Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Була на прийомі у Стремедловської Анастасії Олександрівни. Справжній професіонал! Проконсультувала мене з усіх питань, дала рекомендації. Все швидко, ввічливо та з гарним настроєм.
Анастасія
Миколаїв, 12.04.2024
Оцінка:
Довелось шукати фахівця в проктології та мені порекомендували проконсультуватися у Шпака Володимира Володимировича. І наразі не виникло жодних сумнівів, що звернувся не даремно. Що здивувало, так це негативний відгук Тетяни. Адже в мене діаметрально протилежне враження про візит, операцію та післяопераційне ведення мене як пацієнта. Від самого початку і до тепер лікар був ввічливий та уважний до всіх моїх проблем. Операція була проведена досить швидко і професійно. Рекомендації від лікаря були чіткі, зрозумілі та дієві. І ось вже пройшло 2 післяопераційних візити і жодних нарікань. По переду ще декілька візитів, але вже, навіть, зараз я розумію, що мій вибір лікарів був на 100% вірний та я буду без жодних вагань рекомендувати Володимира Володимировича.
Сергій
Миколаїв, 05.04.2024
Оцінка:
Доброго дня. Робила УЗД щитовидної залози в лікаря Моторний. Щиро вдячна за професіоналізм лікаря. Дуже задоволена, все пояснив , прокоментував. Все зрозуміло. Дуже приємно спілкуватися з професіоналами своєї справи. До таких лікарів не страшно повертатися.
Анна
Миколаїв, 04.04.2024
Оцінка:
Я була у лікаря-гінеколога Куриляк Т.М. мені сподобалося її ставлення і її кваліфікація. Мене зустріла в приймальні адміністратор Каламурза М.В. вона привітна вона зустріла бистро кваліфікаційно організувала прийом до лікаря. Вона Марина Василівна добра чуйна і привітна. Я задоволена клінікою і персоналом. І дай Боже їм здоровʼя.
Олена
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Сьогодні була на УЗІ у Баранова Д.В. На зустрічі отримала повний обʼєм інформації щодо свого запиту. Лікар проявив увагу та доброзичливість, відповів на всі запитання та пояснив деякі моменти стосовно мого здоровʼя. Лікар відрізняється професійною доброчинністю!
Катерина
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Была у доктора Кухарика В.П. Приемом осталась очень довольна. Доктор внимателен и профессионал. Рекомендую всем!
Наталия
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря невролога Білоножко О.В. Лікар була дуже уважна до моїх скарг, уважна, приємна, ввічлива. Добре підібрала лікування. Рекомендую цього спеціаліста.
Яна
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Дуже дякую Стремедловській А.О. Попала до неї на прийом, вона все зробила професійно, все обʼяснила що краще і як зробити, дуже внімательна, врач від Бога. Всім своїм знайомим буду пропонувати звертатися до цієї лікарки.
Анжеліка
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Хочу залишити позитивний відгук про заклад «ОН Клінік», їх лікарів і весь персонал. А саме лікар Матвєєнко Наргіз Фузулі Кизи уважне слухання, делікатні питання, чітке роз'яснення причин, симптомів і наслідків при тих моментах, які турбували. Персонал привітний, вдячний, шанобливий, доброзичливий, уважний і зрозумілий до побажань з якими були звернення. Дякую за вашу роботу і бажаю більше клієнтів і щоб розвивався ваш заклад.
Олена
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Була на прийомі у Пегін Є.Л. дуже в захваті від компетенції лікаря. Зразу прописав лікування, промив вуха. Рекомендую усім промивати у нього вуха. Безболісно і обережно.
Катерина
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю Плахотньому В.В., за професіоналізм, за швидке та безболісне вирішення проблеми з якою я звернулась, за уважність під час прийому, турботу про самопочуття та надання розширеної інформації щодо лікування та профілактики.
Надія
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:
Хочу подякувати лікарю М'якенькій Вікторії Сергіївні за виявлену увагу, професіоналізм та увагу до моїх додаткових питань. Додаткова подяка Катерині. Дуже приємний персонал. Бажаю професійної наснаги та позитивних емоцій в роботі кожен день.
Наталя
Миколаїв, 02.04.2024
Оцінка:

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.