Відгук Юлія від 13.05.2026 про лікаря Потеряйко Валентин Васильович
Дуже задоволена прийомом. Лікар уважний, ввічливий і приємний у спілкуванні, все доступно пояснює. Видно, що любить свою справу і є справжнім професіоналом.
Лікування було ефективним —лікар повністю вирішив мою проблему. Щиро дякую лікарю,
Валентину Васильовичу, за професіоналізм і
турботу! Рекомендую!
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за такий теплий відгук та Ваші рекомендації. Нам приємно знати, що лікування було ефективним і Ви повністю вирішили свою проблему з допомогою нашого лікаря Потеряйка Валентина Васильовича. Будемо раді вітати Вас на профілактичних візитах та завжди готові допомогти у разі необхідності. Бажаємо Вам добра та міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік