5
(719 оцінок)
4
(8 оцінок)
3
(4 оцінки)
2
(19 оцінок)
1
(143 оцінки)
4.3
893 відгука
Була на огляді у лікаря зайняв огляд 5 хвилин.(якщо це можна назвати огляд)Після заданих питань що турбували відповідь була та прокапай буде норм все . Вибачте 5 хв і вартість 800 грн. Можливо з таким підходом знизите вартість консультації. Зараз після лікування що призначили є проблеми з оком. Ціна і підхід не оправдований.
Лікар:
Менжулін Олег Володимирович
Доброго дня, Анно. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Шкодуємо, що Ви залишились невдоволені і перепрошуємо, якщо був дискомфорт при зверненні. Всі призначення по додатковому обстеженню і терапії обгрунтовані на підставі об'єктивних клінічних даних на момент прийому. Рекомендовані додаткові лабораторні дослідження мають свою діагностичну цінність як такі, що використовуються з метою підтвердження або виключення певних змін у стані здоров'я пацієнта і пошуку етіологічних факторів. Звісно, що ситуація в динаміці може змінюватись і підчас потребувати коригування лікувально-діагностичної тактики. Для цього і призначаються повторні візити. Зичимо Вам міцного здоров'я і завжди залишаємось у Вашому розпорядженні.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже хочу залишити свій відгук про гінеколога Войхевич Анастасію Анатоліївну!☺️ Була на прийомі в Анастасії Анатоліївни 15.05.2026 і залишилась в приємному враженні) Лікар дуже уважна, детально вислухала, звернула увагу на всі моменти по гінекології, дуже зрозуміло і спокійно пояснила і розʼяснила. Уважно віднеслись до огляду, сбору необхідних аналізів, а головне-БЕЗБОЛІСНО! Багато всього дізналась від лікаря наперед та потрібних мені рекомендацій, про які раніше лікарі не повідомляли мені) Захотілось повертатись саме до Анастасії Анатоліївни надалі. І ще Анастасія дуже приємна і позитивна🌸Велике Вам дякую🩷
Сьогодні була на прийомі у лікаря флюболога Германа Валерія Миколайовича. Хочу щиро подякувати за професіоналізм, уважність та чудове ставлення до пацієнтів. Дуже задоволена консультацією та лікуванням — все було зрозуміло пояснено. Лікар справді знає свою справу та викликає довіру з першого прийому. Рекомендую всім, хто шукає хорошого спеціаліста!
Єрмакова Олена
Миколаїв,
18.05.2026
хочу дуже подякувати лікарю акушер -гінекологу Вальковскій Марії за таку турботу , за те що просто майстер своєї справи , дуже вдячна за консультацію та за особливий підхід
Олександра
Миколаїв,
18.05.2026
Дуже дякую що вирішили вчасно моє питання,й були на зв,яку завжди
Доброго дня, Анно. Дякуємо за зворотній зв'язок. Для нас важливо вирішити будь-які питання, які пов'язані з обслуговуванням в наших клініках. Завжди готові допомогти в разі необхідності, зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відвідала гінеколога Марію Григорівну Вальковську. Дуже уважна, тактовна, висока кваліфікація. Дуже допомогла мені вирішити мою проблему. Щиро дякую. МАРІЯ ГРИГОРІВНА!!! :)
Доброго дня, Тамаро. Дякуємо за Ваш відгук, щирі слова подяки та таку високу оцінку роботи нашого спеціаліста. Нам приємно, що Ви особливо відзначили тактовність, уважність і кваліфікацію нашого лікаря Вальковської Марії Григоріївни. Завжди готові підтримати та допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Проходила перевірку та аналіз всього свого організму, залишилася задоволенаі обслуговуванням та швидкістю обробки аналізів І взагалі всією клінікою. Дівчата на ресепшені взагалі лялечки, настільки привітні і знають свою справу, що приходити туди було тільки в радість. Приходиш в назначений час і не чекаючи черги заходиш, економлюючи свій час. Пройшла весь свій огляд залишилася задоволена, получив всі рекомендації від лікарів, що до обстеження. До речі, не забудьте на рецепшені попросити у дівчаток роздрукувати результати ваших всіх обстежень, тому що вони вам ще не раз знадобляться можливо навіть в інших клініках якщо у вас буде така потреба. Клініка завжди в чистоті. Все для людей: гардероб, вітальна, телік з музикою, кулери з водичкою, ну і знов-таки повторюся привітні знаючи, та допомагаючи по всім питанням дівчата на ресепшен.Так що я дуже задоволена. Всім рекомендую !
Доброго дня, Вікторіє. Дякуємо за такий детальний зворотний зв'язок. Нам приємно, що Ви знайшли час поділитися враженнями від візиту до нашої клініки. Наш пріоритет - це якісний сервіс, кваліфікована медична допомога та комфорт пацієнтів на усіх етапах надання послуг. Ваш відгук - це найвища оцінка нашої роботи. Ми раді, що Ви залишилися задоволені консультаціями лікарів та сервісом на рецепції. Щиро вдячні за рекомендацію та довіру до нашої клініки. Залишаємося поруч з Вами та завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
УЗД серця лікар провів за 5-7 хвилин. Вперше стикаюся з такою діагностикою. Не можу нікому рекомендувати. Просто дикість повна. Стільки років у клініці, але після такого зникло будь-яке бажання проводити будь-який вид процедур. Не рекомендую.
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що в компетенції лікаря сонолога проводити діагностичне дослідження і надати пацієнту протокол заключення. В кожному протоколі сонологічної діагностики зазначаються всі відповідні параметри зони обстеження на день дослідження. Визначення клінічного діагнозу і подальшої лікувально-діагностичної тактики - компетенція лікуючого лікаря. У разі виникнення додаткових питань - ми залюбки допоможемо розібратись, зичимо добра і здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все завжди швидко
Доброго дня, Діано. Щиро дякуємо за Ваш відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залиши відгук про лікаря Шумовську Анфісу Георгіївну. Робили з чоловіком УЗД черевної порожнини. Дуже компетентна та уважна! Дала багато кваліфікованих порад!
Рекомендую!👍👍👍👍👍👍👍
Лікар:
Шумовська Анфіса Георгіївна
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Шумовської Анфіси Георгіївни. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені якістю обстеження та отриманими порадами. Щиро вдячні за Вашу рекомендацію. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Від щирого серця, найкращий
Доброго дня, Кириле. Дякуємо за відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультація лікарів в «ОН Клінік Миколаїв»
Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3
ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:30, Сб - Нд: 8:00 - 18:00
Запис по телефону:
0 800 30 17 33
Цiлодобово.
- По мапі
- Аеропанорама