Відгуки про лікарів-гінекологів у Харкові (м. Проспект Гагаріна)

Ще раз хочу подякувати Соболь Світлані за відповідальний підхід до лікування, за зв'язок 24/7, зрозуміле ставлення до пацієнта. Пройшла курс лікування по гін.проблемі, вилікували кісту, виявили гормональний збій, заспокоїли при кровотечі, впоралися з алергічною реакцією (за моєю помилкою!), проконтролювали лікування, здали всі аналізи і ось - я здорова! Дякую величезне від щирого серця. Світлана допомогла вирішити проблему, яку ніхто не міг вирішити 4 роки! Я мучилася від регулярних запалень, а все виявилося легко та просто. Тепер своє жіноче здоров'я довірю лише Світлані. І обов'язково приходитиму на профілактичні обстеження.
Катерина
Харків, 20.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря Соболь С.Г. Хорошою підмогою для фахівців є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі, що дозволяє проводити діагностику та лікування за допомогою сучасних методик у комфортних для пацієнта умовах. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Це неможливо крутий лікар. Все доступно розповіла та показала. Усім рекомендую.
Інна Олефиренко
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Матеко О.В. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хотіла б ще й тут подякувати Соболь Світлані Георгіївні за її роботу та чуйне ставлення до пацієнтів. Світлана Георгіївна не лише чітко допомагає у вирішенні проблеми та лікуванні, а й не дає впасти духом, з нею дуже комфортно спілкуватися. Дякую, ви – клас!
Тетяна
Харків, 09.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу об'єктивну думку. Ми щиро раді, що у Вас залишилися лише позитивні емоції після звернення до нашого фахівця. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добридень! Я проходила лікування ерозії радіохвильовим методом у гінеколога Соболь Світлани Георгіївни. На прийомі у мене взяли всі необхідні аналізи та докладно розповіли про операцію. Все пройшло успішно! Я вдячна Світлані Георгіївні за надане лікування, надалі я звертатимуся тільки до неї та рекомендуватиму іншим. Спасибі!!!
Юлія
Харків, 03.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за відгук. У медичних центрах нашої Мережі використовуються сучасні та щадні методи терапії, такі як радіохвильове лікування (РВТ). Перевагами даного методу є безболісність та максимальна точність впливу на зону ураження. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Стрюков Д. В. лікар професіонал своєї справи. Медсестри та весь обслуговуючий персонал дуже уважні до пацієнтів. Дуже дякую всім за проведену мені операцію.
Інна
Харків, 29.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за добрі слова. Нам приємно, що в особі нашого лікаря Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне СПАСИБІ доктору - Соболь Світлані Георгіївні за допомогу у вирішенні моєї проблеми, за чуйне ставлення, уважність і професіоналізм. Дуже добрий і ввічливий лікар, який відповідально ставиться до своєї роботи!!!!
Катерина
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Ми раді, що у Вас залишилися тільки приємні враження після відвідування нашого лікаря. Згодні з Вами, в медцентрах нашої Мережі працюють тільки кваліфіковані фахівці, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Дякуємо за відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу від усього серця порекомендувати гінеколога Соболь Світлану! Спасибі Вам величезне за грамотний підхід, підтримку, лікування, огляди! Всім щиро рекомендую і довіряю Вам своє жіноче здоров'я. Прийшла з проблемою, яка назрівала роками. Щомісяця запаленням: цистит... урологи тільки симптоми знімали, але проблема знову і знову повторювалася. Тоді пішла до гінеколога. І дуже рада, що потрапила до Світлани. Все пояснила, аналізи розжувала, лікування підібрала. В процесі лікування можна було зв'язатися онлайн, щоб задати питання, що цікавлять. Забула я про цю проблему раз і назавжди! А мучилася РОКАМИ! Я рада, що в Україні все ще є грамотні фахівці! Ще раз Дякую від щирого серця 💕
Катерина
Харків, 20.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медцентру і фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до лікаря і якістю медичного обслуговування. Центри «ОН Клінік» оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням, що в поєднанні з професіоналізмом лікарів дає можливість проводити максимально точну діагностику і ефективне лікування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Приходила на огляд. Залишилася дуже задоволена. Уважний, грамотний доктор. Дякую і всім рекомендую Світлану як фахівця вищого рівня.
Пономарева Вікторія
Харків, 14.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторіє. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму лікаря. Нам важливо знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я хочу подякувати Соболь Світлані Георгіївні за її ставлення до пацієнтів. Це чуйна, позитивна людина. На її прийомі відчуваєш себе спокійно, без паніки. Всі рекомендації чітко і по справі. Це лікар від бога!!! Дуже задоволена. Спасибі!!!
Чорна Анна
Харків, 10.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом візиту до нашого лікаря Соболь С.Г. і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня! Хочу висловити велику вдячність лікарю Фроловій Оксані Леонідівні за проведену діагностику та консультацію. Хочу відмітити професіоналізм лікаря, дуже приємне ставлення до пацієнта, при прийомі було надано чималу кількість роз'яснень та відповідей на запитання. Дуже задоволена тим, що була записана на прийом саме до Оксани Леонідівни!
Ольга
Харків, 06.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Згодні з Вами, в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди боялася гінекологів, до недавнього часу, коли як кажуть вже дуже потрібно було на огляд, вирішила вибрати ОН Клінік, доктора Соболь Світлану Георгіївну, я не помилилася!! з першої миті розсіялася моя тривога і страх, наскільки могла доктор так до себе розташувати, ставлячи питання, вислухавши всю мою історію, спокійно, професійно, в дружній атмосфері. Чудова людина, а головне фахівець і професіонал своєї справи, як то кажуть не просто зміну відпрацювати, а робить це з задоволенням, з душевністю, уважністю. Повний огляд, остаточне рішення, нічого зайвого, все по справі. Адміністраторам окреме спасибі, дуже уважний персонал, ввічливий, на будь-яке питання завжди є відповідь, компетентні та доброзичливі. Спасибі, що ви є. Успіхів і процвітання. Спасибі, що допомагаєте нужденним У вас.
Тетяна
Харків, 28.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своєю історією звернення в наш медичний центр. Згодні з Вами, наші лікарі комплексно підходять до діагностики та лікування, а також уважно ставляться до кожного пацієнта. У цьому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Надання якісної медичної допомоги в максимально комфортних умовах - один з головних принципів роботи медичних центрів нашої Мережі. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити вселенську подяку Соболь Світлані Георгіївні! Це неймовірна людина! Уважна, добра, розуміюча, професіонал у своїй справі! Ніколи не думала що бувають такі фахівці! Всім всім рекомендую Світлану Георгіївну!!!
Катерина
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за добрі слова про наш фахівця. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік