Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Проспект Гагаріна)

Я була на прийомі у лікаря Зверинська І.М., дуже професійний лікар. Педантично підходить до проблеми, все пояснила, все перевірила. Було дуже приємно познайомитися з таким лікарем. Буду рекомендувати лікаря і клініку. Сервіс високий
Леонида
Харків, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Леонідо. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Звєринської Ірини Михайлівни. Вдячні за рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу виразити велику подяку лікарю Ярмак Євгенію Івановичу за проведену мені операцію, за професіоналізм, чуйність, людяність, за гарне ставлення до пацінтів. Дякую!!!
Володимир
Харків, 24.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Володимире. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Ярмака Євгена Івановича. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороша клініка Лікар Кобзар О В дуже уважний Пояснив все показав Залишилися дуже задоволені
Ельвіро
Харків, 06.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ельвіро. Щиро вдячні за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Кобзара Олега Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати величезне спасибі хірургу-гінекологу Стрюкову Дмитру Владиславовичу та анастезіологу Радченку Ярославу Анатолійовичу за професійне проведення операції, якісний наркоз (вийшла з нього дуже швидко, голова не паморочилася, не нудило, за 20 хвилин уже могла ходити). Після гістероскопії ускладнень не було, нічого не боліло, одразу ж приступила до нормального життя. Дуже раджу цих лікарів, вони - професіонали своєї справи і дуже душевні люди!
Олена
Харків, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до наших фахівців. Раді, що наші лікарі допомогли Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Величезне спасибі найкращому лікарю гінекологу Соболь Світлані Георгіївні за її професіоналізм. Перед операцією дуже хвилювалася і переживала, але її підтримка, увага і чуйність допомогли мені налаштуватися на позитив, що в підсумку дало відмінний результат. Якщо ви шукаєте хорошого гінеколога, але сміливо рекомендую Світлану Георгіївну. Вона не тільки чудовий лікар, а й чудова людина!
Олена
Харків, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку нашому лікарю Соболь Світлані Георгіївні. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте здавала 22 жовтня здавала в клініці сказали 8 днів, у підсумку вже 11 і результату ніякого -очікуйте з'ясовуємо
Карина
Харків, 02.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Карино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що терміни готовності лабораторних досліджень встановлено в робочих днях. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Більш детальну інформацію Вам надано телефоном. Завжди готові допомогти, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Перший раз у клініці. Дуже сподобався лікар, дуже уважний, дуже доброзичливий. Все пояснював на прийомі, голосно все розповів. Дівчата на регестратурі допомогли все оформити. Лікар УЗД Кобзар Олег Володимирович чудовий лікар.
Антоніна
Харків, 01.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Антоніно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені спілкуванням з нашим персоналом та результатом звернення до лікаря Кобзаря Олега Володимировича. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку найкращій лікарці Соболь Світлані Георгіївні! Дуже приємна, професійна людина, дуже сподобався прийом . Лікування допомогло з перших днів. Я ніколи не зустрічала кращого лікаря. Я обов'язково приходитиму на обстеження щороку, Світлана Георгіївна, ВИ найкраща !!!!
Аня
Харків, 28.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Дякуємо за позитивний відгук. Для нас є цінним зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря та задоволені результатом звернення до Соболь Світлани Георгіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу поблагодарить врача-кардиолога Добровольскую Инну Николаевну за высокий профессионализм, внимание и неравнодушие. Благодаря грамотному подбору лекарств и удачно проведенной лечебной терапии состояние самочувствия моей мамы значительно улучшилось. Спасибо врачу и всему приветливому и отзывчивому коллективу больницы.
Валентина
Харків, 21.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви поділилися позитивним досвідом звернення до нашого лікаря та публічно висловили щиру подяку Добровольській Інні Миколаївні. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Войчуку Богдану Дмитровичу. Дуже крутий фахівець та хороша людина. Перед першим прийомом я нервувався, але після першого спілкування з ним усі хвилювання зникли. Навіть на операції не хвилювався. Робили циркумцизію. Дуже задоволений результатом.
Євген
Харків, 06.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Євгене. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого лікаря. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Войчука Богдана Дмитровича. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже сподобалося УЗД у лікаря Матеко О.В., все мені пояснила, показала, уважний і грамотний лікар. У клініці чисто, приємно перебувати, все вчасно, без затримки. Рекомендую клініку і лікаря, спасибі велике!
Анастасія
Харків, 03.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Матеко Олени Володимирівни. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже ввічливий, уважний і зацікавлений персонал! Лікар уважний, приділяє час кожній деталі, що дуже важливо.
Яніна
Харків, 02.10.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яніно. Щиро вдячні за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Молочна, 48

ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Сб: 8:30 - 18:00, Нд: 8:30 - 13:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.