Logo
0 800 30 11 77
Дякую лікарю Фролова Е.Ю. за лікування, дуже хороший чуйний, уважний спеціаліст, за правильне лікування і встановлений діагноз.
ЛЮБОВ СТАНІСЛАВІВНА
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове Станіславівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Яцентна С.М. - велика подяка, мені дуже допомогла, я бажаю їй успіху і щоб вона ще людям допомагала.
Катерина Іванівна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Яцентної Світлани Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Фроловій Е.Ю. за кваліфіковану допомогу! Персонал дуже привітний та надава допомогу в моїй ситуації. Дякую!
Тетяна Сергіївна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Сергіївно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все добре.На п'ять із п'яти.
Микола
Черкаси, 27.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікуюсь в "ОН Клінік" вже 2 місяці. Відвідую гастроентеролога Фролову Е.Ю. та уролога Тичука В.П.. Лікування ефективне, дає позитивні результати. Лікуванням 100% задоволений. Дівчата на рецепції відповідальні, доброзичливі. Дякую медичному закладу "ОН Клінік"!
Віталій Володимирович
Черкаси, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Віталію Володимировичу. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви задоволені спілкуванням з персоналом та результатом звернення до наших лікарів Фролової Еліни Юріївни та Тичука В'ячеслава Петровича. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернувся із скаргами болю в області живота. Після обстеження виявилося, що маю захворювання НВК із тотальним ураженням кишківника. З цією проблемо я фактично мучився все свідоме життя. Завдяки лікарю Еліні Юріївні, вдалося налагодити мені лікування, завдяки чому я став набагато краще себе почувати. За рекомендацією лікаря ми почали експериментальне лікування за програмою "Ентивіо". Загалом після цього я зміг повернутися до нормального харчування , болі в області живота стали набагато менше виражені. Дуже вдячний Еліні Юріївні, велика їй подяка!
Ростислав Юрійович
Черкаси, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ростиславе Юрійовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже подобається підхід до лікування. Я вже давно маю проблеми з кишківником і тільки в "ОН Клінік" мені допомогли. Велика подяка Фроловій Еліні Юріївні, яка зуміла розмотати клубок моїх проблем.
Ірина Миколаївна
Черкаси, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Миколаївно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена Вашою клінікою. Дуже уважний персонал на рецепшині. А своїм лікарем гастроентерологом Фроловою Е.Ю. дуже задоволена. Два роки ходжу по лікарям, а результату немає. А вона мене вилікувала місяця за два. З перших днів почуваю себе краще. Дуже велика подяка за таких лікарів.
Ольга Миколаївна
Черкаси, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Миколаївно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Приємно знати, що наш лікар Фролова Еліна Юріївна допомогла Вам подолати проблему зі здоров'ям та Ви залишилися задоволені результатом лікування. Завжди готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Еліна Юріївна не тільки знайшла причину моїх симптом, але й витягла мене з того страшного стану, в якому я до неї потрапила, ось вже пів року лікування, я не знаю, що таке біль в шлунку та нудота зранку! Дякую!
Ірина Володимирівна
Черкаси, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино Володимирівно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що з допомогою нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни Вам вдалося подолати проблему зі здоров'ям, яка турбувала тривалий час та Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Протягом місяця лікуюсь в Еліни Юріївни Фролової. Стан здоров'я значно покращився. Надзвичайно вдячна Еліні Юріївні за компетентне лікування, увагу і турботу. Раджу всім, за потреби, звертатись за допомогою до такого кваліфікованого лікаря
Оксана Василівна
Черкаси, 29.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано Василівно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємні Ваші щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до фахівця. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я захворіла і звернулась в "ОН Клінік". Мені тут було комфортно, всі ввічливі, без черг. Лікувалась у Фролової Е.Ю., вона мене врятувала. Дуже хороший лікар - рекомендую!
Валентина Миколаївна
Черкаси, 10.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Миколаївно. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена результатами лікування в вашій клініці. Фролова Еліна Юріївна має високий рівень професіоналізму, чудова людина. Дуже вдячна!
Юлія Олегівна
Черкаси, 10.01.2024
Оцінка:

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.