0 800 30 11 77
На протязі декількох років, періодично відвідую клініку. Коли б я не приходила, незалежно від пори року, погоди, мене завжди зустрічають з усмішкою молоді, гарні, важні працівники рецепшену, навіть звертаються по імені, по-батькові і знають до якого іду лікаря. До якого б я спеціаліста не зверталась, завжди отримувала висококваліфікаційну консультацію, пораду, лікування. Впевнена, що клініка має пишатись такими спеціалістами. Зичу всім добра, здоров'я, миру!
Наталія Петрівна
Черкаси, 27.09.2023
Оцінка:
Гарне обслуговування лікарів. Гарне обслуговування на рецепшені. Завжди чисте приміщення клініки. Рекомендую знайомим, друзям, родичам.
Наталія Миколаївна
Черкаси, 19.09.2023
Оцінка:
Пройшла курс лікування у Фролової Еліни Юріївни. До неї йдеш без хвилювань і тривог. Завжди спокійна і привітна. Уважна. Вислухає і порадить. Без зайвих висновків чи нарікань. Вона вселяє впевненність і лікування проходить легко і невимушено. Курс лікування тривав довгий період і був направлений не на зняття симптомів тимчасово знеболювальними чи за допомогою якихось препаратів полегшити травлення чи ще щось, а вона почала лікування саме з проблеми, з коріння, так би мовити. І - викорінили. Дякую! Ви повернули мені віру в лікарів і до повноцінного життя. Це лікар - від Бога!. Я їй дуже вдячна! Чистосердне - ДЯКУЮ!
Наталія
Черкаси, 14.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук. Нам важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом зверненням до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Зворушені Вашими щирими словами подяки лікарю. Будемо раді бачити Вас на профілактичних візитах. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Мені дуже подобається обслуговування центру. Привітні дівчата на рецепшені. Уважні лікарі. Я ходжу до Фролова-Романюк Еліни Юріївни, мені подобається як вислуховує вона мої скарги на мої болі і відчуття. Після її назначення мені стає краще. І мій стан здоров'я приходить до норми. Всім дякую за кваліфіковану працю!
Наталя Олександрівна
Черкаси, 10.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталю Олександрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому персоналу та лікарю. Цінуємо Вашу думку. Для нас є важливим, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Фролової Еліни Юріївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сердечно дякую за Вашу допомогу, дуже уважний лікар!
Ольга Миколаївна
Черкаси, 10.07.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулася до клініки до гастроентеролога Фролової Еліни Юріївни. Консультація пройшла на найвищому рівні. Уважний та кваліфікований лікар. Велике дякую! Рекомендую!
Наталія Валеріївна
Черкаси, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Валеріївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Тривалий час я лікуюсь у лікаря гастроентеролога Фролової Еліни Юріївни. З першої консультації я відчула велику увагу, високий професіоналізм, людяність, щирість і велике бажання допомогти пацієнту. Від щирого серця дякую Вам, шановна Еліна Юріївна, за увагу, доброту та високий професіоналізм! Ви лікар з великої літери! Ви професіонал! Сердечно дякую Вам!
Наталія Петрівна
Черкаси, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Петрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм досвідом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Цінуємо Вашу думку, вдячні за високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Звернулась із приводу виразкового коліту до "ОН Клінік". Лікуюсь у гастроентеролога Фролової Еліни Юріївни. Хочу наголосити, що просто вразив високий професіоналізм, людяність, уважність Еліни Юріївни. Дуже компетентний та грамотний лікар! Лікування відбувається ефективно, результати позитивні. Їду в "ОН Клінік" завжди із задоволенням, т.к. знаю, що там сервіс на найвищому рівні. Еліна Юріївна просто вразила мене своїм ставленням до мого здоров'я, моїх проблем. Їду до цього лікаря із задоволенням, т.к. знаю – цей лікар мене вилікує. Я безмежно вдячна Еліні Юріївні за лікування та всім рекомендую цього чудового фахівця!
Олена Миколаївна
Черкаси, 19.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Нам приємно, що Ви публічно висловили подяку нашому фахівцю та високо відзначили професіоналізм лікаря. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Еліні Юріївні найнижчий уклін та подяка! Вона змогла дати мені надію і втілити її в життя після кількох років марних поневірянь по лікарям у Черкасах. Я почуваюся здоровою після того, як давно змирилася з невиліковністю своєї хвороби.
Світлана
Черкаси, 18.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за позитивний відгук і теплі слова на адресу нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Цінуємо Вашу думку, зворушені щирими словами подяки. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Фроловій Е.Ю. за правильно поставлений діагноз і лікування. Атмосфера спокійна, чутливе відношення.
Людмила Петрівна
Черкаси, 12.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило Петрівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Отримано лікування у доктора Фролової Е.Ю. Лікуванням задоволений, лікар призначає препарати, які дійсно допомагають. Рекомендую саме цього лікаря, оскільки проблеми з шлунково-кишковим трактом давно і є з чим порівняти.
Султан Адамович
Черкаси, 12.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Султане Адамовичу. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Для нас важливо знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Наталія
Черкаси, 11.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.