5
(1252 оцінки)
4
(9 оцінок)
3
(2 оцінки)
2
(19 оцінок)
1
(134 оцінки)
4.6
1414 відгука
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отличная клиника и потрясающая мед сестра Татьяна Шевченко, сбор крови очень быстро и аккуратно
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та фахівця. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Марина Геннадіївна дуже приємна лікарка. Прийом пройшов у чудовій атмосфері. Була на консультації та УЗД одночасно. Марина Геннадійна мене обстежила та заспокоїла. Бажаю їй всього найкращого на світі!
Лікар:
Безпалько Марина Геннадіївна
Доброго дня, Поліно. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря Безпалько Марини Геннадіївни. Будемо раді вітати Вас на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я пацієнтка вашої клініки, дуже задоволена роботою лікарів. Особливо хочу відзначити Опрю Сніжану Іванівну — вона провела мені УЗД дуже уважно, професійно та щиро! Я бажаю, щоб усі лікарі були такими. Величезна подяка вам! Усім здоров’я!
Лікар:
Опря Сніжана Іванівна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за позитивний відгук та щирі, теплі слова. Нам приємна Ваша висока оцінка професійного рівня нашого лікаря Опрі Сніжани Іванівни. Раді знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Нещодавно були з чоловіком на прийомі у лікаря Пінчук Наталі Олександрівни.
Дуже уважна і професійна пані.
Нарешті ми отримали відповіді на всі наші питання, чоловіку було призначене лікування. Плануємо і надалі довіряти здоров'я Наталі Олександрівни і всім рекомендуємо!
Доброго дня, Наталю. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашого лікаря Пінчук Наталії Олександрівни. Наш пріоритет - це кваліфікована медична допомога нашим пацієнтам. Нам приємно, що Ви публічно висловили свою думку. Щиро вдячні за рекомендації. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на першій в житті консультаціїї у проктолога, було боязно, але лікар розвіяв всі мої страхи. Уважно, аккуратно, обережно провів осмотр, все подробно розказав про мої проблеми, призначив лікування, яке мені допомогло.
Дякую за професіоналізм та людяність!
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний звязок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за відгук. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була пацієткою ОН Клінік Одеса по М.Арнаутській,56 у лікаря-гінеколога .Дякую величезне власникам за чудово підібраний персонал!
Сербіна Ліліана Вікторівна-Лікар з великої літери!!! І проконсультувала на зрозумілій мові ,і заспокоїла,і вислухала,і прооперувала!
Все пройшло чудово!Дякую!
Скажу так:Ліліана Вікторіна-
на прийомі , для підлітків- стає мамою,для жінок- сестрою,котрій довіритись можеш і хочеш головне!
Словом проста і людяна!А головне Кваліфікований фахівець!!!!!!!
Дівчата,всі хто затягує з будь- яких причин похід до гінеколога,я вас дуууууже розумію( от як я,соромилась,думала само пройде якось,та й вагу зайву маю,невдобно і т.п)- ВАМ ВСІМ ДО ЛІЛІАНИ ВІКТОРІВНИ!!!
Лікар від Бога!
Я не одеситка,приїхала з Кривого Рогу і НЕПОЖАЛКУВАЛА! Хочеться прокричати від радості,що мою проблему вирішено!!!моїй вдячності немає меж!!!
Медсестричка Даша,котра була поруч,поки я відходила від наркозу -дякую за слова підтримки і твоє добре серце?!
Анастезіолог Євген просто мастер свого діла!Дякую? Рекомендую!!!
А ще, як то кажуть,дім починається з "вішалки"
Рецепшин-браво,
молодці всі дівчатка!
Але виділю Дарью,дякую красуня за допомогу !!!Ти дуже гарний адмінітратор!
Ліліана Вікторівна❤️
ТАК ТРИМАТИ!Ви найкраща?
Лікар:
Сербіна Ліліана Вікторівна
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук на адресу нашої клініки та команди фахівців. Нам приємні Ваші щирі слова, ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Вдячні, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до клініки та особливо відзначили високий професійний рівень наших спеціалістів. Для нас важливо знати, що Ви почувалися комфортно та залишилися задоволені результатом лікування. Будемо раді вітати у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Луже все понравилось. Уважний медперсонал.
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Двічі була на прийомі, обидва рази лікування призначалося за симптомами, без зайвих аналізів, виписані ліки дуже швидко допомогли! Уважна, завжди приділяє увагу супутнім захворюванням, рекомендую!
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися досвідом звернення до нашого лікаря. Ми завжди раді допомогти. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю-урологу Набхану Ахмеду за успішне лікування мого захворювання. Це справжній професіонал, якому довіряєш з перших хвилин прийому.
Дуже сподобався підхід до діагностики: лікар уважний, не призначає жодних зайвих обстежень чи препаратів — усе суто за потребою. Кожен свій крок і кожне призначення лікар детально пояснює доступною мовою.
Особливо цінно, що лікар дивиться на проблему комплексно. Коли виникла підозра на супутню патологію, мене відразу направили до потрібного профільного фахівця, чітко аргументувавши, навіщо це необхідно.
Крім самої схеми лікування, я отримала грамотні рекомендації щодо способу життя та зміцнення здоров'я, щоб уникнути рецидивів у майбутньому. Величезне спасибі за людяне ставлення та ефективну допомогу!
Лікар:
Набхан Ахмед
Доброго дня, Владо. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів. Нам приємно, що Ви публічно висловили щиру подяку та поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Набхана Ахмеда. Для нас важливо знати, що Вам сподобалося спілкування з фахівцем та Ви залишилися задоволені якістю наданої медичної допомоги. Вдячні за Вашу високу оцінку професійного рівня нашого спеціаліста. Будемо раді вітати Вас у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю, Завадовському О.С.,за професійний та уважний прийом. Все було детально пояснено, лікар уважно вислухав, відповів на всі питання та призначив зрозуміле лікування, яке покращило мій стан.Залишилися лише приємні враження. Рекомендую!
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук та рекомендації. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого фахівця. Ми раді знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Завадовським Олександром Сергійовичем та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік