...
Ольга
Кропивницький, 30.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро вдячна лікарю Саєнко О.О.за гарне ефективне лікування.Раджу клініку своїм знайомим та жителям міста.Бажаю вам адекватних клієнтів і успіху у роботі! м.Кропивницький
Долгошей Оксана
Кропивницький, 25.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Оксано. Ми раді знати, що Ви задоволені результатом лікування у нашій клініці. Дякуємо за відгук та рекомендації. Сподіваємось, що зможемо допомогти всім пацієнтам за Вашими рекомендаціями. Всім здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор
Кропивницький, 22.03.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ігоре. Дякуємо, що знайшли можливість відзначити роботу наших спеціалістів. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Пархоменко С.І. – це дуже уважний і високопрофесіональний лікарь, який делікатно пояснює і робить якісно свою справу. Дякую йому! Яловіца С.О. дякуючи лікарю я відновила збої в своєму організмі – дякую за розуміння. Саєнко О.О. – дякуючи лікарю за консультацію завдяки якій я отримала багато важливої інформації стосовно своєї проблеми, призначивши вірне, ефективне лікування. Дякую!
Алла
Кропивницький, 22.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло. Дякуємо за такий теплий відгук. Нам дуже приємно, що Ви залишилися повністю задоволені лікуванням у медичному центрі та професійною компетентністю наших лікарів. Щиро зичимо міцного здоров'я, миру та добра.
Служба контролю якості ОН Клінік
Відсутня заявлена послуга. Так чудово розрекламована лазерна допомога насправді відсутня у цій клініці у Кропивницькому.
Вадім
Кропивницький, 15.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вадим. Вдячні Вам, що знайшли можливість поспілкуватися зі Службою контролю якості. Нам прикро, що під час звернення до клініки виникло непорозуміння, за що приносимо вибачення. На сайті інформація щодо даної послуги вказана коректно, але в клініці медичні послуги надаються повнолітнім пацієнтам. Завжди раді бачити Вас в стінах нашої клініки на профілактичних оглядах, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я лікуюся в Пархоменко С.І. Про лікаря можу сказати тільки позитивне. Простий в спілкуванні, розказав все про хворобу, як буде лікувати. Він також і хороший фахівець своєї справи, процедури безболісні і був результат уже після первої. Лікаря рекомендую!
Людмила
Кропивницький, 26.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Дякуємо за залишений відгук. Ми щиро раді, що лікар Пархоменко С.І. зміг Вам надати якісну медичну допомогу та Ви задоволені результатом. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Вдячна лікарю Сергію Івановичу Пархоменко. Терпіла дуже довго, але все вирішилося за декілька годин. Лікар дуже приємний у спілкуванні, професіонал своєї справи. До пацієнта відноситься з повагою і увагою! Рекомендую!
Наталія Володимирівна
Кропивницький, 10.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Володимирівно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку чудовому доктору Панасенко Сергію Олесандровичу! Дуже делікатний та чуйний лікар, а також професіонал своєї справи. Операція з видалення вузлів та поліпа була зроблена швидко та якісно. Більше б таких лікарів нашій медицині! Всім рекомендую ОН Клінік, звертайтеся, не бійтеся, тут вас зрозуміють та допоможуть!
Людмила
Кропивницький, 15.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за відгук. Лікар Панасенко С.О. кваліфікований спеціаліст, у професійних якостях якого Ви переконалися на власному досвіді. У нашій Мережі використовуються сучасні малоінвазивні методи лікування неприємних проблем, які дозволяють обійтись без відриву від звичного способу життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сергій Іванович просто крутий! У мене була операція і вона пройшла чудово! Дякую йому! Для мене, людини, далекої від лікарень, і яка страшенно боїться лікарів - він зламав усі стереотипи! Потім я сама його радила всім) І тільки завдяки йому я спокійно пішла до інших лікарів у цій клініці!
Олена
Кропивницький, 13.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста Пархоменка С.І. Клінічний досвід лікаря у поєднанні із сучасними малоінвазивними методиками, які у нас використовуються, дозволяють ефективно вирішити неприємні проблеми. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася на консультацію до лікаря-хірурга Потеряйко Валентина Васильовича щодо видалення родимок, лікар себе показав, як вічливий, турботливий, впевнений профі своєї справи, буду рекомендувати знайомим та родичам. Дякую!!!
Валентина
Кропивницький, 20.05.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино. Видалення новоутворень шкіри в нашому медцентрі проводять за допомогою радіохвильового методу, перевагами якого є безболісність і точність впливу на зону ураження. Дякуємо за відгук і бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся в клініку після тижня мук. Справа в тому що сталося все раптово, я навіть не думав що у моєму віці таке можливо. Після походу в поліклініку, дізнався що в мене гемороїдальний тромбоз. Веселощі почалися коли після чергового походу до лікаря почув відповідь "ну не допомогло лікування, потрібно думати, йти до інших лікарів і т.д. і т.п." Не довго думаючи звернувся в ДокторПРО. Прийом призначили до Панасенко Сергія Олександровича. Після швиденької консультанції та огляду проблеми, та швиденької операції я залишився задоволеним сервісом та високою кваліфікацією лікаря. Я більш чим певний що інші лікарі також висококваліфіковані та є експертами своєї професії. На наступних прийомах мій лікар також залишався таким же вічливим та життєрадісним як і при першій зустрічі. Загалом, я повністю позбавився свого недугу завдяки кваліфікованості лікаря та індивідуальному підходу до кожного пацієнта. Дякую, що ви працюєте та лікуєте нас. Бажаю всім лікарям та персоналу лукарні успіхів в роботі та більше щасливих клієнтів!
Костянтин
Кропивницький, 21.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Костянтине. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку роботи нашого медичного центру. Нам приємно, що в особі нашого спеціаліста Панасенко С.О. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови надання медичної допомоги та знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта. У медичних центрах «ОН Клінік» використовуються унікальні методи та сучасне обладнання, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю і не змінюючи звичний спосіб життя. Рекомендуємо Вам не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити щиру подяку лікарю-проктологу Потеряйко Валентину Васильовичу за високий професіоналізм, невтомну працю, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Кондратьєва Світлана
Кропивницький, 20.03.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки. Завжди готові надати кваліфіковану медичну допомогу в разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, Бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама