0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Миколаїв

Була на прийомі у гінеколога Вальковської М. Г. Лікар дуже чуйна і уважна. Прийом сподобався. Дуже рада, що у нас в місті є такі клініки, як ОН Клінік, і такі чудові лікарі.
Юлія
Миколаїв, 29.09.2023
Оцінка:
...
М
Миколаїв, 23.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, лікарем Матвєєнко Н.Ф. повністю задоволена, чуйна людина і гарний спеціаліст. Лікар Баранов Д.В. також гарний професіонал, все зробили швидко та якісно. Взагалі, персоналом клініки дуже задоволена та вдячна їм за їхню працю.
Ганна
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
Дуже задоволений роботой ликаря невролога Білоножко О.В. дуже приємний врач, який піклуется стан пациента, пропонує найкращий спосіб піклування та профілактиці. Всім пропоную цього лікаря.
Сергій
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
В клініці була вперше. Залишилась задоволеною лікарями Шульга Т.О. та Вальковська М.Г. Лікарі дуже ввічливі, приємно з ними спілкуватися. Відчувається, що люди на своєму місці. Бажаю їм здоровʼя і успіхів у праці.
Тетяна
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
Микитенко Віталій Степанович дуже професійний лікар, компетентний у своїй справі, дуже уважне і чутливе ставлення до пацієнта. Я дуже задоволена від обслуговування. Всій команді велике велике дякую.
Тетяна
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
Устинська Інна Іванівна (лікар). Оглядом у лікаря задоволені, уважна, професійна, добра, приємна в спілкуванні.
Анастасія
Миколаїв, 22.09.2023
Оцінка:
Залишилась дуже задоволеною організацією прийому клієнтів. Все швидко, без черг, дівчата на рецепції професійно виконують свою справу. Лікарка Мʼякенька Вікторія Сергіївна, складає враження дуже професійної в своїй справі людини. Маю надію, що боліти буду рідше, але тепер я знаю куди звертатися, якщо «прихопить».
Олена
Миколаїв, 21.09.2023
Оцінка:
Була на прийомі у лікаря Шульга Тетяни Олександрівни дуже уважний лікар, дуже сподобалась, як людина та спеціаліст. Просто чудо! Рекомендую!
Неля
Миколаїв, 21.09.2023
Оцінка:
Була на прийому у цього чудового лікаря ,залишилася дуже задоволена. Приємна людина і кваліфікований фахівець. Рекомендую на всі сто відсотків.
Олена
Миколаїв, 13.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Вдячні за рекомендації. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре! Сподобалось на ресепшені! Дуже приємні і гарні дівчата!
Олександр
Миколаїв, 07.09.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з персоналом. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я, зробила УЗД і дуже вдячна лікарю М'якенька Вікторії Сергіївні за дуже велику увагу і за професіоналізм. Ось такі мають бути лікарі! Дякую! Так тримати!
Ольга
Миколаїв, 30.08.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму нашого фахівця. Раді, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря М'якенької Вікторії Сергіївни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Миколаїв, вул. Велика Морська, 74/3

ОН Клінік Миколаїв
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб - Нд: 8:30 - 18:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 33 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.