Дякуємо лікарю Елені Юріївні за вчасно і вірно поставлений діагноз, це врятувало життя моєму чоловіку . Дякую
Наталя
Черкаси, 24.07.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого лікаря. Бажаємо здоров'я всім людям.
Служба контролю якості ОН Клінік
Рада, що гастроентеролог Фролова Е.Ю. тепер приймає пацієнтів в нашому місті Черкаси. Консультує і лікує навіть рідкісні і складні недуги. Дякую!
Юлія
Черкаси, 04.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Нам приємно, що Ви відзначили професіоналізм нашого лікаря гастроентеролога Еліни Юріївни. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до гастроентеролога Яцентної С.М. Лікарка дуже уважно вислухала, призначила обстеження: аналізи, гастроскопію. Після результатів було призначено лікування. Буквально за кілька днів настало помітне поліпшення. Все було призначено грамотно і по суті. Дуже рекомендую цього лікаря, т.к. це уважний, доброзичливий фахівець з великим досвідом.
Світлана
Черкаси, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Світлано. Дякуємо за те, що поділилися своїм враженням про роботу нашого спеціаліста. Для нас важливо отримувати зворотний зв'язок від пацієнтів та бачити позитивні результати старанної роботи наших спеціалістів. Завжди готові допомогти у разі потреби, бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до лікаря Голод В.О. лікар дуже уважна та привітлива, прийом мені дуже сподобався. Назначила всі необхідні дослідження та коректно провела огляд. В результаті чого назначила лікування. Хочу висловити подяку лікареві за її плідну працю.
Олена
Черкаси, 24.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було для Вас результативним. У нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди раді допомогти у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Знайшла цю клініку в інтернеті. Начиталася відгуків, в основному позитивних. Так, як шукала лікаря-гастроентеролога вирішила звернутися саме сюди. На прийом потрапила до Яцентної С.М. Вона все уважно вислухала, направила на діагностику та аналізи. Призначила первинне лікування згідно моїх скарг. Враження позитивне. Буду ще звертатись. Дівчатка на ресепшені дуже ввічливі, доброзичливі, все пояснили.
Світлана Сергіївна
Черкаси, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Сергіївно. Дякуємо за довіру та вибір "ОН Клінік Черкаси". Нам приємно, що у стінах нашого медичного центру Ви знайшли спеціаліста, якому змогли довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані лікарі, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Цілком задоволена обслуговуванням клініки. Подобається, що є така чудова можливість отримати поради, консультацію та лікування від медпрацівників. Атмосфера загальна в закладі комфортна, приємна. Дякую всім співробітникам! Консультацію, лікування проходила у гастроентеролога Голод В.О. Велика подяка особисто за підхід, консультації, відношення та лікування. Я рекомендую ON Clinic!
Cвітлана
Черкаси, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого спеціаліста. Лікар Голод В.О. висококваліфікований спеціаліст, завжди комплексно підходить до діагностики та лікування кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я звернулась до гастроентеролога Лимар Яни Ігорівни, дуже хороший добросовістний спеціаліст, вислухала, встановила причину хвороби та призначила лікування і справді допомогло за два прийоми. Я приємно вражена, рекомендую, лікар справді на своєму місці.
Оксана
Черкаси, 25.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, які знаходять індивідуальне рішення для кожного пацієнта. Важливою складовою якісної діагностики та лікування є високотехнологічне обладнання наших медцентрів. Дякуємо за відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась до гастроентеролога Яцентної С.М. з питання больових відчутів в області кишківника та живота. Лікар провела обстеження та назначила аналізи по результатам, яких назначила лікування. Вразила чуйністю, уважністю та дбайливим ставленням до мене, як спеціаліста. Підійшла кваліфіковано з питаня мого звернення. З задоволенням буду рекомендувати Яцентну С.М. як кваліфікованого спеціаліста.
Надія
Черкаси, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за відгук. Ми раді, що в особі спеціаліста Яцентної С.М. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Марія
Черкаси, 12.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулися в клініку з проблемою травлення. Люб'язно зустріли на ресепшені, пояснили, що необхідно зробити, провели до лікаря Голод О.В. Лікар ретельно і вдумливо розібралася в проблемі. Призначила лікування відповідно до скарг і побажань. Особлива подяка Миколаєнко Ользі за професійний і дуже доброзичливий підхід до нас. Відвідування клініки залишило тільки позитивний результат. Дякую! Бажаю процвітання!
Юрій Іванович
Черкаси, 01.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Юрію Івановичу. Дякуємо за позитивний відгук. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які в своїй роботі використовують сучасні методики та обладнання. Нам приємно, що в стінах нашої клініки Ви знайшли фахівця, якому змогли довірити своє здоров'я. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря-гастроентеролога Яцентної С.М. Лікар вислухала мої скарги, проконсультувала, відповіла на всі мої запитання. Назначила лікування. Я дуже задоволена лікарем, вона справжній професіонал, рекомендую лікаря.
Тетяна
Черкаси, 16.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Тетяно. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Сподіваємося, що Ваш відгук буде корисний всім потенційним пацієнтам при виборі медичного закладу і лікаря. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була в клініці ДокторПРО на прийомі у Голод В. О. Дуже задоволена ставленням до себе, як пацієнта. Лікар вислухала дуже уважно призначила лікування, та подальших дій до мого здоров’я. рекомендуватиму лікаря своїм знайомим. За потреби буду звертатись.
Людмила
Черкаси, 08.07.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Людмило. Згодні з Вами, у нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, які комплексно підходять до діагностики та лікування та беруть до уваги індивідуальну ситуацію кожного пацієнта. Будемо раді допомогти всім, хто звернувся за Вашими рекомендаціями. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн -Пт: 8:00 - 20:00, Сб: 8:30 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама