Logo
0 800 30 11 77
Потеряйко Валентин Васильєвич дуже гарний доктор
Максим
Кропивницький, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Максиме. Дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я була у Потеряйка Валентина Васильовича, я дуже задоволена лікарем.
Алла Петрівна
Кропивницький, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло Петрівно. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
В даний час лікуюся у лікаря проктолога Потеряйка Валентина Васильовича.Усі найкращі слова подяки хочу сказати моєму дорогому лікарю за професійно виконану операцію,за чуйність, увагу,щире слово підтримки.Це дійсно лікар від Бога.Сердешно дякую вам,шановний.
Марія
Кропивницький, 05.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря та виказали щиру подяку. Для нас важливо знати, що наш лікар Потеряйко Валентин Васильович допоміг Вам у вирішенні проблеми зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Пархоменка Сергія Івановича. У нього просто золоті руки. Зробив операцію швидко і якісно. До операції я мучилася 17 років. Спасибі велике за допомогу, якщо знадобиться допомога тепер знаю до кого звернутися.
Ольга
Кропивницький, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарям Сергію Івановичу та Людмилі Валентинівні!
Микола Вікторович
Кропивницький, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Вікторовичу. Дякуємо за позитивний відгук та щиру подяку на адресу наших лікарів Пархоменка Сергія Івановича та Обіход Людмили Валентинівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку лікарю Пархоменко С.І. за увагу, за професійний досвід. Велике спасибі всім дівчатам на рецепшені.
Ірина Олександрівна
Кропивницький, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Олександрівно. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка яка допомогла мені вже не раз вдячна лікарям і всим хто там працює за їх чуйність, доброту і високий рівень їхньої професійності. Дуже Вам вдячна😊
Яна
Кропивницький, 03.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Щиро дякуємо за позитивний відгук і теплі слова. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже хороший лікар Потеряйко В.В рекомендую всім
Вадим
Кропивницький, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вадиме. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Потеряйко В.В. Це не тільки професіонал високого рівня, а й хороша, чуйна людина. Оскільки я вибірково ставлюся до деяких видів мед.процедур, він врахував мої побажання. Велике спасибі за те, скільки терпіння, такту та співчуття він виявив до мене. Завжди на зв'язку. Окреме спасибі медсестрам, дуже професійні та поважні. Велике вам спасибі.
Головченко Ірина
Кропивницький, 10.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення до нашого лікаря Потеряйка Валентина Васильовича. Цінуємо Вашу думку. Особливо вдячні за високу відзнаку професіоналізму медичних сестер, чуйного та доброзичливого ставлення лікаря до пацієнта. Згодні з Вами, комфорт у спілкуванні та довіра до лікаря є важливими складовими на шляху до одужання. Будемо раді бачити у клініці на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Бажаю позитивно відзначити лікаря ПОТЕРЯЙКО ВАЛЕНТИНА ВАСИЛЬОВИЧА. Завдяки його професійним діям я позбавився хвороби (геморой) яка турбувала мене понад 10 років. Вже більше ніж півроку після операції (лазерне видалення даної хвороби) жодного симптому, і навіть натяку на дану хворобу я не маю. До речі, сама операція пройшла швидко, а реабілітаційний період - планово, згідно рекомендацій лікаря ПОТЕРЯЙКО В.В. Навіть жалкую, що так довго "відкладав на потім" вирішення даної проблеми. Можу ствердно написати, що ПОТЕРЯЙКО В.В. - саме той лікар який дійсно може вилікувати вищевказану хворобу.
Сергій
Кропивницький, 09.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Потеряйка Валентина Васильовича. Цінуємо Вашу високу відзнаку професіоналізму лікаря. Для нас важливо, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час. Будемо раді бачити на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Два роки тому лікувалася у Пархоменка Сергія Івановича. Дуже хороша людина і Спеціаліст своєї справи. Усім хто вагається, раджу не зволікати, а записуватися на прийом.
Тетяна
Кропивницький, 23.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую проктологу Пархоменко Сергію Івановичу. Вже рік після операції живу нормальним життям. Рекомендую.
Інна
Кропивницький, 02.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Інно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Пархоменка Сергія Івановича. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Кропивницький, бульвар Студентський, 6/5

ОН Клінік Кропивницький
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.