
Лікар:
Рой Наталія В'ячеславівна