Logo
0 800 30 11 77
Задоволена візитом до клініки "ОН Клінік", до лікаря Фролова Е.Ю.. Як лікар, як спеціаліст дуже кваліфікована та приємна в спілкуванні. Рахую, що я в надійних руках.
Тетяна Олексіївна
Черкаси, 04.07.2024
Оцінка:
Мені ваш заклад порекомендувала моя подруга, вона теж у вас лікувалась. Я спродувала теж. Я задоволена лікарем, персоналом, дівчатам, які на рецепшені. Велике вам "дякую". Здоров'я та перемоги!
Зінаїда Степанівна
Черкаси, 04.07.2024
Оцінка:
Выражаю благодарность всей команде "ОН Клиник" за терпеливое, приветливое отношение к пациентам. Хочу отметить профессионализм врача-гастроентеролога Фроловой-Романюк Элины Юрьевны. Помогает прийти к нормальной жизни таким запущенным больным как я. Терпеливо выслушает, назначит лечение и я верю, что мы прийдем к моей заветной цели - жить нормально! Спасибо большое всем!
Валерія Валентинівна
Черкаси, 04.07.2024
Оцінка:
Дуже вдячна моєму лікарю за допомогу. Швидко, якісно, професійно, я отримала допомогу без зайвих нав'язувань, черг. Лікар Еліна Юріївна справжній професіонал своєї справи. Дякую за лікування, яке мені допомогло, зараз себе почуваю набагато краще.
Наталія Миколаївна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Я дуже вдячний лікарю Фроловій Еліні Юріївні за лікування. Це дуже професійний, чуйний, турботливий лікар. Це лікар з великої літери. Вона змогла своїми призначеннями зменшити болі і вилікувати. Хочемо побажати їй здоров'я і рясних Божих благословінь, надалі допомагати людям. Миру всім і перемоги!
Микола Панасович
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Миколо Панасовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зворушені Вашими щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Фролова-Романюк Еліна Юріївна - неймовірно чудовий спеціаліст. Професіонал вищої категорії. Саме завдяки їй я позбулася проблем у жовчному міхурі. Чуйна, делікатна. Щиро їй вдячна і пишаюсь, що буду під її наглядом і надалі. Здоров'я і Божої благодаті цій Людині.
Світлана Миколаївна
Черкаси, 14.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано Миколаївно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого фахівця. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Цінуємо Вашу думку. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю щиру подяку лікарю Фроловій Еліні Юріївні за її увагу, професіоналізм та справжній лікарський талант. Після безуспішних спроб лікування у кількох лікарів та відчуття повної безвиході мені пощастило зустріти лікаря, яка допомогла повернутися до нормального життя. Вона не лише виявилася справжнім фахівцем у своїй галузі, але й проявила велику уважність до моєї проблеми. Завдяки її індивідуальному та ефективному підходу я дуже скоро відчула суттєве полегшення. Рекомендую її кожному, хто шукає якісну та ефективну медичну допомогу. Ще раз величезне дякую за вашу працю, Еліно Юріївно!
Олена Калинська
Черкаси, 05.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за змістовний позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно виказали щиру подяку на адресу нашого фахівця та відзначили високий рівень професіоналізму лікаря. Для нас важливо знати, що Вам вдалося досягти позитивних результатів у лікуванні та Ви залишилися задоволені зверненням до Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Зараз проходжу курс лікування у лікаря гастроентеролога Фролової Еліни Юріївни. До цього лікувалась у різних гастроентерологів, у кожного був «свій» діагноз і досить агресивний підхід до лікування (з точки зору препаратів). Але вперше зустріла лікаря, в якому поєднується людяність, увага до пацієнта і високий професіоналізм. Особливої уваги заслуговує персональний підхід. Як з’ясувалося, щоб вилікувати гастрит, не потрібно вживати кілька антибіотиків з нейролептиками. Всім, хто зневірився в пошуку або вперше шукає хорошого гастроентеролога – рекомендую звернутися до Еліни Юріївни в On-clinic. Еліно Юріївно, дякую Вам, що Ви обрали саме наше місто!
Лариса
Черкаси, 02.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Ми цінуємо Вашу думку. Приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом та враженнями від спілкування з лікарем та особливо відзначили чуйне ставлення та індивідуальний підхід до пацієнта. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Чудова клініка, уважні лікарі
Ольга
Черкаси, 12.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую лікарю Фролова Е.Ю. за лікування, дуже хороший чуйний, уважний спеціаліст, за правильне лікування і встановлений діагноз.
ЛЮБОВ СТАНІСЛАВІВНА
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове Станіславівно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді допомогти. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Яцентна С.М. - велика подяка, мені дуже допомогла, я бажаю їй успіху і щоб вона ще людям допомагала.
Катерина Іванівна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Катерино Іванівно. Дякуємо за позитивний відгук. Зворушені щирими словами подяки на адресу нашого лікаря Яцентної Світлани Михайлівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна лікарю Фроловій Е.Ю. за кваліфіковану допомогу! Персонал дуже привітний та надава допомогу в моїй ситуації. Дякую!
Тетяна Сергіївна
Черкаси, 14.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно Сергіївно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Фролової Еліни Юріївни. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Послуги гастроентеролога в Черкасах

Консультація лікарів в «ОН Клінік Черкаси»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

Трихологія

Діагностика і лікування захворювань шкіри голови і волосся. Мезотерапія. Позбавлення від лупи і свербіння.
Детальніше про відділення

Ендоскопія

Комплексне обстеження організму за напрямками. Новітнє ендоскопічне обладнання.
Детальніше про відділення

Ендокринологія

Діагностика і лікування захворювань ендокринної системи: ожиріння, сахарного діабету і щитовидної залози.
Детальніше про відділення

Адреса: Черкаси, вул. Чехова, 43

ОН Клінік Черкаси
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 18:00;, Нд: 9:00 - 15:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.