0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Пушкінська)

В Державі введено правило рецептурних ліків в аптеках. Ваша клініка не видавала рецептів на ліка в Січні місяці, крім бланка Консультації спеціалиста. Тепер мені пропонують заплатити 450 гривень за рецепт на ліки від діабету другого типу з он лайн консультацією, бо я переміщена особа і пенсіонер і не можу звернутись до клініки особисто. Мені здавалось що клініка повинна видаввти рецети на ліки після кожного прийому лікаря, особисто на рецептурні припарати. Чекаю можливості отримати рецепт на ліки, яка потрібно приймати пожиттєво, бо кошти були заплачено, та переслати його на електронну скриньку. З повагою до вашої клінікі.
Коцюба С.А.
Харків, 31.03.2023
Оцінка:
Вітаю! Консультувалась у лікарки Соболева Світлана Георгіївна. Розчарована візитом. Серед позитивних вражень: ввічливе спілкування та делікатний огляд. На жаль, діагностика і методі лікування викликають питання. Було призначено близько 19 досліджень, деякі з яких, як виявилось, були не потрібні для діагностики моєї проблеми. Через неправильну інтерпретацію деяких результатів та некоректний вибір досліджень мені були призначені декілька препаратів, серед яких БАДи (харчові добавки, що не являються медичними препаратами, про це я не була повідомлена), а також препарат, який не використовується в цивілізованих країнах для лікування мого захворювання через виражену гепатотоксичність та наявність безпечніших альтернатив. Зараз я отримала необхідне лікування у іншої спеціалістки і категорично не рекомендую Соболь Світлану Георгіївну. Після візиту до неї маю добре "схудлий" гаманець та поки що здорову печінку (дякуючи тому що не скористалась її рекомендаціями).
Марина
Харків, 28.03.2023
Оцінка:
Минуло вже 9 днів із моменту здачі аналізів, а результатів немає. Лікареві потрібно було принести результати яким не більше 10 днів, а нести нічого, доведеться йти в іншу лабораторію і знову все перездавати за свої гроші
Тетяна
Харків, 21.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Приносимо вибачення за ситуацію. Результати дослідження відправлено на електронну пошту. Вдячні за розуміння. Детальну інформацію було надано Вам у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рівень виконання лаб.досліджень зовсім не відповідає ні статусу клініки, ні цінам, які встановлені на ці дослідження. Адже час виконання досліджень не відповідає часу, який вказаний на сайті клініки. Із заявлених 5 днів, аналіз очікую вже більше 2-х тижнів. Раніше такого не було, а зараз така ситуація повторюється вдруге. На питання, чому так довго, мені відповіли, що дізнаються в лабораторії чому і на цьому все. Навіщо ставити в опису дослідження час виконання, який не дотримуються. Дуже розчарована.
Світлана
Харків, 11.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від реальних пацієнтів, завдяки цьому ми маємо змогу покращувати якість надання послуг. Нам приємно, що Ви прийняли вибачення та з розумінням поставилися до ситуації. Результати аналізів було відправлено на електронну пошту. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую, що відреагували дуже оперативно на відгук, аналізи відправили, але на майбутнє велике прохання надсилати їх вчасно, я розумію що нас, чекаючих клієнтів, багато, а персоналу можливо не вистачає, але це здоров'я, потрібно усе робити завчасно. Ще раз дякую!
Анна
Харків, 03.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Для нас важливий зворотній зв'язок від пацієнтів. Так ми маємо змогу покращити якість нашої роботи. Завжди намагаємося оперативно реагувати та йти назустріч нашим пацієнтам. Щиро вдячні за розуміння. Приносимо вибачення за ситуацію. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Будемо раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже довго чекаю свої аналізи, це вже вдруге, у визначений вказаний термін не вкладаєтесь, краще тоді взагалі не пишіть коли очікувати на результати. Іноді аналізи потрібні якомога швидше. У перший раз так і недочекавшись прийшлось йти до лікаря, а результати прийшли аж через 5 дні після візиту. Я розумію що це бак посів і йому потрібно вирости, але якщо там нічого не росте — можна чекати вічність.
Анна
Харків, 03.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Для нас важливий зворотній зв'язок від пацієнтів. Так ми маємо змогу покращити якість нашої роботи. Завжди намагаємося оперативно реагувати та йти назустріч нашим пацієнтам. Щиро вдячні за розуміння. Приносимо вибачення за ситуацію. Сподіваємося на подальшу співпрацю. Будемо раді допомогти у разі необхідності. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Здрастуйте, 2 тижні тому була на прийомі у лікаря проктолога Прасола Олександра Михайловича, дуже довго боялася цієї процедури огляду, але як виявилося, все пройшло абсолютно безболісно. Спасибі велике доктору, він великий розумник, прекрасна людина, грамотний, ввічливий, ставлення до пацієнта просто чарівне. З великою повагою до Вас — спасибі величезне! Друзі! Не бійтеся проктолога, в ОН КЛІНІК — це не боляче і не страшно!
Масалітіна Олена Анатоліївна
Харків, 01.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Анатоліївно. Щиро дякуємо за теплі слова на адресу нашого лікаря Прасола Олександра Михайловича. Для нас важливо знати, що Ви маєте приємні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом лікування. Також вдячні, що публічно поділилися Вашим позитивним досвідом звернення до нашої клініки. Завжди раді бачити на профілактичних візитах. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Соболь Світлані Георгіївні за проведену лабіопластику. Я залишилася дуже задоволена результатом: Світлана Георгіївна зробила все дуже акуратно і красиво. Крім того, вона дуже уважна, доброзичлива і відповідає на консультації на всі запитання. Найкращий лікар, професіонал своєї справи! Я дуже рада, що знайшла такого фахівця. Тепер якщо на прийом, то тільки до неї.
Ольга
Харків, 28.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки лікарю Соболь Світлані Георгіївні. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом лікування та маєте позитивні враження від спілкування з лікарем. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на трьох консультаціях у Світлани Георгіївни Соболь і стабільно надзвичайно задоволена! Мені подобається, що лікар доброзичливий, ввічливий і позитивний, це дуже важливо для мене. В кабінеті завжди добра атмосфера і грає спокійна музика. Найважливіше і найголовніше, я бачу, що Світлана Георгіївна професіонал, вона завжди дивиться ВСІ мої аналізи та роз'яснює результати. Зрозуміло пояснює, що треба робити, вкінці прийому видає роздрукований лист, де чітко написано (ІДЕАЛЬНО ЗРОЗУМІЛО), що робити і в мене жодного разу не було проблем після. (Бо часто буває, що лікар так пояснює, що нічого не зрозуміло, а потім видає роздруківку і там курлимурли, сидиш потім і в голові купа питань, це мене так обурює!) Та слава богу, я знайшла Світлану Георгіївну, і цієї проблеми з нею немає і я не нервую. І ще мені подобається, що лікар мене пам'ятає (нема такого, що прихожу і наче як в перший раз, і треба знову нагадувати хто я, це так бісе). А тут все інакше, лікар знає як мене звуть, мою історію, і є відчуття, що й не було місця, коли ми не бачились. Це нереально круто. І ще, я бачу, що лікар не марнує мій час та гроші! Це така рідкість і радість, я дуже за це вдячна. Нічого зайвого. Вона не назначає більше прийомів, ліків чи аналізів, ніж треба. (Я холерик, і непрофесіоналізм, грубість, марнування часу та грошей мене настільки бісять, що це жах. Я злюся і палаю, коли стикаючись з цим). Та я ЖОДНОГО РАЗУ не злилася НА чи ПІСЛЯ прийому у Світлани Георгіївни, я дуже за це вдячна. Бажаю щоб в нашій країні було більше таких лікарів.
Альона
Харків, 25.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо, що публічно висловили подяку лікарю Соболь Світлані Георгіївні. Нам приємно отримати щирий та змістовний відгук. Згодні з Вами, візит до лікаря складається з багатьох моментів. Для кожного пацієнта важливо знайти свого лікаря. Ми зворушені тим, що Ви особливо відзначили як Світлана Георгіївна максимально уважно ставиться до своїх пацієнтів. Цінуємо Вашу високу відзнаку професійних та особистих якостей нашого лікаря. Завжди раді бачити на профілактичних візитах та готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Уперше звертаюся в центр ОН Клінік по медичну допомогу! Залишилася дуже задоволена! Зробили УЗД нирок і сечового міхура, дуже уважно дивилися, відчувається професійний підхід! Наступний етап — рекомендації лікаря, Репринцев Євгеній Владиславович справив дуже гарне враження, ретельний огляд, детальний аналіз ситуації, призначення, плюс розібрали дієту!!! Загалом, я залишилася задоволена на всі 💯 %! Рекомендую лікаря, як професіонала своєї справи!
Марина
Харків, 16.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марино. Дякуємо, що знайшли можливість публічно поділитись своїми враженнями про відвідування нашої клініки та лікаря. Нам важливо знати думку наших пацієнтів. Ми раді, що Ви залишились задоволені якістю медичного обслуговування та спілкування з лікарем Євгеном Владиславовичем. Завжди готові допомогти у разі потреби, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу дуже подякувати лікарю Бондарєвій Владиславі Валентинівні. Також хочу подякувати, що клініка в дуже хорошому стані, адміністрацією організовано все хорошо. Дуже хороший лікар, бо я людина у віці і думала що знаєте, якось буде не комфортно. Але все було чудово, мені сподобалось як лікар до мене поставилась, чуйно, з розумінням. Тож всім буду рекомендувати, щоб люди йшли до неї і не боялись.
Марія
Харків, 08.02.2023
Оцінка:
Здав аналізи 2.02 сьогодні вже 7.02. Результатів досі немає.
Анатолій
Харків, 07.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анатолій. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Зазначаємо, що всі аналізи мають свої строки готовності згідно графіка лабораторії. Результат виданий згідно заявленого регламенту. Завжди готові допомогти у разі необхідності, зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. Ярослава Мудрого, 30а

ОН Клінік Харків Пушкінська
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 16:00, Сб: 9:00 - 16:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.