«ДокторПРО» стал частью Международной сети «ОН Клиник»

«ДокторПРО» став частиною Міжнародної мережі «ОН Клінік»

Що це означає для пацієнтів? Дізнатися подробиці

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Проспект Гагаріна)

Спасибо всем врачам ОнКлиник(Молочная,48).Внимательные,отзывчивые,всегда ответят на вопросы.Хирурги профессионалы своего дела.Анестезиолог Самойленко после операции все время спрашивала за самочувствие,рядом была все время операции. Спасибо,буду рекомендовать!!!
Марина
Харків, 23.09.2021
Оцінка:
Хочу висловити вселенську подяку Соболь Світлані Георгіївні! Це неймовірна людина! Уважна, добра, розуміюча, професіонал у своїй справі! Ніколи не думала що бувають такі фахівці! Всім всім рекомендую Світлану Георгіївну!!!
Катерина
Харків, 23.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Катерино. Дякуємо Вам за добрі слова про наш фахівця. У нас працюють тільки кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта і знаходять індивідуальне рішення кожної проблеми. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Войчук Богдан - відмінний фахівець, робив мені операцію, зробив все якісно і красиво. Та й загалом як людина приємний)
Ілля
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Іллє. Дякуємо за відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру і під його наглядом Ви змогли вирішити неприємну проблему. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший доктор хірург-ендокринолог Сазонов, коректне і людське ставлення, до того ж прекрасний фахівець. Ну і співробітники приймальні просто кращі! Дякую за комфортну атмосферу
Мілана
Харків, 18.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Мілано. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Дякуємо за відгук і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все дуже швидко, чисто і ввічливо. Спасибі!
Катя
Харків, 18.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Комфорт і сучасний підхід до лікування - наші основні принципи для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди раді допомогти та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Карта 691093 Хотілося б відзначити оперативну роботу фахівців (Наталія та Ірина), на відміну від держустанови (де потрібно годинами, а то і днями чекати результатів). За 10 хвилин зробили рентген і описали проблему (робили рентген стопи підлітку). Навіть не для медпрацівника суть проблеми стала ясна. Упевнений, що не раз ще звернемося, та й знайомим обов'язково пораджу.
Олексій
Харків, 17.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування в медичному центрі. У нас використовують сучасне цифрове рентгеноскопічне обладнання, яке успішно застосовують в передових країнах Європи. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі доктору Удовиченко А.Г., всім здоров'я
Олександр
Харків, 14.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня Олександре. Раді, що Ви залишилися задоволені рівнем професіоналізму нашого лікаря. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добре ставлення, європейське обслуговування, сподобався доктор Стрюков і увага анестезіолога Лоскутoва. Дуже приємний адміністратор і уважні медсестри. Велике дякую всім і удачі молодому колективу.
Вербицька Алла
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Ви залишилися повністю задоволені результатом звернення до наших фахівців. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби і бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасне сучасне відділення! Дуже уважні і турботливі медсестри. Величезне спасибі Соболь С. Г. - гінекологу з добрим, чуйним серцем. Величезне спасибі Стрюкову Д. В. за його професіоналізм і золоті руки! Спасибі всім дівчаткам з операційного блоку. Рекомендую всім цю клініку!
Любов Іванівна
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Любове Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Прекрасна клініка і персонал. Все швидко, чітко і по справі. Уважні лікарі і медсестри. Сподіваюся, більше не потрапляти в лікарні, але якщо раптом, то тільки сюди.
Юлія
Харків, 12.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юліє. Ми щиро раді, що Вам було комфортно проходити лікування в стінах нашого медичного центру. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго времени суток! Хотелось бы отметить одного доктора - Артеменко В.В (дерматолог). Насколько мы все понимаем, с какими только кожными болезнями люди не приходят, но этот врач: - не обрабатывает руки, ни перед приемом, ни во время приема - проводит осмотр без перчаток - касается других вещей и поверхностей во время осмотра, не дезинфицируя руки и т.д - неумение пользоваться компьютером (пока я у нее находилась, она комментировала каждое касание по клавиатуре), и если у Вас время ограничено и Вы пришли именно к ней, то задумайтесь сколько времени она Вас будет проверять. Хочу заметить, что - не известно, кого принимали до меня, приходишь с воспалением на пальце, а уйти можно и с букетом заболеваний от этого врача. Это, простыми слова - Халатное обращение, как - к себе, так и к пациентам.
Юлия
Харків, 09.09.2021
Оцінка:
Оперативно! Приємно перебувати в самому відділенні! Не знаю як професіоналізм, але все приємні, симпатичні люди.
Сергій
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один із основних принципів нашої роботи. Дякуємо за позитивний відгук і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік